pondělí 29. dubna, 05:08 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Keria
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak se stát zahradníkem

Datum: 20.11.2007 19:37
 

Zajtra na TV Deko o 21hod. ide serial GB - 10. část Jak se stát zahradníkem( opakuju pozajtra - vo stvrtok - o 13hod.)

Alan Titchmarsh je jméno, které znají zahrádkáři v mnoha zemích světa. Jeho seriál Jak se stát zahradníkem seznamuje diváky s podstatou a základy zahradnického řemesla. Odpoví nám na nejdůležitější otázky: co potřebují rostlinky, aby se vyvíjely a jaké mají dostávat živiny, aby uspokojivě vzkvétaly a prospívaly. Alan probírá zahradničení pěkně krok za krokem, od setí až po vysazování záhonů sloužících jako obruba. Pečlivě nám vysvětlí, jaká onemocnění a jací škůdci mohou zahradu napadnout, a jak proti nim účinně bojovat. Alan Titchmark nám nejen předvádí, co a jak je třeba v zahradě dělat, ale připojí i vysvětlení, k čemu jednotlivé úkony slouží a proč jsou nezbytné. Svou prostou a praktickou instruktážní metodou napomáhá jak začátečníkům, tak pokročilým k tomu, aby se z nich stali co nejlepší a nejúspěšnější zahradníci ..

Vcera som nasla aj video - sice nie je to moc kvalitny obraz, ale ked si date mensie okno, tak sa to da aj ako tak pozerat...

[video.google.com]

Pripadne je zaujimava aj jeho stranka

[www.bbc.co.uk]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (20.01.2010 10:48)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 06.02.2008 11:09
     
    Včera jsem obcházela po ulici a čuměla do zahrad přes plot sousedům. Je to dobrej začátek? eye rolling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se stat zahradnikem

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 06.02.2008 11:51
     
    Stániku,to je úplne najlepší začiatok! Klimatické podmienky a podu budeš mať rovnaké ako susedia a ak sa niečo darí im,tak s najväčšou provdepodobnosťou to pojde aj u teba.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 06.02.2008 12:05
     
    Staníku neboj...počkej jak budou všichni čubrnět..., až se do toho pustíš. Jdeš na to úplně dobře...Máš to marný už jsi chycená....grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 06.02.2008 12:42
     
    A sakra, Anny, když já koukala k blbejm sousedům - k bejvalejm, kerý maj podmínky úplně jiný. Asi o tři, čtyři stupně tepleji a asi o 100 km/hod méně větrno. Ježiš, co jsme to udělali?! eye popping smiley eye popping smiley
     
  • Status:

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 30.12.2008 09:55
     

    Jak se stát zahradníkem??? confused smiley tak to vím náhoudou docela přesně. To je když člověk nemá čas chodit do práce kvůli kytičkám grinning smiley flower smiley. To se stalo mě. prostě jsem nechala práce a jsem zahradník, a to tak, že velmi.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 30.12.2008 09:57
     

    Dášo, závidím smiling smiley, není nad to, když práce je zároveň koníčkem... thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 30.12.2008 10:12
     

    Petrli(Dášo) tak až bude vhodná doba tak se nám pochlup.

    Foto každé zahrádky vítámeflower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 30.12.2008 10:14
     

    hespi, tak to bych jí snad ani nepřála,aby se pochlupila.. to radši, ať se chlubí!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 30.12.2008 10:19
     

    Fotky bych sem ráda dala, ale asi bude jednodušší kouknout se na náš web. Tam jsou všechny fotografie ze zahrady, hlavně kytiček. Zahrada se zatím buduje, takže je to velké staveniště, ale i tak za ty dva roky co ji tvoříme tam už toho dost kvete.

    Pro představu to probíhá asi takto grinning smiley

    podzim 06

    podzim 06

    jaro 07

    letošní jaro

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 30.12.2008 10:45
     

    Tak to jste si teda mákli!!!! thumbs down

    Fandím každému, kdo má touhu něco zvelebit a podaří se mu to flower smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 30.12.2008 11:09
     

    grinning smiley chichi Anavi,aby sis nerejplagrinning smiley no, tak jsem se ukleplawinking smiley

     

    Petrli(Dáši) tak to je práce jak na kostele, ale až to bude všechno hotové, tak to budete mít náramnýthumbs down thumbs down . Ten chodníček, pokud je osluněný, to je místečkothumbs down na netřesky, sedumy a ostatní skalničky jako stvořené. To si přímo o to říkágrinning smiley . Skoro závidím.sad smiley Vidím, jak to tam krásně bují. Moc se mi to líbí.flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 30.12.2008 11:17
     

    Daso je tam videt opravdu kus prace!!!hlavne zrekonstruovat ta staveni muselo dat a jiste jeste da hodne prace...zahradku tam mas nadhernou!!! vic takovych fotek please smiley

    Stranky uz jsem si prohlizela mas tam krasne rostlinky ale takhle kdyz je videt celek kde rostou je mnohem zajimavejsi thumbs down

     
  • Status:

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 10.01.2009 09:22
     

    suee, hespa, Anavi : díky , budu teď pořádně nafoukaná grinning smiley winking smiley. Fakt je ten , že jsme během jednoho roku makali jenom na budoucí zahradě. Jenoh staré hnojiště zlikvidovat byla šichta. Letos bude pokračování . zahradní terasa. Nechcete přijít na brigádu ?? grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 10.01.2009 10:07
     
    Petrli(Dáši), cloveka nemoze v zivote stretnut nic krajsie, ako ked jeho praca je mu aj konickom thumbs down!
    Viem si predstavit tu fusku, kym ste presli "od prveho obrazku" k tomu, co sa da nazvat zahrada... winking smiley...ale aj potom to bude chciet stale sikovne a hlavne pracovite ruky!
    Hihi...a nahodou ucast na tvoreni takejto "zahradky" by som kludne brala..Svazujuci sa terene, kamene ....Aaaaach, to je moznosti na sebarealizaciu o akej sa mi len sniva....
    ----------------------------
    A znovu davam na vedomie, ze na TV Deko zacinaju opakovat program, ktory som tu uz v uvode odporucala:
    17:00 Jak se stát zahradníkem - serial GB 1. část
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Jak se stat zahradnikem

    Datum: 10.01.2009 19:38
     

    Keri, díky za upozornění na pořad "Jak se stát zahradníkem". Když jsi dávala v listopadu 07 avízo na tento seriál, tak jsem program TV DEKO ještěla neměla, ale dneska jsem si zahradníka Alana nenechala ujít. V 17.00 dávali 1.díl seriálu, bylo to opakování, jak jsi psala a hned nato začali dávat další díl, na téma semena a výsevy. Nestačila jsem postřehnout, jestli se jednalo o druhý díl tohoto seriálu, nebo nejaký další díl. Keri můžeš mi dát odkaz na satelitní programy? Pokud ho tedy znáš, ale vytušila jsem, že jo, když jsi dávala upozornění na pořad s přadstihem.

    Ten pořad je opravdu krásně udělanej. Během krátké doby se člověk dozví spoustu užitečných rad a je vidět přímý kontakt zahradníkových rukou se zemí, nebo-li prácí na zahradě, a taky je divák ušetřen zbytečných řečí o ničem. Co slovo, to informace, co záběr kamery, to zážitek.

    Je neuvěřitelný, s jakou láskou a nadšením dokáže chlap pěstovat kytky thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.