čtvrtek 2. května, 05:48 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

MDŽ a jiné svátky

Datum: 17.02.2008 09:54
 
Jaký máte názor na slavení MDŽ? Je to komunisty zprofanovaný svátek nebo má své místo? (neb každá žena není matkou, aby slavila Den matek). Pakliže tedy nějaké takové svátky slavíte... grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status:

    Re: MDŽ a jiné svátky

    Datum: 17.02.2008 19:18
     

    Tak u nás se tomu nedá říkat oslava. MDŽ mi zprotivili komunisti, i když je "spravedlivější" než Den matek.

    Den matek přímo nesnášííííím.

    Přijede syn, aby mi popřál, ale to už se já chystám jet popřát své matce. Teď je tady tchýně, která čeká, že jí popřeju taky. Ale já jsem přece taky matka, takže si máme popřát vzájemně či co ?

    Takže manžel jede popřát své matce. Já čekám na syna a pak jedeme spolu popřát své matce. Další generace už nežije, jinak fakt nevím, jak bychom to řešili.

    A ještě Den matek je takový diskriminující.Copak žena, která nemůže mít děti netrpí už i tak dost ? Ještě se jí to musí připomínat svátkem ? Hele ty nemáš nárok, ty nejsi matka ?

    Nó ale na Silvestra se ožerem a protancujem do rána bílého, to zasejc jo ! grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: MDŽ a jiné svátky

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: MDŽ a jiné svátky

    Datum: 17.02.2008 19:26
     

    Traged napsal(a): ------------------------------------------------------- > A co jsem měla říkat já, když mám narozky > 1.září?!?!?!

     

    Zuzigrinning smiley něco podobného prožívala moje dcera. ta zas má narozky 30.červnathumbs up Uznej, že to měla, co by školní dítě, horší?grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (17.02.2008 19:27)
     
  • Status:

    Re: MDŽ a jiné svátky

    Datum: 17.02.2008 19:28
     
    Hespo proč ?? Vždyť jí začínaly prázdniny !! thumbs down winking smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: MDŽ a jiné svátky

    Datum: 19.02.2008 20:33
     
    Hespo, na jednu stranu radost, že začínají prázdniny a na druhou zase mohla mít narozky pokažený vysvědčením, žejo? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.