neděle 28. dubna, 02:19 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Polévky
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Polévky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jak vaříte boršč?

Datum: 27.06.2007 09:29
 
Neznám, neumím, tak poraďte, jak na to.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 29.12.2013 20:08
     

    Dělám si boršč, tak vytahuju, kdyby někdo hledal inspiraci. mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak vaříte boršč?

     
     
  • Status:

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 29.12.2013 20:21
     



    hespa napsal(a):

    Dělám si boršč, tak vytahuju, kdyby někdo hledal inspiraci. mls smiley


    Že se nezeptáš Dáši? confused smiley mls smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 29.12.2013 22:22
     

    Proč bych se ptala, když je recept, vlastně 2 (od Dáši i od Amee) na předchozí stránce. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 09:28
     

    Hespo, já se stále nemůžu odhodlat k uvaření boršče , přitom ho mám moc ráda mls smiley .... ale díky tvé inspiraci já to asi zkusím...

    a protože ho budu jíst asi jen já - co si navařím, to si sním - tak si ho v mističkách zamrazím ... smoking smiley

    Jen teda po rozmražení nemusím ty rozpadlé brambory, ale bramboračku taky zamražuju a zkousnu to grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 09:35
     

    dago, musíš někdy dorazit někam, kde bude borčš od Dáši. Já ho vždycky nesnášela a nikdo by mě nenutil to vzít do úst a po té, co jsem ho pojedla u Dáši, změnila jsem názor mls smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 10:17
     



    Anavi napsal(a):

    dago, musíš někdy dorazit někam, kde bude borčš od Dáši. Já ho vždycky nesnášela a nikdo by mě nenutil to vzít do úst a po té, co jsem ho pojedla u Dáši, změnila jsem názor mls smiley

    Kde, kdy ??? mls smiley mls smiley mls smiley

    A od mé jmenovkyně bych teda velice ráda boršč ochutnala ... spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 10:41
     

    Dago, Dášin recept je na předchozí stránce. Přiznám se, udělala jsem si ten od Amee. nevadí mi ta uvařená červená řepa.

    Je taky moc dobrý a ani to tak dlouho netrvalo.

    Do papiňáků jsem si dala masa i s kořením ( kousek hovězího, vepřovýho a uzeného) a než se uvařili, připravila si cibuli, zeleninu a brambory. Vody jen na potopení masa,když se pak ty vývary slily , bylo toho vývaru akorát. Když bylo maso hotové, vzala jsem trochu sádla, na tom krátce osmahla zeleninu, zalila trochou vývaru, nechala povařit, přidala asi 2 lžíce kečupu( jsem barbar, ale nemám protlak) dolila vývary do plné dávky a zahustila. Protože mi tu zbylo trochu kupované umělohmotné hotové tmavé jíšky, hodila jsem tam 3 lžíce a povařila 1 minutu.

    Část toho boršče jsem dala taky zamrazit, uvidím, co to udělá s těmi brambory. eye rolling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 10:57
     

    Helenko, recept jsem našla, já jsem se ptala, kdy a kde bude ochutnávka Dášina boršče grinning smiley mls smiley

    A červenou řepu právě v boršči ráda, takže bych taky vařila dohromady, a moc mě láká ta trojkombinace masa - hovězí, vepřové a uzené mls smiley a použila bych asi hlávkové zelí , asi červené ... Jedla jsem s kysaným a pak mě už ta chuť padá směrem k zelňačce ..

    V bramboračce mně po rozmražení brambory neva .. přijde mně, že jsou rozštouchané spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 10:59
     

    dago, já právě červenou řepu nejím, tak vítám možnost ji tam nemít smiling smiley

     
  • Autor: maja51
    Status:

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 14:00
     



    daga napsal(a):

    Hespo, já se stále nemůžu odhodlat k uvaření boršče , přitom ho mám moc ráda mls smiley .... ale díky tvé inspiraci já to asi zkusím...

    a protože ho budu jíst asi jen já - co si navařím, to si sním - tak si ho v mističkách zamrazím ... smoking smiley

    Jen teda po rozmražení nemusím ty rozpadlé brambory, ale bramboračku taky zamražuju a zkousnu to grinning smiley

    ...Dáši...a na polokonzervu jsi zapomněla? winking smiley ...brambory zůstanou stejné mls smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 14:34
     
    maja51 napsal(a):

    daga napsal(a):

    Hespo, já se stále nemůžu odhodlat k uvaření boršče , přitom ho mám moc ráda mls smiley .... ale díky tvé inspiraci já to asi zkusím...

    a protože ho budu jíst asi jen já - co si navařím, to si sním - tak si ho v mističkách zamrazím ... smoking smiley

    Jen teda po rozmražení nemusím ty rozpadlé brambory, ale bramboračku taky zamražuju a zkousnu to grinning smiley

    ...Dáši...a na polokonzervu jsi zapomněla? winking smiley ...brambory zůstanou stejné mls smiley

    Máji, vidíš, dobrý nápad thumbs down spinning smiley sticking its tongue out Až se do boršče pustím, snad si vzpomenu a dvě tři polokonzervy bych mohla zkusit smoking smiley mls smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jak vaříte boršč?

    Datum: 30.12.2013 21:01
     

    Já se přiznám, boršč vařívám, ale víc nám chutná jen zeleninový - bez masa a bez vývaru - tudíž, už snad ani borščem není. Ta vývarová chuť mi ruší požitek z chuti všezeleninové.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Polévky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.