pondělí 29. dubna, 18:25 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: nákup

Parfémy

Datum: 30.12.2008 12:40
 

Objednáváte někdo parfémy přes net?

Kamarádka jedině přes ebay... My jsme zatím objednávali jen přes [www.parfemy.cz].

Je to levnější, ale zase nic převratného.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 21.01.2012 15:23
     

    jen škoda, že to necítím....winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parfémy

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Parfémy

    Datum: 21.01.2012 15:24
     

    Ivčo, ten jsem kdysi měla, za ty prachy paráda, držel. Jak je možné, že EDT 20 ml za stejnou cenu vůbec nedrží.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (21.01.2012 15:27)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 21.01.2012 15:24
     

    Tak to ti, holka, nepovim smiling smiley A to je teda identická vůně?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Parfémy

    Datum: 21.01.2012 15:26
     

    No právě, že je. Je to fakt k vzteku.

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 21.01.2012 15:31
     

    kajo to je krásná sada, kdyby se tak dala procpat kabelama ta vůně, že?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 21.01.2012 15:39
     

    Jájo - no to je . dcery nebyly na květinové vůně, ale obě měly pod stromkem taky podobné -ale ne růže . jedna pivoňku a druhá má tu divokou švestku .skvělé je to malé pudélko . mastička - potřeš na prst za ucho- nádhera ..

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 21.01.2012 15:42
     

    Kdysi jsem podobnou krabičku s pevnýn parfémkem taky dostala vydržel neskutečně dlouho vonět

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 20.06.2012 07:34
     

    Holky, máte některá CHANEL CHANCE? Koupila si ho kolegyně dcera a naprosto mě dostal. Jen musím jít zkusit, jak bude vonět na mně. U kolegyně se mi například líbila Euphoria (CK), a na mě teda nic moc, bolí mě z toho hlava. confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 20.06.2012 07:50
     

    No to se stává, se musíš otestovat. Mám ráda Moschus , který já na sobě necítím vůbec flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 20.09.2012 08:54
     

    Dostala jsem před dvěma měsíci lahvičku vůně Puma Jamaica. Voněla mi pěkně a tak jsem si ji vybrala. Ale když jsem se s ní prvně navoněla cítila jsem Magi, nebo jak smrdí kávoviny v Pardubicích, až mi natáhlo, po chvíli se vůně změní a je příjemná, ale z toho prvotního puchu mi kolikrát až natáhne. Stalo se vám to takhle někdy, podotýkám, že po pár minutách je to vůně příjemě květinovoovocná.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 20.09.2012 09:04
     

    to si kupuji výhradně sama, poslední můj dárek - bruno banani // after shave // , že je pánský mě neva, nádherná kořeněná vůně love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 20.09.2012 09:10
     

    jájo, tohle je ta lepší varianta. Já si objednala od Avonu (abych měla něco jen tak do kabelky) vůni, kterou když jsem se navoněla, tak dobrý, ale po chvíli mi to fakt vyvolávalo pocity na zvracení. Přenechala jsem jí kolegyni. Je zajímavé, že když se s tím navoní ona, tak mi to snad i voní. Prostě moje kůže reaguje dobře jen s Jadorem winking smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 20.09.2012 09:11
     

    flower smiley ahoj - já jako správný květinový fanatik , miluji květinové vůně .. v sobotu jsem byla s dcerou v Ostravě a dostala jsem pivoňku od firmy L'occitane . před tím jsem měla růži . obě voní nádherně , ale je to toaletní voda . tím líp . nechci silnou vůni parfému .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (20.09.2012 09:47)
     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 20.09.2012 09:17
     

    Tohle jsem dostala jako podělování za uspořádání oslavy narozenin vnoučat, vybrat jsem si mohla z několika vůní a tahle se mi moc líbila. Ten hnus trvá jen pár okamžiků po nastříkání. Strašně mě to udivilo, ještě jsem se s ničím podobným nesetkala. Snad si tu vůni půjdu očichat do parfumerie jestli to není jen tou mojí lahvičkou (třeba jestli není zlomená) nebo nevím.

     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 20.09.2012 11:47
     

    Tohle znám taky.

    Líbilo se mi jak sestřenice voní , byl to Versace.Koupila jsem si ho s tím , že když jsme z jednoho vrhu, bude vonět i na mně. Není tomu tak .

    Prostě mi smrdí . Zajímavé je , že když si ho dám třeba na šálu , nebo límec zak je ok.

    Tak asi nejsme ze stejného vrhu grinning smiley

    Stejně skončil u dcery , té voní.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.