čtvrtek 9. května, 10:23 Svátek má Ctibor
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evita
Status:

Japonská zahrada

Datum: 26.06.2012 15:02
 

Ahoj všichni, hledám instpiraci a něco pro potěchu oka, a tal by mě moc zajímalo, jestli má někdo z vás na zahradě třeba jen malý kousek japonské zahrady, případě celou smiling smiley ..pochlubte se fotkami.....Nevíte, jaký druh borovice je nejlepší pro tvarování jako "bonsaj", ale rostoucí normálně v půdě?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Japonská zahrada

    Datum: 05.06.2014 15:16
     

    eye popping smiley thumbs down thumbs down krása

    zaujalo mě ještě to, že máš rákos přes tu zelenou sí´t. ... taky se mi ta zelená sí´t u mě nelíbí a chtěla bych ji zakrýt, ale nevím, jak to upevnit... confused smiley Máš to přichycené jen dole a nahoře?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (05.06.2014 15:27)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Japonská zahrada

     
     
  • Autor: Evita
    Status:

    Re: Japonská zahrada

    Datum: 05.06.2014 16:34
     

    Anavi, rohož je přichycená nahoře i dole pomocí vázacího drátku (zelený, používá se ve floristice). Vždycky jsem uštípla kousek drátku (cca 10 cm), připevnila rohož (zahákla drátek za spojovací drát rohože), a tak jsem to dělala každých cca 20 cm nebo podle potřeby po celé délce rohože. Ta rohož je letos nová, předtím jsem tam měla stejnou, ale pod ní igelitovou fólii, aby mi neprorůstaly sousedovic keře a maliny do zahrady. Ten igelit ale vlivem počasí zpuchřel a trhal se na kousky.

     
  • Autor: Evita
    Status:

    Re: Japonská zahrada

    Datum: 05.06.2014 16:38
     

    Jo ještě jsem zapomněla dodat - ten drátek se kromě rohože musel ještě připevnit a obtočit okolo ok drátěného plotu, který je pod tou zelenou stínící látkou. Takže to vlastně drží na plotě společně...uff ...no snad jsem to napsala dostatečně srozumitelně smiling smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.