pondělí 29. dubna, 17:23 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: nákup

Parfémy

Datum: 30.12.2008 12:40
 

Objednáváte někdo parfémy přes net?

Kamarádka jedině přes ebay... My jsme zatím objednávali jen přes [www.parfemy.cz].

Je to levnější, ale zase nic převratného.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 08.10.2012 10:55
     

    Dnes mi dorazil Chanel Fraiche, na který jsem se moc těšila a kolegyně pravila, že jí víc voní Avon... No tak to jsem dopadla smiling smiley. Ale mně teda voní úchvatně... jen je asi možná spíš na léto, jsem prošvihla dobu smiling smiley, a tak já to mám furt grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (08.10.2012 14:44)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Parfémy

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Parfémy

    Datum: 08.10.2012 14:21
     

    Ivčo, já budu muset k tobě na čuchací orgie. Třebas si konečně vyberu něco, co mi bude vonět.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 08.10.2012 14:40
     

    Momentálně: Dior Jador, Chanel Fraiche, Davidoff Cool Water, Kenzo ale to nevím jaké confused smiley , a pak ještě jednu, co si nejsem stále schopná zapamatovat název - spíš taková do pánska smiling smiley. A ještě bych zapomněla jednu - co je po Jadoru nejoblíbenější: Lanvin D´Arpege love smiley . Jednu dobu jsem ulítávala na CK One... to je unisex vůně, žádná sla´dárna. kupovaly jsme si ji s mamkou obě, na každé voněla jinak. Ale jinak mamka spíš takové těžší, pro mě bolehlavy, třeba Dior Dolce Vita.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (08.10.2012 14:43)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 11:01
     

    winking smiley tahle nějak zanikla

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 06.11.2013 11:38
     



    Anavi napsal(a):

    Momentálně: Dior Jador, Chanel Fraiche, Davidoff Cool Water, Kenzo ale to nevím jaké confused smiley , a pak ještě jednu, co si nejsem stále schopná zapamatovat název - spíš taková do pánska smiling smiley. A ještě bych zapomněla jednu - co je po Jadoru nejoblíbenější: Lanvin D´Arpege love smiley . Jednu dobu jsem ulítávala na CK One... to je unisex vůně, žádná sla´dárna. kupovaly jsme si ji s mamkou obě, na každé voněla jinak. Ale jinak mamka spíš takové těžší, pro mě bolehlavy, třeba Dior Dolce Vita.

    Tuto jsem nenašla - a hledala jsem ... dá se sem novější připojit?

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Parfémy

    Datum: 05.11.2013 17:26
     

    Snad po 20-ti letech jsem nucená vybrat si jiný parfém, protože moji oblíbenou Extravagance d'Amarige (Givenchy) přestali bohužel vyrábět. sad smiley sad smiley Mám ji strašně ráda... nová verze není to pravé ořechové Les Parfums Mythiques: Extravagance d'Amarige.

    Tak hledám .... znáte někdo Cristalle Eau Verte (Chanel)? Nebo nějakou pěknou květinovku, kterou nenosí celý národ?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 17:40
     

    .... já mám ráda spíš pánské, kořeněné,..... nebo Mochus , wild love, také se už asi nevyrábí

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 17:52
     

    jakožto vydělávající jsem si kupovala Amor Amor (Cacharel) nebo Envy me (ale jednička, ta růžová, Gucci). Obě jsou sladší, ale chlapi reagujou hodně pozitivně winking smiley . Teď mi musí stačit FM 23. Nesnáším faky, ale já si prostě nic jiného nevyberu thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 17:57
     

    U mě boduje Poeme (Lancome). Už hodně lidí se mě ptalo, co to tak krásně voní winking smiley Květinová ale není

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 18:09
     

    Iviku, znáš Trésor? Jak je Poeme ve srovnání s ním sladká?

    ivik11 napsal(a):

    U mě boduje Poeme (Lancome). Už hodně lidí se mě ptalo, co to tak krásně voní winking smiley Květinová ale není

     
  • Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 18:40
     

    Já miluju Chloé love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 19:13
     

    Neznám, ale Poeme není sladká, dlouho voní a je to taková nevtíravá vůně. Ony parfémy voní na každým člověku jinak. Já když jsem ji v obchodě zkoušela, tak jsem z ní nebyla nijak extra nadšená. Pak jsem přišla domů a měla jsem jasno winking smiley Dokonce jsem jednou ve fitku byla děsně zpocená (to tedy bývám pravidelně), ale byla jsem navoněná. Trenérka byla zvědavá, co je to za úžasnou vůni. A já si říkala, jak smrdím potem grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 19:16
     

    Ivo, tak si Chloé někde očuchej thumbs down

     

    [www.luxus-parfemy.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (05.11.2013 19:18)
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 19:33
     

    Budu muset zajet do Brna, to je hotová věc, u nás poslední parfumérka lehla popelem před 3-4 lety. Jsem zvědavá, co mi prodavačka bude chtít nanutit ... no ale jen tak lehce se nedám natlačit. spinning smiley sticking its tongue out

    Moravandy z okolí Brna (jak krásně říkal můj spolužák z Prahy), dáte tip na kšeft, kde bych se mohla mrknout? Strašně dlouho jsem v žádné parfumerii nebyla, nebyl důvod.

    Díky všem za tipy! smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 05.11.2013 19:37
     

    Tak až budeš očuchávat, tak zkus angel

    [www.zbozi.cz]

    a 1881 [www.parfums.cz]

     

    většinou to nejsou laciné věci, ale zase vydrží určitě rok thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.