středa 1. května, 12:41 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

Datum: 29.02.2008 23:59
 
Dávám to sem už s předstihem winking smiley , ať mám nějakou inspiraci. Kluci obcházejí sice jen příbuzné, ale i tak toho přinesou domů kupu a pak už nevím, co s tím a "kam s ním" winking smiley grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 14.04.2010 11:18
     

    u mě šly v pondělí do koše....a taky jsem nic necítila přes skořápku

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 14.04.2010 14:40
     

    Já se teda přiznám, já vykoledovaná vejce vyhazuju. Bojím se, že budou špatně uvařená, nebo stará z bůhví kdy a tak.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 14.04.2010 14:57
     

    Amee ani se ti nedivim, ale my je máme všechny z celkem dost ověřených zdrojů , vlastně vesměs všechno rodina, tak jim důvěřuju.....a zatím žiju grinning smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 15.04.2010 13:55
     

    No já ty od rodiny a z domova spotřebuji hned. A co se mi nezdá to hned vyhodim, ale syn to s tím koledováním nepřeháněl, tak jsme jich měli jen asi 20 ks. smiling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 10.04.2012 16:17
     

    [life.ihned.cz]

     

    Aktuální článek winking smiley už mám hotový zeleninový-vajíčkový salát a franzcouzské brambory, zítra bude kulajda a pak se uvidí kolik toho zbyde, snad uz ne moc! grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 10.04.2012 17:53
     



    Amee napsal(a):

    Já se teda přiznám, já vykoledovaná vejce vyhazuju. Bojím se, že budou špatně uvařená, nebo stará z bůhví kdy a tak.

    Amee, já se ti zase přiznám, že se mě to nelíbí nono smiley Není nic jednoduššího, než říct tvému synovi, aby si vařená vejce NEBRAL. Já jsem se kluků taky ptala, kdo chce a kdo ne. Oni s nima potom hážou sad smiley Tak si vzali jen čokolády, nebo oplatky. A mě doma potom vejce zbyly a protože vím, že jsou v pořádku tak jsme je měli na svačinu mls smiley Jsme samý ženský, tak nám nikdo vejce nenosí. Nevím jestli by někdo dával klukům starý a zkažený vajíčka. Navíc, neobchází přece celé město, ale svoje známé a příbuzné, tak tam důvěra jakási musí být.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 11.04.2012 15:34
     

    Tak já vykoledovaná a zbylá vejce zpracovala do vajíčkového salátu. Manžel se synem přinesl jen pár vajec, je to jen od rodiny a blízkých známých, takže jsem důvěru celkem měla. Ale byla mezi nimi i dvě vajíčka, která byla koupená už hotová uvařená a obarvená, na krabičce byla trvanlivost do 25.4. a vejce byla dovezena z Nizozemí. Tak jsem si jen říkala, jak doma spěchám, abych vejce rychle zpracovala a tyto jsou s tak dlouhou trvanlivostí, navíc mi přišlo, že jsou nedovařená. No poslala jsem je pejskovi ke svačině. Ale překvapuje mě, že se to vůbec prodává, a že to někdo kupuje.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 11.04.2012 16:53
     

    Já jsem ráda, že mě letos tenhle problém úplně minul - vejce žádná.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak spotřebovat velikonoční vajíčka?

    Datum: 11.04.2012 18:43
     

    Nemám právě velikonoce ráda i z tohodle důvodu.. učím děti, aby si jídla vážily, dokonce občas trapně omílám větu o hladovějících dětech na černém kontinentu, protože mě fakt štve, jak občas ohrnují čumák a při tom jinde vymírají lidi na hladomor. A když vidím rozšlapaná a rozházená vajíčka po městě po koledě, mám vztek. confused smiley sad smiley Většinou jsem dětem ze sousedství nabízela spíš čokoládová vajíčka nebo nějaké sušenky, tam jsem měla totiž aspoň záruku, že to nevyhoděj. Děti ve škole dostaly před pomlázkou v družině perníčky a prý jim nechutnaly, tak je naházely kačenám... No aspoň že tak, ale stejně mě tím naštvaly. Já jsem v tomhle hodně outlocitná -vždycky za tím vidím to, že to někomu dalo práci a dělal to třeba s nadšením a chutí někoho potěšit a ten druhý to takhle smete ze stolu... Když mi někdo nabízí něco, o čem vím, že bych to nejedla, tak raději zdvořile odmítnu, než abych si to vzala a pak doma hodila do koše.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (11.04.2012 18:45)
     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.