neděle 28. dubna, 11:01 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak vás ovlivnil internet?

Datum: 26.02.2007 09:02
 

Co přinesl do vašeho života internet?

Mě hodně pomohl při budování domu a následném vytváření interiéru a neustále chodím pro rady ohledně zahrady. Poučil mě také v tom, že není tak anonymní, jak by se mohlo zdát.

A co mi bere? Zbytečně mnoho volného času, který by se dal určitě využít užitečněji smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 19:37
     

    No a taky Evcu, né? grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 19:53
     

    no proto nono smiley nono smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 19:56
     

    JEEEJ!!!...grinning smiley okrem toho kopca infomacii, co sa tu da najst!!!!!!...aj prostriedok nebyt hocikedy "sama medzi styrmi stenami"coffe smiley ...Hihi, teda moznost si semtam takto od srdca babsky poklabosit z pohodlia domaceho kresla .. ..love smiley ..

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 20:15
    Hodnocení fotografie "Jak vás ovlivnil internet?": 5
     

    Já teda nejsem žádná drbna, takže informace mě nezajímaj. Já du vyloženě po lidech. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 20:16
     


    Evca napsal(a):

    no proto nono smiley nono smiley grinning smiley

    Pro co? eye popping smiley eye popping smiley grinning smiley

    Na co?

    Na co?

    Jo, nashledanou.

    Ahá.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 20:17
     

    BLIKgrinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 20:21
     

    Ty bli(n)káš? Už zas? Nemáš Ty bulu? Nebo anu? eye popping smiley eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 20:22
     

    grinning smiley grinning smiley

     

     

    Vypadám snad jako že mám jednu z nicheye popping smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Evca (29.07.2008 20:23)
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 20:23
     

    grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 20:56
     

    smiling smiley Kashi...keby som ti verilaspinning smiley sticking its tongue out..Hihi..ked uz nic ine... tak "ratlici" a kremese nie su ani nahodou ludskeho rodu!

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 21:02
     


    Keria napsal(a):

    smiling smiley Kashi...keby som ti verilaspinning smiley sticking its tongue out..Hihi..ked uz nic ine... tak "ratlici" a kremese nie su ani nahodou ludskeho rodu!

    No ale Kerijko, můj pes si myslí, že je nadčlověk, víš? grinning smiley Ale jinak máš pravdu, jasnééé!!! smiling smiley flower smiley

     

    Evčo, ne. Vypadáš příjemně a mile a vypadáš, že by s Tebou mohla bejt švanda, kdybys pořád nebyla tak smutná, slzy věčně na krajíčku, upejpavá, stydlivá. To by bylo terno. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 30.07.2008 09:34
     

    Internet vám něco dá a pak vám to klidně zase sebere. Je to fajn, být online (přece bych neujížděla na něčem hnusném), ale všechno má dvě strany mince. Dává i bere... Je to značně nepřirozené, že se můžete spřátelit s někým, kdo je ve skutečnosti stovky kilometrů daleko a s kým byste se v "přirozeném světě" pravděpodobně nikdy nesetkali. Obohatí vás to o pocit blízkosti, ale taky si nutně musíte dělat starosti, dozvídáte se, že váš internetový blízký je v ouzkých... Ten si zlomí kotník, ten nemá dost peněz, z toho si doma nikdo nic nedělá, ten je marod, ten možná umře, když ho kousne vosa... A tak tu pak sedíte a jste někdy samá starost kvůli lidem, které milujete "jen" díky internetu. Ve světě, kde bychom používali jen ruce a nohy, bychom měli o hodně starostí i nějaké to zklamání míň.

    Ale já v tom jedu dál smoking smiley, i když se o vás o všechny trochu bojím.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 31.07.2008 10:29
     

    .... jsem zarytá neťačka už 8 let. Net mě svým způsobem vychoval, usměrnil, vyučil, vyfackoval a hlavně otužil. Nejsem z těch, co se hned vzdávají. Dostanu virtuální facku a s úsměvem poděkuji.... víte, jak to dokáže člověka vytočit? (kash.. člověka obecně, hihi... zrovna nemyslím Honzu). Zpočátku jsem byla velice důvěřivá, naivní, poctivá a nedokázala jsem si představit, že by mě někdo mohl podrazit. Časem jsem zjistila, že ne každý je otevřený tak jako já. Že holt budu muset svůj přístup k virtuálnímu světu změnit. A tak se stalo. Dnes si už vybírám, s kým se budu bavit a kolik času na netu strávím. Ale nikdy ničeho nebudu litovat. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. A tady to platí dvojnásobně.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 31.07.2008 10:42
     

    skrblice...do posledního písmenka podepisuju. thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 31.07.2008 11:25
     

    Skrblice a spol..love smiley ....postupne rokmi som sa dopracovala k .. "zivot." filozofii:

    Kto nic necaka, nebyva sklamany...

    ...a to iste plati aj o tom potvorackom nete...ktory mi casto zerie cas viac ako by sa patrilo..., obcas aj nervy( napr. roky mi to chodilo mooooc zle...)...

    Hihi, ale nevadi...aj tak vdaka za kazdy densmoking smiley , ked mam tu moznost nakuknut niekde...aj ked je to svet virtualny...ale za tym su fakt vzdy ludia, sice stovky a obas aj tisicky km daleko...ale konkretni ludia... rozni, s roznymi osudmi,povahami, naladami.....a poznanie takto ziskane vzdy nieco da..coffe smiley

    ..krasny zvysok dna vsetkym.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.