středa 1. května, 08:04 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

Datum: 29.02.2008 23:59
 
Dávám to sem už s předstihem winking smiley , ať mám nějakou inspiraci. Kluci obcházejí sice jen příbuzné, ale i tak toho přinesou domů kupu a pak už nevím, co s tím a "kam s ním" winking smiley grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 16:07
     

    Tebe to mrzí?? Já kluky od mala tvrdě vedla k tomu, že žádný vymetání. Když byli malí pustila jsem je jednou a s druhou přinesenou taškou ve které byla směs vajec a rozbitých čokoládových figurek jsem je stopla :-). A od té doby nikde na koledě nebyli. Příjde mi to trapné aby houf kluků obrážel sídliště.......promiňte , ale Velikonoce nenávidím, a odmítám slavit. Jaro miluju, ale když pak se valí městem opilí puberťáci ( zažila jsem v mládí, že se kluk alkoholem i přiotrávil a lili mu do poslední chvíle a měli z něj legrac) to nesnáším.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 16:13
     

    Jáji , alkohol v žádném případě nenalévám. Jsem zásadně proti a taky to rovnou řeknu. Ono je to asi jiné na vesniči či okraje města či na sídlišti. Manža jezdil s kamarádem s ozdobeným vozem s kobylkou............

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 16:19
     

    jé tak to muselo být hezký s kobylkou....to už je pak o něčem......ale u nás choděj jen malý cikáňata a polocikání.....neotvírám.

     
  • Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 16:25
     

    Máco to jo to muselo být hezký, ale to co se někdy děje je děs, proto jsem kluky cíleně vedla k tomu, že koleda ne. Puberťák neví kdy má dost a chce vypadat jako chlapák, a co kdyby nebyl na blízku někdo rozumný?

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 16:30
     


    iriska napsal(a):

    ......ale u nás choděj jen malý cikáňata a polocikání.....neotvírám.


    U nás to samé

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 16:47
     

    Hmm, tu zvonila jedna patnáctiletá retardovaná holka a asi tak stejně starý kluci. Též jsem neotevřela. Až sousedovi, který chodí každý rok. Tomu musím otevřít (taky proto, že je můj zubař winking smiley )

    Přišla i jeho paní, dali jsme kafčo, jeho jsem sprdla, že nemá pomlázku čerstvou grinning smiley pak jsem pustila hafany, aby se přivítali (při šlehání by mu asi vyprášili kožich hi hi) Naši psi je milujou, ale oni se jich trošku bojíí. Hlavně hlučného vítání našeho dobrouše, který patřičně hýká, vyje a štěká dohromady grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 17:01
     

    Tak u nás se chodí a já otevírám. Mám svátky ráda a mám ráda i tradice. Alkohol nenalévám, peníze nedávám. Mám na míse vajíčka a nějaké sladkosti (čokoládová minivajíčka, bonbony...) a po koledě si koledník vybere.

    Moje děti na koledu choděj...nevadí mi to, děti se na to těší, připravují se na to (trénují koledy, učí se plést pomlázku...)

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 18:39
     

    Tak já Velikonoce můžu, jako všechno, co člověka vytrhne z celoroční rutiny. Vynechala jsem je jen jednou a pak mi to bylo líto. Otvírám všem, včetně cikáňat (dokud jsme žili ve městě). Jsou u nás kraslice a sladkosti, alkohol maximálně známému dospělákovi, peníze ne. Štve mě, když koledují holky (vyjma starších sester, když doprovázejí brášky), holkám vejce nedávám, jen sladkost.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 18:45
     

    A nevíte některá, zda se (a jakým způsobem) dají vejce natvrdo uchovávat? confused smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 18:46
     

    Tak to mně se tady proběhlo minimálně 40 dětígrinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 18:49
     

    Vlaďko, tak to se máš. Tady je to bída. confused smiley Předchozí majitelka dávala každému koledníkovi jednu korunu českou, takže co by sem chodili. Dělala jsem jich asi 14 a ještě mi jich šest zbylo angry smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 19:02
     

    Zkoušela jste některá něco takového?

    [recepty.vareni.cz]

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 19:13
     

    Ne. Na mě je to moc vajíčkový smiling smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 19:16
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 05.04.2010 19:31
     

    My ji jednou za čas děláme, chutná nám

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.