pondělí 29. dubna, 14:36 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 20
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 05.02.2017 20:04
     

    Já bych to prostě udělala ze sítě, stojí to pár kaček a fantazii se meze nekladou.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 05.02.2017 20:56
     

    Ta síť vypadá fakt moc dobře. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 05.02.2017 21:16
     

    Ja nic nevidim, co to je za sit

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 05.02.2017 21:21
     



    Majka napsal(a):

    No však, proč na to dávat pletivo, co má jen metr, když to můžeš potáhnout sítí. Nebo se to dá udělat i bez střechy, kočky po té síti nahoru nevylezou., po pletivu by mohly.

    Proč myslíš, že nevylezou po síti? Vždyť ta by musela být na něčem napnutá. A pokud jsem slyšela, tak kočka leze i po zácloně.

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 05.02.2017 21:27
     

    Missi, teoreticky lezou. Ale nedělají to skoro vůbec. Za třicet let, co máme různé kočky, možná ještě dýl, v tom žádná zálibu neměla. Maximálně se jako pověsit. Asi jim to nějak nejde. A mackové i když mají těžké zadky, na strom šplhají hbitě.Záclon si ani nevšimnou.Asi když síť není právě hodně napevno natažená, nemají oporu pro zadní packy.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (05.02.2017 21:30)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 05.02.2017 21:51
     

    Stejne musi byt nejaka kostra, na kterou se to napne

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (05.02.2017 23:00)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 05.02.2017 22:02
     

    Míšo, ta síť není tak hustá, jako záclona, v tom je asi ten fór. A dá se napnout i přes. Já bych možná šla cestou přehození přes jeden nebo dva klandry.Nebo napnuté lanko a jakoby ačko stan podle toho, kam bych to potřebovla umístit.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 06.02.2017 23:19
     

    Ve sklepe mam 3 jeklove tyce 2, 65, chce to jeste jedmu Ten znamy co by me to svaril bydli na chate a urcite se nudi hi hi

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 07.02.2017 01:27
     

    Kordulko, nepochybně. grinning smileyA když se lidé nudí, vymýšlejí nesmysly. Tak ho zaměstnej. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 08.02.2017 13:48
     
    Další fotografie:

    HURÁ,... vzpomněla jsem si na jednoho šikovného kamaráda truhláře a ten mě udělá kostrukci na tu voliéti z hranolu 4x4 , hned ho trklo , že musíme i dvířka thumbs down a do konce týdne chce plánek. Hned mě to zvedlo náladu drinking smiley winking smiley

    please smiley please smiley please smiley Missi , Drahuš, Ivčo, Gábi a spol please smiley , jak velkou100x130x160 / 180 , nebo 100x200x200 prosím prosím poradte, zlatíčka moje, ještě jde vám chtěla ukázat s dřevěnou kostrou, ale tu honem nemůžu najít.... pletivo má 1m, tak se to bude u dobře přidělávat... doufám, že nebudu muset stěhovat kytí grinning smiley... tak děvčata čekám na nápady, Missi, jiřina je OK flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 08.02.2017 14:01
     

    Já bych asi tu největší, ne? Našim kočkám by stejně byla málo. Byly by, jak "v kleci" to ať jsou raději doma. Nemáme na voliéru ani místo ani finance. Naše uzoučká zahrada by byla neprůchodná

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 08.02.2017 15:13
     

    Taky hlasuju pro co největší a hlavně, aby to mělo stříšku proti sluníčku ( a náhlé dešťové přeháňce) a "poličky" na každou kočku zvlášť, když už spolu budou muset bejt zavřený pohromadě na takhle malém prostoru....

     

    Možná by dvě stěny mohly být z nějaké překližky, páč kočky nemají rády průvan ( naše nechtěj ven, když tam fouká)

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 08.02.2017 16:49
     

    Kordulo, změř si prostor kam ji dáš. Pokud máš místo kde je stín (aspoň částečnej) tak tam, jinak ho budeš muset vytvořit stříškou či zakrytím. Ta naše je 2 x 1 x 1,8 , jsou tam 2 kočky a stačí jim to (doma maj menší). Na střeše a na 1 stěně je přidanej polykarbonát a stejně jsme ve vedrech přes klec házely velké prostěradlo, aby byl stín větší.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 08.02.2017 18:36
     

    Děkuji za spolupráci, takže větší a truhlář říkal - mobilní, já teda nahoru beru jen jedku kočku, jenže kryž zůstane doma Čenda, tak řve .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 08.02.2017 21:57
     

    Nabízím voliéru - obrázek číslo 1

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.