pondělí 29. dubna, 05:06 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Květiny v truhlících a nádobách II.

Datum: 13.06.2014 08:58
 

Pokračování diskuze - první je přecpaná, asi máme moc truhlíků winking smiley love smiley .

 

předchozí diskuze končí stranou 658. [www.week.cz



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Missi (16.06.2014 21:28)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 23.03.2023 22:53
     
    dsc04557.jpg

    Paráda thumbs down , žlutá a bílá to rozzáří. flower smiley

    Zase jsem přidala ostříhané borůvky a kohouti. smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 23.03.2023 22:55
     
    337006852_603243311672983_7760615772362665924_n.jpg
    Další fotografie:

    Já jsem tradičně dala drobné macešky. Už ty zimní truhlíky byly pro ostudu.

    Sesazenou misku jsem si koupila kvůli těm zajímavým krokusům.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 24.03.2023 09:00
     
    336374594_560157199565328_8568646365267461352_n.jpg
    Další fotografie:

    Holky paráda. thumbs down

    Přijde mi, že letos spousta lidí na jarní výzdobu kašle. Nebo jestli je dohnali finanční důvody, nevím. Ale hned je to u baráku veselejší.

    Dneska slaví kolegyně 60 , tak jsme se domluvily s holkama, že jí místo kytice osázím její květináče jarním kvítím. Aspoň jí to déle vydrží. flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 24.03.2023 10:08
     

    No je to nádhera, když člověk vidí ta jarně osázená okna. Ale máš pravdu, že letos zatím nikde nic moc. Já už mám týdny nakoupené narcisy a macešky, a ještě jsem se taky nedokopala. confused smiley Chtěla jsem to udělat o víkendu, ale leje.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 24.03.2023 10:59
     

    Gabi, to je na tom jaru to nejhezčí, ale zase tak to nepodražilo, aby si dva tři květináčky člověk nemohl koupit. Spíš už není zájem a jak můj soused říká- není to k jídlu eye rolling smiley. Ale co, hlavně že to dělá radost nám flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 24.03.2023 19:43
     

    Taky pokukuju kolem a s výzdobou se nespěchá. Důvodů bude asi povícero. Omladina se ke kytkám moc nehrne. Dál budou určitě hrát docela velkou roli i finance a určitá míra nasr..nosti. A postupné stárnutí těch skalních. Šetří se síly. Třeba se vynechá jaro, je to taková krátkodobější výzdoba a pak až letní truhlíky a nádoby.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 24.03.2023 19:54
     
    336692213_909237536992786_4992957975322485930_n.jpg
    Další fotografie:

    Nakonec jsem koupila i pár velkých macešek. Ty drobné mám raději, vydrží dlouho pěkné, ale když ty barvy byly tak krááásné...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 24.03.2023 20:49
     
    received_735913718015801.jpeg

    Macešky mám jen takové pidi, ale údajně převislé eye rolling smiley

    Bordové, modré s okem. ....

    Spí macešky jsou úžasné. Je zajímavé co se komu libí. Byla jsem s kamarádkou a ta brala 30 kusů bledě modro šedých, absolutně nevýrazné.To jsem tedy nechápala nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (24.03.2023 20:55)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 24.03.2023 21:09
     

    Já jsem koupila na hrob dvě bílé a pak už se mi nechtělo po nákupech. Ani nebyl čas. Měla jsem v pařeništi semenáčky z podzima, jsou v jednom truhlíku a třech miskách ještě s čímsi, ale pořád prťavé, rozkvetla první. Takže jsem zvědavá, jaké barvy vyjdou, i velikosti. Semínka sbíraná na hřbitově, takže směs všeho. Jen to příště musím napěstovat líp a rovnou do pařeniště a posypat pořádně granulemi pro slimáky. No musím říct, že mě to s tím překvapením baví víc, než vybírat v obchodě a přemýšlet, co se k sobě bude hodit.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 24.03.2023 22:15
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Taky pokukuju kolem a s výzdobou se nespěchá. Důvodů bude asi povícero. Omladina se ke kytkám moc nehrne. Dál budou určitě hrát docela velkou roli i finance a určitá míra nasr..nosti. A postupné stárnutí těch skalních. Šetří se síly. Třeba se vynechá jaro, je to taková krátkodobější výzdoba a pak až letní truhlíky a nádoby.

     

    S tím souhlas. I když v nabídce ZC je rostlinek hodně. Macešky cenově vytáhly kolem 20, určitě by se prodalo více za menší ceny. Tady v HK se uzavřelo ZC u Johna v Kuklenách, dříve jsem tam hodně chodila. Škoda. sad smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 25.03.2023 08:02
     
    334497528_1809750892753093_5132313336822192330_n.jpg

    Zuzka koupila macešky na hrob . . tmavě modré - chtěla jsem světlé - ale je to celkem jedno... spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (25.03.2023 08:05)
     
  • Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 25.03.2023 20:48
     

    Kaaj, jsou taky hezký. V zásadě každá maceška je hezká.A máš i s tvářičkama.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 27.03.2023 08:51
     

    Alčo, u Johna je zavřeno??? Tak to zírám! Jenže je pravda, že se hodně zhoršili... nevím proč. Odešly moje oblíbené prodavačky, a pak to šlo od desíti k pěti. Nezalité, nevypleté kytky, poházené bez ladu skladu, už mě ani nebavilo tam chodit. To u Štastných je to jiný level. Tam se člověk úplně těší a neví, co by si odnesl. U Johna jsem často fakt odešla s prázdnou. sad smiley

    Ale každopádně mě mrzí, že skončil. Chodila jsem tam roky.

    Ono jim asi začalo konkurovat to zahradnictví ve dvoře, kousek před hřbitovem. Ještě jsem tam nebyla, ale kamarádky tam jezdí hodně. Já nikdy nevím, kde zaparkovat. confused smiley Nevím, jestli se může až k nim do dvora a už hřbitova je to bez šance. eye rolling smiley

    alenak napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Taky pokukuju kolem a s výzdobou se nespěchá. Důvodů bude asi povícero. Omladina se ke kytkám moc nehrne. Dál budou určitě hrát docela velkou roli i finance a určitá míra nasr..nosti. A postupné stárnutí těch skalních. Šetří se síly. Třeba se vynechá jaro, je to taková krátkodobější výzdoba a pak až letní truhlíky a nádoby.

     

    S tím souhlas. I když v nabídce ZC je rostlinek hodně. Macešky cenově vytáhly kolem 20, určitě by se prodalo více za menší ceny. Tady v HK se uzavřelo ZC u Johna v Kuklenách, dříve jsem tam hodně chodila. Škoda. sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 27.03.2023 08:53
     

    Taky mám radši světlejší, já teda kupuji jen bílé nebo bíložluté. Mám ráda, že jsou hezky vidět, i když je pod mrakem nebo přítmí. A vlastně jsou trochu vidět i večer. Ty tmavé květy tolik nevyniknou, když je ponuré počasí.

    kaaj napsal(a):

    Zuzka koupila macešky na hrob . . tmavě modré - chtěla jsem světlé - ale je to celkem jedno... spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 27.03.2023 08:53
     

    Doufám, že měla kolegyně radost, já bych byla celá bez sebe. winking smiley love smiley

    gabca napsal(a):

     

    Dneska slaví kolegyně 60 , tak jsme se domluvily s holkama, že jí místo kytice osázím její květináče jarním kvítím. Aspoň jí to déle vydrží. flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.