neděle 5. května, 00:39 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Květiny v truhlících a nádobách II.

Datum: 13.06.2014 08:58
 

Pokračování diskuze - první je přecpaná, asi máme moc truhlíků winking smiley love smiley .

 

předchozí diskuze končí stranou 658. [www.week.cz



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Missi (16.06.2014 21:28)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 29.02.2024 09:29
     

    Zami, ty předpěstované rostlinky to už dají, ale u mě taky hodně pomaloučku vylézají. Snad to bude fungovat a jaro se dostaví smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

     
     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 29.02.2024 11:31
     

    No snad jaro přivolají. Tyhle hyacinty mám od 1/2 února a teprve rozkvétají a macešky a petriklíč jsou v nedělního výletu do Jindř. Hradce - tamní centrum mělo mít akci Holandsko Pod Kloboukem ale nic moc. No ale přeci neodjedu s prázdnou, že ??

    U nás ještě nic moc neleze- pár sněženek,prostě Vysočina je chladná. Ale chystám se odstranit pytle z Pampové trávy- psala jsem tady že jsem si koupila 3- no svázala jsem je do chomoutu a přetáhla jutovým pytlem. Tak je odpytluju, ale na střih ještě počkám. Pak dám vědět zda přežily.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 29.02.2024 12:10
     

    Zamino - Lado, tak nějak tiše doufám, že se ukážeš častěji - tak nějak na pokec s vařením, pečením, kytkama a vším okolo. Vysočinu máme téměř za humny, je tam chladněji, víc prší, víc fouká ... trošku jinak kraj než u nás v Brně, vždycky každý průšvih počasí se zasekne u vás. Ale ten kraj miluji ... když mne náááhopdou tam někdo vyveze.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (29.02.2024 19:38)
     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 29.02.2024 13:35
     

    Eli ráda bych častěji , ale já vám absolutně nestíhám, ale čtu vás. To ano. . Většinou přijdu s prosíkem o radu. Jak jsem slíbila ozvu se jak dopadly trávy - ale do správné konverzace. S hortenzkama jste mi taky dobře poradily- před 2 lety jsem měla obavu o stromečkovou - dnes se jí docela dobře daří ale na vaše nádhery nemám.

    Letos chci do truhlíků na obývák místo dát ty lilky/ měla jsem muškáty ale ty potvory barvily okna a pak vějířovky, ale změna je život, tak zkusím toto. Mám problém že je u nás velice větrno a ne všechny květiny to snesou, ale tyto anoa taky jsem velice ješitná a přece nebudu mít pořád stejné truhlíky

    Tak ať nám to roste - mám spoustu plánů , tak snad se budu moci něčím pochlubit.

    Lada

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 01.03.2024 18:41
     
    p1060478.jpg
    Další fotografie:

    Ahoj Lado, hezky vítáš jaro thumbs down , je to letos vše nějak dřív.

    Já toho letos nebudu moc pořizovat Mám tyhle kudrnatý petrklíče, mám je ráda.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 15.03.2024 20:16
     
    dsc08243.jpg
    Další fotografie:

    hned je veseleji s prvními květy smiling smiley

    na dveře umělotina, proutěný věneček je celoroční, pouze přepichuju podle období, na víc nemám sílu, na jaru musím mít žlutou grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (15.03.2024 20:36)
     
  • Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 15.03.2024 20:26
     

    Aleno thumbs down. A už máš slepičku smiling smiley , budu muset taky vyrazit na půdu pro nějaké oživení. Jen by se člověk potřeboval naklonovat.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 15.03.2024 20:28
     

    Ne naklonovat, stačily by jedny ruce navíc. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 15.03.2024 20:30
     

    Ale musela by je řídit naše hlava. grinning smiley Ty výpomoce někdy mají všelijaké výsledky. eye rolling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 16.03.2024 12:28
     
    p1060748.jpg
    Další fotografie:

    Tak už jsem taky vytáhla zajíce. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 16.03.2024 12:39
     

    Zasadila jsme macešky na hřbitov

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 25.03.2024 06:08
     
    img_20240324_155420.jpg

    Chudáci hyacinty stále v květináči. No ale ten petrklíč je neskutečně velký, ten svítí

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 28.04.2024 13:58
     
    440403233_412415404888360_6382025947137697939_n.jpg
    Další fotografie:

    Osázela jsem první nádoby letničkami. Vyházela jsem primulky (já bych je i dala někam do záhonků, ale nemám na ně místo).

    Ve velkém truhlíku u vchodu zůstal kaštan, nechtěla jsem ho zničit, tak tam bude do podzimku, kdy ho dám někam do přírody. Přidala jsem k němu kopretinu, gazánii a muškát zonale.

    Na okně je jen muškát. Vedle je něco zeleného pnoucího do podzimu a je to živé, tak to tam zůstane i dál.

    Ve dvou vyšších nádobách jsou gazánie a kolem napíchaný citronový muškát, doufám, že zakoření a poroste.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 28.04.2024 15:40
     
    img_20240417_120943.jpg

    Po měsíci u mě. Hyacinty nahradila meduňka pro kamarádku, aby tam nebyla mezera. Přijde tam nějaká letnička, muškát, ještě nevím. Vyměním to pak někdy celé.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Květiny v truhlících a nádobách II.

    Datum: 28.04.2024 18:22
     
    c3c04264-3001-4aa9-a9de-c4da3446a8f5.jpg

    Já dneska vytahala truhlíky, co jsem přezimovala. Mám je už asi měsíc přesazený. Musela jsem je dát na místo po bazénu, neb nám mají přijít dělat tu fasádu. A pak teda nevím, zda budu nějaké kytky u baráku chtít. eye rolling smiley

    Mám tam olověnec, asi dvě lantány, muškáty, begónie, fuchsii, kopretinu, oleandr....

    Tak snad už to nebudu muset tahat zpátky do garáže.

    Letničky mám zatím na oknech, sundám až přijdou. Něco mám vzadu na zahradě, něco pod pergolou. Už mi začla vadnout jedna milionka. To brzo tedy. spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.