čtvrtek 2. května, 20:16 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: Beataa
Status: začátečník

Krabičková strava

Datum: 14.06.2013 15:04
 

Zdravímm všechny. Ráda bych se zeptala, jaký máte názor na krabičkovou stravu? Pomohla někomu z vás s kilogramy a zlepšením ve stravování? Přemýslím o tom, že bych vyzkoušela krabičky odebírat a tak mě zajímají zkušenosti někoho z vás.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Krabičková strava

    Datum: 26.06.2013 18:31
     

    Tak se omlouvám, že jsem chtěla zjistit názory na dané téma. Ono bohužel z nováčka se ten expert musí také nějak stát. Ano, je pravda, že si takové jídlo mohu vytvářet sama, ale já se vůbec nevyznám v tom, jaké hodnoty by mělo mít a navíc, nemám moc času nazbyt, abych si mohla každý den připravovat dva hlavní chody na druhý den. Já jsem teda ve svém okolí nenašla jedinou firmu, která by za to chtěla 9 tisíc,to je opravdu přehnané.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Krabičková strava

     
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Krabičková strava

    Datum: 26.06.2013 18:59
     

    Např Praha 10 :na 24 dnů 6216 Kč + doprava a to vše bez DPH [www.dietavkrabicce.cz]

     

    [abcdieta-px.rtrk.cz]

    a dále na netu je to skoro stejné, záleží na kolik dní to člověk požaduje a od toho se odvíjí i cena.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 26.06.2013 21:02
     

    čas věnovaný studiu výživového poradenství se zaplatí dvakrát, poprvé v rozdílu ceny doma vařené stravy a krabičkové diety, podruhé v tom, že po ukončení diety budu schopná si nadále vařit udravě.

    Problém je spíš v sebekázni a motivaci. nono smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Krabičková strava

    Datum: 26.06.2013 22:05
     

    beato, v těch krabičkách je jídlo. Je ho málo a je draze zaplacené. Vezmi osud do svých rukou, nespoléhej na nikoho jiného, než na sebe! Fakt si vezmi tužku a napiš si co budeš zítra jíst a v kolik hodin to bude. Mimo to, ani sousto nono smiley Jenom voda...Myslím, že jestli ti na hubnutí záleží, tak to vydržíš, jestli ne, tak nikdo a nic ti nepomůže a krabičková dieta, ani prášky na hubnutí, ani koktejly.

    Tak se zdravě naser a ukaž všem okolo, že to zvládneš!

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Krabičková strava

    Datum: 27.06.2013 09:27
     

    Správně, 3x jsem zkoušel hubnout sám , psal jsem si to do notýsku , nevěděl jsem kam jsem ten žrací notýsek potom dal a tak jsem potom přešel na uzené koleno, škvarky se sádlem a s cibulí. grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 27.06.2013 11:45
     

    Nejlepší krabičky jsou ty, co si člověk sám připraví (víš, co si tam dáš, nedáš si tam nic, co nejíš a taky dost podstatně ušetříš na financích). Chce to ovšem pevnou vůli, ale to chce hubnutí v každém případě i s pomocí těch kupovaných krabiček. Ona ta dietnější jídla jsou rychlá, to není jako svíčková ap., co se vaří celé dopoledne. Tu chvilku si určitě najdeš, aby sis připravila jídlo s sebou do práce, ev. něco do mrazáku a pak jen popadnout krabičku a jít... Pevnou vůli to chce v každém případě. A platí tu dvojnásob - kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody (proč to nejde).

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Krabičková strava

    Datum: 30.06.2013 19:28
     

    Saaakra, jsem nečekala, že mě tu bude od toho každý jen odrazovat. 6tisíc je dost, to bych do toho sama nedala, ale třeba firma Harmonyservis má balíček pro ženy, celodenní za 4360Kč, a to není tak hrozné, co jsem teď tak koukala. Cena hodně záleží také na tom, jak člověk dobře hledá. Je pravdou, že domácí krabičky by asi byly lepší, ale já si od toho i slibuji, že budu mít mnohem větší inspiraci, co se týče zdravého jídla a hlavně tu úpravu stravování.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 30.06.2013 20:14
     

    Teď jde taky o to, abys měla opravdu správný denní příjem vitamínů a minerálů. Přiznám se, že jsem stará škola a asi bych kupovanému moc nevěřila confused smiley Někdy může nedostatek některého vitamínu nebo minerálu způsobit převeliké potíže. Asi bych nastudovala a navařila si do krabiček sama a eventuálně zamrazila. Prostě tomu čas od času věnovala půl dne, ale věděla bych přesně, co dlabu... Teď je to v potravinářství jeden průšvih za druhým... thumbs up Proč bych měla věřit? Že cosi garantují? Na papír se toho vejde thumbs up

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Krabičková strava

    Datum: 30.06.2013 20:26
     
     
  • Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 30.06.2013 20:29
     

    Hlavně je to o tom, že bys každý měsíc musela vydat tu částku za krabičky. Protože pokud přestaneš s tímto stravováním, váha se ti postupně zase vrátí. Já třeba propaguji spíš něco jiného. Stravuj se sama (ale jez častěji) pokud nepotřebuješ drasticky hubnout, jenom porce rozděl na víc dávek a přidej k tomu pohyb, každý den rychlou chůzi, nebo lépe indiánský běh a kila půjdou pomalu dolů, hlavně se ti ale pěkně zformuje, zpevní, celá postava. Samozřejmě vynechat sladké a tučné

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 30.06.2013 20:36
     

    tady o krabičkách pohovořila jedna vzdělaná paní

    (ale taky se krabičkováním částečně živí confused smiley )

    [www.rozumnehubnuti.cz]

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 30.06.2013 22:44
     

    Držím přísně bodovou dietu a opravdu zabírá. Krabičky by byly pro ni vhodné do práce, ale pouze připravené doma - neboť i jejich příprava je určitým výdejem přebytečné energie.

    Jinak mám pocit, že jsme naběhly skryté reklamě eye rolling smiley .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 30.06.2013 23:06
     

    Elo, na co ty proboha držíš dietu? Dyk jsi jak lunt smiling smiley

    A taky si myslím, že jsme naběhly

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 30.06.2013 23:46
     

    Drahuško, ty neznáš bodovou ? Co vidím, to zbodnu ?

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 01.07.2013 06:08
     

    jo, jasně že to je (s)prostá reklama, ale argumentace kupované krabičky nic neřeší , mně přišla lepší než se s ní dohadovat, že to je sice reklama, ale na skvělou věc...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (01.07.2013 06:09)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.