neděle 28. dubna, 12:34 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak vás ovlivnil internet?

Datum: 26.02.2007 09:02
 

Co přinesl do vašeho života internet?

Mě hodně pomohl při budování domu a následném vytváření interiéru a neustále chodím pro rady ohledně zahrady. Poučil mě také v tom, že není tak anonymní, jak by se mohlo zdát.

A co mi bere? Zbytečně mnoho volného času, který by se dal určitě využít užitečněji smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 02.05.2007 14:03
     
    Mě taky hodně dal a ztotožňuju se Monou, že jsem nevěděla k čemu mi bude. Je fajn, ale sebere mi také na druhou stranu hodně času a zanedbávám trošičku (ale jen trošičku!!!) svou drahou polovičku, ale protože nejsme nejmladší a jsme spolu relativně dost dlouho, tak mi to promíjí grinning smiley (Pejsky nezanedbávám!!! winking smiley )
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

     
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 02.05.2007 14:20
     
    Dal mi moznost sa vlastne neustale vzdelavat., na co si spomeniem to vyhladam na internete. Dal mi moznost komunikovat so svojimi detmi a dokonca aj s obrazom. No a dal mi Vas vsetkych co som velmi rada!
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 07.05.2007 10:42
    Hodnocení kategorie "Internet a PC": 5
     

    Mně dal internet přátele, kamarády, lásku, informace, prostě všechno. Totálně mi změnil život. K lepšímu. Chvála internetu a tomu, kdo ho vymyslel.


     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 22.05.2007 12:06
     
    Dalo by se říct, že mi od podlahy změnil život. Jednou to snad ta moje spisovatelka hodí na papír smiling smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 30.05.2007 16:09
     
    Na to se rači vyser grinning smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 30.05.2007 18:07
     
    Tak vás TO tu dohnalo, co?winking smiley
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 30.11.2007 17:26
     
    Já tam hledám hlavně informace všeho druhu a času mi zabere jen tolik kolik mu dám.
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 13.05.2008 22:08
     
    Jsem ráda,že ho mám a mohu si popovídat se všema ,kteří ho zde navštěvují. Tak vám za to všechno díky moji milí.
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 23.05.2008 11:01
     
    Dal mi toho strašně moc. Většinu věcí už jste tady vyjmenovali, já bych přidal ještě super partu na ježdění na kole, práci tongue sticking out smiley, a možnost naučit se létat s letadly včetně navigace a řízení letového provozu (on-line letecký simulátor). Čas mi to nebere žádný, naopak mi ho to šetří (přístup k informacím, možnost povídat si s kamarády face-to-face bez nutnosti se někam dopravovat (Skype + webcam)), šetří mi i peníze ..... prostě nejak nenacházím negativum.
     
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 27.05.2008 23:19
     
    Net mi ovlivnil život celkem dost.Hlavně jsem o poznání zkušenější.To znamená,že co nevyzkoušíš navlastní kůži,nepochopíš.Přestala jsem klást známým otázky druhu ,,co na tom netu máš.",,Jak nad ním můžeš tak dlouho sedět."Dnes už vše ty thumbs up známí co mají net chápu,ovšem zase nacházím nepochopení u ostatních co NET ještě nemají.
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.05.2008 12:06
     

    Právě včera jsme s Kash říkaly, že když vypadne spojení, jsme jak odříznuté od světa, skoro jako ve vězení.

    Je to pro nás otevřené okno k vám všem. Už bych se bez něj asi neobešla. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 02.06.2008 21:22
     
    Zuzu přesně tak to cítím taky, přes net Vás mám všechny jakoby doma na návštěvě a když bych neměla připojení jakoby jste mi odjeli dalekogrinning smiley
     
  • Autor: jandula
    Status: nováček

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 14:09
     

    Internet je pro mě velké spojení se světem.Hodně jsem se za ty necelé tři roky ,co jsme připojená naučila a učím se stále.Našla jsme také díky internetu spousty přítel ,dokonce některé i tak blízké že jsme se stali rodinnými přáteli a stýkáme se i osobně.Pomáhá mi i při nákupech ,plánování dovolené a nebo i při vaření a pečení.

     

    Před třema roky jsem opovržlivě koukala na syna a manžela jak sedí u té bedny a neustále čučí na monitor.Nechápala jsem co je to bere.Dneska nechápu že někdo neví ani co to internet je.smiling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 18:33
     

    JÁ NA NETU TAKY NAŠLA KAMARÁDKY, DOKONCE TY NEJLEPŠÍ. MÁM POCIT, ŽE TU NA MĚ ČEKALY smiling smiley MÁM SPOUSTU KAMARÁDEK "PŘED NETEM", ALE TYHLE DVĚ JSOU FAKT TOTÁLNĚ SPŘÍZNĚNÉ DUŠE love smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 29.07.2008 18:48
     

    Díky internetu a Jáje jsme poznaly Sapho.

    A to je víc než výhra v loterii thumbs down grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.