úterý 30. dubna, 15:15 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Klíče od pevnosti Boyard, Hry bez hranic a jiné aktivitky pro děti .....

Datum: 05.03.2008 14:26
 

Podařilo se mi domluvit (ještě se musí nějaké detaily doladit) propůjčení zříceniny Choustník i s přespáním (snad už v květnu), abychom mohli pro děti připravit soutěž Klíče od pevnosti Boyard. Pokud jste to dříve v TV sledovali, hoďte mi sem prosím, jestli si to pamatujete nějaké ty soutěže, co se tam dělali, zkusíme je nějak přizpůsobit naším podmínkám winking smiley

 

[tv-porady.cz]

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (01.01.2011 15:39)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 19:15
     
    .... a to je vše winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 19:15
     
    Skvělé..skvělé..skvělé...nemůžu jinak....byť se opakuju... winking smiley
     
  • Status: expert

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 19:28
    Hodnocení fotografie "Klíče od pevnosti Boyard, Hry bez hranic a jiné aktivitky pro děti .....": 5
     
    Libi to je úžasné, co dovede parta nadšenců zorganizovatthumbs down
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 19:42
    Hodnocení fotografie "Klíče od pevnosti Boyard, Hry bez hranic a jiné aktivitky pro děti .....": 5
     
    Já nemám slov, super!!!!. děcka mají zážitek na celý život. Dovedu si představit, kolik to stálo úsilí, něco takového zorganizovat a fakt smekám. Takových nadšenců je dnes málo. thumbs down thumbs down thumbs down
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 19:56
     
    já ještě jednou děkuju stydlin smiley , Majko a nejenom děti mají zážitek na celý život winking smiley - opravdu poprvé v životě mi děkovali i vedoucí za akci, že jsou rádi, že se zúčastnili
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 20:03
    Hodnocení fotografie "Klíče od pevnosti Boyard, Hry bez hranic a jiné aktivitky pro děti .....": 5
     
    Libi nebuď skromná..opravdu si to zasloužíte.. thumbs down
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 21:14
     
    myslím,že v orginále sa indícia nehladala na obvazoch múmie,ale na nahom tele sličnej devy.To by malo väčší úspech u puberťákov. grinning smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 21:31
     

    Libi, máš můj obdivflower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 03.06.2008 21:34
     
    Libi,smekámthumbs down
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 04.06.2008 07:38
     
    Fakt paráda, nám dělávali něco podobného na škole. Děcka sevečer sešli před školou, šlo se podle svíček a v každé třídě a tělocvičně se plnil nějaký úkol...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 05.06.2008 08:57
     
    Libi, paráda thumbs down . Jsem ráda, že se vám to vydařilo, vím, jak ses obávala právě toho počasí. Za ty vzpomínky vám to "bláznovství" stálo!!!!!! winking smiley grinning smiley thumbs down
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 06.06.2008 20:17
     
    Libi, pojala jsem myšlénku, ó jaká hrůza... není škoda tuhle akci udělat jen jednou, když ty přípravy daly tolik práce? Nabízím možnost se realizovat v krásném prostředí. Dohodnem se?
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 07.06.2008 09:24
     

    Majko bojím se snad ptát, co tě napadlo grinning smiley , napíšu ti v SZ telefon, ale aby se to v záplavě těch svatebních neztratilo winking smiley

     

    Anavi, Evčo a Evanko taky díky - počasí bylo náš nepřítel číslo, ale asi se nás zaleklo nebo jsme ho něčím uprosili grinning smiley

     

    Anny my tam měli ze soutěžících převážně holky, takže by se musel spíše obětovat nějaký chlap a nějak se nám nepodařilo žádného usmlouvat grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 07.06.2008 10:24
     

    Majko,ty pre nás chystáš program na ďalší sraz? smiling smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Klíče od pevnosti Boyard

    Datum: 07.06.2008 20:43
     

    Anny, taky mě to napadlo...

    Libi, vidím to až teď, úplně mi uteklo, že už to máte za sebou, a musím říct, že se hluboce klaním, a dětem strašně závidím. Něco jsem se najezdila na tábory a tohle jsem milovala - a to jsem pravděpodobně nic tak úžasného nezažila (přestože jsem na táborech zažila skvělé hry). Poznala jsem to i ze strany vedoucího, když jsem jako instruktorka vymyslela "CEH" - celotáborovou etapovou hru, tábor to byl 14tidenní, a co den, to nějaká hra, body se sbíraly celých 14 dnů až k celkovému vítězství, družstva byly tři. Kdyby to bylo na mě, byla by nějaká noční hra každý den, ale vedoucí mi to zatrhlismiling smiley Je to nezapomenutelné, a strašně bych si přála, při mé hravosti, zažít to znovu. Ani bych se nemusela vracet do dětských let, prdlá jsem dostatečně. Už jako dospělá jsem byla na adrenalinovém víkendu, principielně to bylo docela podobné, a taky na to nikdy nezapomenu. Tak ještě jednou potlesk před nastoupeným Weekem. Jsi člověk na svém místě thumbs down thumbs down thumbs down.

     

    p.s. na místě těch soutěžících bych nejspíš do smrti nepřestala mluvit o té mumii, to byl hádám vrcholný okamžik.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.