neděle 28. dubna, 00:36 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček

motokary

Datum: 21.03.2013 13:30
 

ahoj, chtel bych vzit chlapi z prace na neco akcniho. Jsou motokary dobry vyber? Mate v Praze uz neco takovyho vyzkouseny?

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil MilosPalenik (23.03.2013 18:17)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: petrzvole
    Status: nováček

    Re: motokary

    Datum: 20.05.2013 20:52
     

    zdarec, hele nemluvis nahodou o motokary-praha.cz?? Kdysi jsem tam asi byl, byla to hafo prdel. grinning smiley chtělo by to zase obnovit a zajit, trochu adrenalinu by to chtelo. Ale bez stare grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: motokary

     
     
  • Status: nováček

    Re: motokary

    Datum: 22.05.2013 20:48
     

    tobě asi taky říkají blik cvak, že? grinning smiley můžem si potřást rukou grinning smiley jojo mluvil, ten most tam je brutální, ale místama jsem v zatáčkách musel ubrat, nechtěl jsem si namlet hubu grinning smiley

     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: motokary

    Datum: 08.06.2013 13:02
     

    Chodím s kamarádama do Letňan na Toužimskou, Motokáry Praha se to myslím jmenuje a je to tam super thumbs down

     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: motokary

    Datum: 08.06.2013 13:14
     
    Aha, tak já jsem kravka, jsem si přečetla jen první stranu diskuze a nedošla jsem k tomu, že už se tu o tom bavíte grinning smiley Takže jen dodám, že ne jen chlapi zbožňujou řízení grinning smiley
     
  • Status: nováček

    Re: motokary

    Datum: 15.06.2013 13:46
     

    top máš pravdu grinning smiley přítel taky řízení zbožňuje, ale větší blázni jsme do laser game thumbs down na tu Drahobejlovu taky někdy jdem, ale tohle laserfunpraha milujem stokrát víc love smiley

     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: motokary

    Datum: 19.06.2013 15:26
     

    Já ještě na lasergame nebyla, nějak vždycky, když děcka šli, tak já nemohla sad smiley takže zatím holduju jen těm motokárám tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: johnyy85
    Status: nováček

    Re: motokary

    Datum: 24.06.2013 19:08
     

    Celkem dobrý motokoráry jsou na konci Litomyšle směr Brno, myslím že je to a-cartarena

     
  • Status: nováček

    Re: motokary

    Datum: 24.06.2013 21:25
     

    tak někdy běž vyzkoušet i tu laser game jestli jsi z Phy winking smiley Pze můžu doporučit lazerfunpraha .cz, sice už není tolik času tam chodit, ale když se najde tak s klukama víme kam zajít

     
  • Autor: Pavlaska
    Status: nováček

    Re: motokary

    Datum: 25.06.2013 21:35
     

    prochazka: mluvíš mi z duše! Taky jsem toho času měla málo, naštěstí mám po státnicích takže teď si to vybírám, když je s kým zajít. Hlavně jsem ráda, že to někdy neprožívám jak jiný holky co tam lítaj jak pomatený kozy a bojej se toho, že je někdo strefí. To nechápu, když už tam jdu tam musím mít nějakou strategii néé?

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.