pondělí 29. dubna, 10:58 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: nákup

Parfémy

Datum: 30.12.2008 12:40
 

Objednáváte někdo parfémy přes net?

Kamarádka jedině přes ebay... My jsme zatím objednávali jen přes [www.parfemy.cz].

Je to levnější, ale zase nic převratného.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 20
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 19:54
     

    Sice jsem Brňačka, ale neporadím (možná Vaňkovka, Olimpia). Parfémy kupuji zásadně v zahraničí(tedy manžel kupuje

    Hanko, očuchám, nebo spíš jsem určitě očuchávala, ale nevybavuji si konkrétně jak voní. Už jsem chtěla víckrát změnit vůni, ale nakonec skončím u Poeme. Ale mám doma i jiné, občas změním, ale spíš proto, abych je použila, když už jsou doma. Pěkně voní i Max Mara winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parfémy

     
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 20:01
     

    Angel měla dřív kamarádka, ten se mi zdál sladký, ale nikdy jsem ho nezkoušela na sobě. Ten druhý neznám ...

    Musím pozkoušet, podle složení by mohl být pěkný l'Instant Magic od Guerlaina. Kolik toho ale snesu otestovat, to fakt nevím. eye popping smiley

    Doma mám třeba Trésor Midnight Rose, není špatný, ale má slabou výdrž. Ségře jsem koupila Very Irrésistible (Givenchy), taky je pěkný, ale není to to pravé ořechové pro mě. Extravagance byla jen jedna. sad smiley



    budulinkova napsal(a):

    Tak až budeš očuchávat, tak zkus angel

    [www.zbozi.cz]

    a 1881 [www.parfums.cz]

     

    většinou to nejsou laciné věci, ale zase vydrží určitě rok thumbs down

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 20:02
     

    Nápodobně, většinou jsem doplňovala zásoby na letištích v duty free.

    ivik11 napsal(a):

    Sice jsem Brňačka, ale neporadím (možná Vaňkovka, Olimpia). Parfémy kupuji zásadně v zahraničí(tedy manžel kupuje

    Hanko, očuchám, nebo spíš jsem určitě očuchávala, ale nevybavuji si konkrétně jak voní. Už jsem chtěla víckrát změnit vůni, ale nakonec skončím u Poeme. Ale mám doma i jiné, občas změním, ale spíš proto, abych je použila, když už jsou doma. Pěkně voní i Max Mara winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 20:06
     

    Aý pojedeš očuchávat, ozvi se, můžeme čuchat spolu grinning smiley winking smileyMně se vždycky ve dvou čuchá líp thumbs down

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 20:12
     

    Ozvu se, ráda Tě poznám! thumbs down Většinou čuchám sama, su nerozhodná ... bude to určitě na dýl. grinning smiley

    ivik11 napsal(a):

    Aý pojedeš očuchávat, ozvi se, můžeme čuchat spolu grinning smiley winking smileyMně se vždycky ve dvou čuchá líp thumbs down

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 20:16
     

    mně hodně voní letošní novinka od Versaceho : [www.zbozi.cz]

    a je hodně žádaná, dcera ji dostala k narozeninám a já se do té vůně zamilovala, takže už vím, co chci pod stromeček stydlin smiley

     
  • Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 20:52
     

    já jsem se dost dlouho nemohla odstřihnout od Dune, to byla taky srdeční záležitost stydlin smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 21:51
     

    Já už několik let preferuju Coco chanel. Ob rok jezdíme na dovolenou a tak využívám nákupu v bezcelní zoně. Vloni jsem se nějak spletla a koupila coco chanel noir. Byl ve stejné krabičce a toho Noir jsem si nevšimla. Byla jsem zklamaná. Nevoní mi ani coco chanel mademoiselle. Při příštím nákupu zůstanu určitě u parfémové vody coco chanel. Stačí jemné stříknutí ráno a prý voním celý den. Aspoň to tvrdí kolegyně v práci.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 21:56
     

    ... používám HUGO BOSS a říkám: "Je jepší hodně vonět, než trochu smrdět." winking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 22:01
     

    Je zvláštní, kolik lidí, tolik preferencí.

    Předloni jsem dostala k vánocům dárek od syna - parfém a byla jsem strašně zklamaná, jen jsem to nesměla dát najevo, abych nezkazila radost. Od té doby hlásím i když to třeba zrovna není pravda, že parfém mám a opravdu ho nepotřebuji stydlin smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 22:06
     

    Přesně, dostal jsem DUNHILL a připadá mi jako o něco silnější PITRALON - nic moc. Půjde do tomboly !

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 22:14
     



    tak63 napsal(a):

    ... používám HUGO BOSS a říkám: "Je jepší hodně vonět, než trochu smrdět." winking smiley

    používá i moje polovička a občas tajně i já grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 22:25
     



    skrblice napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    ... používám HUGO BOSS a říkám: "Je jepší hodně vonět, než trochu smrdět." winking smiley

    používá i moje polovička a občas tajně i já grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

    ... manželce jsem ho koupil taky (růžovej) a když ho na sebe cákne (aplikuje), tak je k sežrání ... winking smiley mls smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 09:43
     



    555 napsal(a):

    Já už několik let preferuju Coco chanel. Ob rok jezdíme na dovolenou a tak využívám nákupu v bezcelní zoně. Vloni jsem se nějak spletla a koupila coco chanel noir. Byl ve stejné krabičce a toho Noir jsem si nevšimla. Byla jsem zklamaná. Nevoní mi ani coco chanel mademoiselle. Při příštím nákupu zůstanu určitě u parfémové vody coco chanel. Stačí jemné stříknutí ráno a prý voním celý den. Aspoň to tvrdí kolegyně v práci.

    Coco mám taky v merku. smiling smiley

    Mám pár favoritů: Insolence EDT nebo EDP (Guerlain), Coco Mademoiselle (Chanel), Allure EDT (Chanel) a jsem zvědavá na Shalimar (Guerlain).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 09:53
     

    jak to máme každá jinak - Poeme, Trezor i Angel jsou pro mě nepřípustné, bolí mě z nich hlava, z Angelu je mi skoro až mdlo smiling smiley. Už jsem to tady jednou psala.

    Dune byla první vůně, do které jsem se zamilovala. Ale kupovávala jsem ji mamce, zdá se mi, že se hodí až ke zralejší ženě, určitě ne k dvacítce smiling smiley.

    Momentálně je mým dlouhodobým favoritem Jadore, ale protože za něj chtějí majlant, občas to proložím Lanvinem smiling smiley, ale ten má v mém okolí snad každý. A v létě mě oslovil Chanel Chance. love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.