pondělí 29. dubna, 14:45 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: HonzaPM
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Tulipány

Datum: 21.04.2010 12:31
 
a abu hassan 2.jpg

Ahoj. smiling smiley

Diskuzi o mých nejoblíbenějších cibulovinách jsem našel jenom v Galerii.

Tak snad nevadí, že i zde jednu založím. winking smiley

Tulipánky máte určitě rádi i vy a tak se těším, jak si to tu uděláme hezké.

 

´Abu Hassan´



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 4 z 8
  • Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 11:33
     

    Lusito, jasně, Kaufland mívá firmu Semas. Ale už vím, co mi bylo povědomé. Já si myslím, že jsou to ty, co se barva líbí Kaaj i mně. V překladu trvalá láska. Občas mě někdy upoutají názvy a koupím třeba i blbost. grinning smiley Tady, pokud vydrží, tak bude láska trvalá. thumbs down Jsou pěkné. Pro mě barva nevyfotitelná. Zkoušela jsem i večer.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tulipány

     
     
  • Autor: Lusita3
    Status:

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 12:26
     
    img_20180422_102631_hdr.jpg

    Regi, přesně tak Lasting love to jsou ony. Tak jsem čekala na stín ale pořád to není úplně ono. Jinak ty tvé tulipány na první a druhé fotce jsou moc hezké thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 12:43
     

    Nejlíp barevně vyšly Kaaj. Jen tam chybí trocha jiskřivější červené ale mluvíme určitě o těch stejných. Hlavně, aby rostly a nemizely, když už nebudou přibývat.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 13:31
     



    gabca napsal(a):

    Lusito, krásný. thumbs down love smiley

    Kájo, nejsou ty červený střapatý ty, co jsi dávala " vedle "

    Chtěla jsem napsat liliovitý, né střapatý. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Lusita3
    Status:

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 13:32
     

    No já místo 8 tulipánů mám jen 6, takže budoucnost těchto krasavců je nejistá confused smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 14:50
     

    jj- Lasting Love. . úplná býčí krev spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley krásná barva. . jak říká Regi - jiskřivá ..

     
  • Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 15:08
     

    Musím chvíli do stínu na cigáro a napít, abych sama nenabyla barvy býčí krve nebo se mi krev nezačala vařit a neodporazilo by mě to jak býka na jatkách.Skoro stejnou barvu má víno Býčí krev. Kaaj, přesný popis.

    A jak tu tak koukám na založení téhle rubriky od Honzy, má tam Abu Hassana. To je taky nádherný tulipán. Mívala jsem ho na chalupě. V Lidlu jsme ho neviděla a musím po něm letos někde zapátrat.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 19:46
     
    dscn8356.jpg
    Další fotografie:

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley- no býčí krev jsem měla v ksichtě včera. - ale ten tulipán je skvostný . nádherná barva-. ještě jsem se ted´ pokusila znovu vyfotit . při slunku se to nedá nono smiley

    fialové - poslední teprva nakvétá. bude se střapečky. č.3 je papouškovitý .taky teprva začíná . ten nový bílý vypadá dobře- má velké květy. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 20:11
     
    dsc_3830.jpg

    Užasně voní

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (22.04.2018 21:00)
     
  • Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 20:26
     
    wp_20180422_11_52_55_pro.jpg
    Další fotografie:

    Ještě jednou ten můj pruh cibulovin, jak rozkvétají další, mění se. A skupinky detailně winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 20:37
     

    Iviku - cibuloviny máš krásné . ten poslední tulipán jsem před chvíli otrhala . byla spolu s fialovým a neladily. fialkové i žlutavé jsou zajímavé . nádhera thumbs down thumbs down thumbs down

    ale po té cestě do baráku bych chodit nechtěla.. vy ale jezdíte auty., takže to je OK . winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 20:39
     
    wp_20180422_16_39_46_pro.jpg
    Další fotografie:

    Ty první jsem loni dostala přímo od holandského šlechtitele, název jsem někam založila grinning smiley, jsou moc pěkné. Ty druhé jsou zajímavé, některé mají jeden květ na stvolu, některé i 5 květů winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 20:56
     
    dscn3310.jpg

    ty fialkové liliokvěté se jednu dobu u nás prodávaly jako Princess. ale záleží na tom kde- třeba v Hornbachu jsem je koupila kdysi dávno pod jiným jménem. už si nepamatuju jak .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (23.04.2018 06:42)
     
  • Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 22.04.2018 21:05
     

    Kájo, jsou jiné, ta fotka to nevystihuje. Druhá mně nejde momentálně stáhnout. Nejsou to klasicky líliokvěté, i barva je jiná. Prý to je nově vyšlechtěná, mně je to jedno, hlavně když se mně líbí. Tato nebyla ani s obrázkem, přivezl je v sáčku jen tak, ještě jedny, ty si ale nepamatuji, kam jsem je dala, které to jsou grinning smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Tulipány

    Datum: 23.04.2018 08:12
     

    Ivo, tulipány v pruhu máš krásné. Vypadá to moc dobře. thumbs down Jsem zvědavá, jak to bude vypadat za dva roky. Samozřejmě bych ti přála, aby vydrželo.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.