neděle 28. dubna, 14:54 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ibišek 2

Datum: 09.07.2010 22:28
 

Zakládám novou diskuzi..první je už totálně plná a nic už se do ní nevejde..Bude uzamknuta, aby to nemátlo.. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (26.06.2011 14:39)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:23
     

    Verčo obyčnáčky jako briliant, cairo a pod už mám některé přes dvacet let a mám obrovskou podporu manžela, ten mi je velice rád kupuje taky.

    Rado zatím myslím že O.K. ale zimní už praská ve švech, tak už se těším na jaro až je přestěhuju a konečně si zase ze zimky udělám svůj obýváček winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ibišek 2

     
     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:26
     

    Raduš u teba to musí vyzerať ako v raji love smiley dceru máš slobodnú??? Že by som sa votrel do rodiny grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:27
     

    Jani tak já mrknu do beden s rízky a jestli tam bude zakořeněný bílý můžu ti poslat, já to na podzim ofikala a napráskala do plastových přepravek, jen budu muset počkat až vyhodí květ protože popsané je nemám tak teď nepoznám co je bílý a co růžový

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:31
     

    Radko, to bys byla strašně hodná. Zaplatila bych ho samozřejmě nebo za něco vyměnila - mám fialky, voskovky a pár semenáčků ibišků smiling smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:32
     

    jj svobodná, bezdětná, 25-ti letá se skoro stokilovou dogou ale momentálně zadaná tongue sticking out smiley

    teď už spíš jak v pralese grinning smiley . V únoru jsem chtěla začít rozsazovat z beden zakořeněné řízky z těch přepravek, ale asi to neklapne, protože kdybych dala každý do sólo květináčku ta už je nikde neuložím, tak to bude muset počkat

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:35
     

    Jani v poho, budu je hlídat jak se někde objeví bílý květ tak ho hned označím a pak písnu,

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:35
     

    Úplne všetko vyhovujúce, aj svokrovci, to neva, že zadaná, preberem grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Radkaa
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:36
     

    no tak na to jsem zvědavá grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:36
     

    Raduška aj na mňa mysli, tiež pasem po bielom Swanovi stydlin smiley flower smiley winking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:37
     


    Radkaa napsal(a):

    Jani v poho, budu je hlídat jak se někde objeví bílý květ tak ho hned označím a pak písnu,

     

    Díky! love smiley

     

    jdu spát, vstávám v půl páté. Dobrou noc

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:39
     

    Radko, Rado je pořádkumilovný, viděla jsi, jak má uspořádané a popsané semenáče, navíc ibiškář, měla bys zahájit lobbyistiku smiling smiley

     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:41
     

    Verčo dík za podporu grinning smiley thumbs down winking smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:41
     

    Míšo, krásné kvetení, mám klasickou slabost pro čokolády, takže jsem si při prohlížení toho tvého probarveného kvítka pěkně zazáviděla smiling smiley

     
  • Autor: Mishana
    Status: začátečník

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:48
     

    Verčo díky, ale doufám, že s více světlem bude míň čokoloádový, je to Devils Eye winking smiley winking smiley

     

    Jani: probůh v sobotu v půl páté? to je hrůza!!!!

    Jo a k těm bílým Swanům, když tak namnožím i já smiling smiley smiling smiley Zkouším to pro zajímavost ve vodě winking smiley winking smiley 

     

    No vida, a máme tu i kuplířství thumbs down thumbs down No to by se Gommer v případě tohohle svazku mohl klouzat i s Jolandou a Diennie Gommer grinning smiley grinning smiley

     

    Jo a Raduško super, tak doufám, že vylezou ještě další Moorey...thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mishana (13.01.2012 21:53)
     
  • Autor: Rory
    Status:

    Re: Ibišek 2

    Datum: 13.01.2012 21:56
     

    Míšo nejak neviem čo je "kuplířství", ale to s Gommerom bolo faaakt dobré grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down winking smiley grinning smiley

    A priznám sa, že by som veru nehádal, že je to Devil eye popping smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.