čtvrtek 2. května, 00:45 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Předzahrádka u Jarky

Datum: 07.04.2014 11:15
 

Diskuze pro Jarku.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 09:09
     

    Ze záhonů vymetu koštětem na trávu a potom z největšího vyhrabu. Z trávníku to vezme sekačka

     
  • Autor: Reklama

    Re: Předzahrádka u Jarky

     
     
  • Autor: martaep
    Status: nováček

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 09:17
     

    Ju no tak to je teda. eye rolling smiley. Ja myslela jak mi to alespon v zahonech pomuze. No bydlet v listnatem lese je zuzo no. grinning smiley. No tak pockam jeste na reakce ostatnich a uvidime. Nerada by jsem vyhodila prasule. Ale zase tech 10-15 pytlu listi me desi.

     
  • Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 09:17
     

    Stejně jako Drahuška, mám a skoro nepoužívám. Pokud ano, tak způsobem vyfoukat na plochu a tam sebrat sekačkou, popř. zamést winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 09:27
     

    jo, jo, to vyfoukávání je lepší. když má někdo třeba záhony s kačírkem, z toho se to dostává blbě. Nebo ze skalky. Tak je dobré to vyfoukat ven a pak sebrat sekačkou. thumbs down

     
  • Autor: martaep
    Status: nováček

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 09:27
     

    Mam prave na zahonech kaminky a to je neco desneho , kdyz to tam nalita. Vybrat to z kaminku eye popping smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 11:42
     

    vrba i rododendron jsou doma, ten jsem si koupila tmavě červený - 150,-Kč. Vrba stála 180,-Kč,- po ostříhání měří přesně 1metr, rovnou mi ji v zahradnictví ostříhali thumbs down

     

    venku je ale dneska hnusně, prší a je zima, takže ven nejdu nono smiley , můžu plánovat na papír grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 12:11
     

    Jarko, moc ti přeju, ať se zadaří, je to podle tvých představ a máš z toho radost nejen ty, ale občas se dočkáš i nějaké pochvaly od kolemjdoucích winking smiley

    Předloni jsme předělávali předzahrádku u bráchy, a švagrová mi nedávno říkala, jak ji těší, když se tam lidé zastavují a prohlížejí si to tam. To je pak odměna za tu dřinu winking smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 12:22
     

    Anavi tak nadšení mám, základní rostlinky taky a když se to zkloubí, tak to nemůže dopadnout špatně thumbs down . A tím, že vy mi hodně radíte, je to mnohem snadnější thumbs down . Mě by třeba vrba nenapadla eye rolling smiley . Naproti baráku je autobusová zastávka, tak bych chtěla aby to bylo upravené, aspoň ten kousek a pak ta skalka please smiley . A jasně, že to potěší, když se někdo zastaví a řekne, že to krásně kvete stydlin smiley . No a ještě když si to někdo fotí, tak to je opravdu odměna love smiley . A kytičky mě naštěstí baví, takže se můžu vyřádit grinning smiley a konečně už i vím u některých názvy grinning smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 13:16
     

    iviku balíček je tu thumbs down .

    ten druhý objednaný balík taky přišel, celkem fajn rostlinky malé, ale rozrostou se thumbs down , taky za tu cenu grinning smiley . No a základ na záhonek už mám, pak nafotím grinning smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 14:14
     
    p1011330.jpg
    Další fotografie:

    foto kytiček do předzahrádky, je tam vzadu i ta vrba thumbs down. Akorát ty objednané trvalky jsou dost suché, tak kéž by mi aspoň půlka rostla please smiley .

    Iviku ty tvoje jsou krásné mokré a vzrostlé thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Jarka. (10.04.2014 14:43)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 14:17
     

    Ty trvalky prolej, ony se většinou vzpamatují. Jsem ostuda, ještě jsem ti nesepsala, co bych mohla poslat já, jenže přijedu domů, leje a z hlavy nevím. confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 14:19
     

    Ty jich máš smiling smiley To si pěkně mákneš, než to zasadíš grinning smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 14:23
     

    Anavi jo, teď je mám v chodbě, ať si je rozdělím, protože jsem z toho množství zmatená grinning smiley a k večeru je hodím ven, no asi až v noci grinning smiley a pořádně je proleju thumbs down . Však až budeš mít čas, tak se můžeš podívat po zahradě a kdyby jsi něco měla co nemám budu ráda please smiley . Do skalky taky toho ještě bude potřeba grinning smiley a to počasí mě taky zabrzdilo, tolik plánů confused smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 14:44
     

    iviku co já a vy si se mnou ještě máknete stydlin smiley , obdivuju vaše nervy grinning smiley love smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 10.04.2014 15:45
     

    Když to zmákly se mnou, tak s tebou se nebojím. Já byla absolutně nepolíbená stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.