sobota 11. května, 21:42 Svátek má Svatava
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:

Hokej

Datum: 13.05.2010 21:30
 

Holky, dívate se na MS v hokeji?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Hokej

    Datum: 23.05.2010 23:13
     

    huráááá flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Hokej

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Hokej

    Datum: 23.05.2010 23:14
     

    No bať že ukápla, komu by neukápla, když jsme do toho dali všichni svoje srdíčka love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Hokej

    Datum: 23.05.2010 23:15
     

    A dneska u Rusaku ticho jak po vymreni, vcera juchali az do pulnoci, ale trochu predcasne.grinning smiley 

     
  • Status:

    Re: Hokej

    Datum: 23.05.2010 23:17
     

    Vždyť jsme to těm naším klukům přáli, no né?

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Pavlazceladne (23.05.2010 23:26)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Hokej

    Datum: 23.05.2010 23:22
     


    Didi napsal(a):

    A dneska u Rusaku ticho jak po vymreni, vcera juchali az do pulnoci, ale trochu predcasne.grinning smiley 


    no jo, jejjich gólostroj se dneska nějak zadrhl, asi český písek winking smiley , nedá se hrát jen technicky, přehrávat, prostě chyběla jim ta vůle co našim klukům, a bohužel ani hvězdy HNL nesjou zárukou úspěchu; tady to "molodci" s vírou ve zlato přepískli smiling smiley smiling smiley smiling smiley .

     

    Dík našim klukům ....... flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Hokej

    Datum: 23.05.2010 23:26
     


    carlos napsal(a):

     

    Didi napsal(a):

    A dneska u Rusaku ticho jak po vymreni, vcera juchali az do pulnoci, ale trochu predcasne.grinning smiley 


    no jo, jejjich gólostroj se dneska nějak zadrhl, asi český písek winking smiley , nedá se hrát jen technicky, přehrávat, prostě chyběla jim ta vůle co našim klukům, a bohužel ani hvězdy HNL nesjou zárukou úspěchu; tady to "molodci" s vírou ve zlato přepískli smiling smiley smiling smiley smiling smiley .

     

    Dík našim klukům ....... flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley


    No vsak uz jsem si rychtovala nejaky proslov v RJ na balkone, i jsem si vzpomnela na slovo "pobedili" ( a kdo ze starsi generace ne), ale pak jsem se na to vykaslala. grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 06:16
     

    thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 06:51
     

    Já měla největší radost, jak nelíčenou radost měli ti naši hokejisti. To bylo fakt úžasný, jak malí kluci grinning smiley Rusové vypadali, že jim vymřely rodiny, vždyť měli medaili, ne? Cítili se zjevně ublížení. Pravda, rozhodčí občas pískali tak nějak podivně, ale obě branky rozhodl videorozhodčí naprosto v pořádku, to bylo bez diskuzí.

    Jágra mi bylo líto, celý to oddřel a nakonec si závěr ani nevychutnal.

    Nevím jak u vás, ale u nás ve městě byl v noci kravál, že jsem ještě nic takového nezažila.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 07:53
     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 08:00
     

    Já jsem si na začátku,když jsem zjistila,že jeden z hlavních rozhodčích je slovák,myslela,že nám tak trochu bude nadržovatwinking smiley no nestalo se,jedině možná trest za faul na Jágra-ten mi přišel dost přísnej(ale na druhou stranu pohled na nasranýho rusa odcházejícího do šatny a třískajícího hokejkou do všeho po ruce...)

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 08:06
     

    Tak u nás ve městě lidi taky slavili celou noc grinning smiley grinning smiley

    A Evi, ten rusák si to zasloužil spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 08:09
     

    Tady ani nevím,jak to v noci probíhalo,ale asi se nic moc nedělo,bo v alejích není nablitogrinning smiley grinning smiley

    Jo a jsem přesvědčená,že našim shůry pomáhal Ivanlove smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 08:10
     


    Evca napsal(a):

    Jo a jsem přesvědčená,že našim shůry pomáhal Ivanlove smiley love smiley love smiley love smiley


    Přesně tak love smiley love smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 09:32
     


    Pavlazceladne napsal(a):

    Ještě chybí Simi, že by jágrovky dělaly svoje? grinning smiley 

    Vlastně chybí ještě Carlos, no kde jste děcka grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Simi tady celou dobu nebyla eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Copak se stalo??

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Hokej

    Datum: 24.05.2010 10:42
     


    Evca napsal(a):

    Já jsem si na začátku,když jsem zjistila,že jeden z hlavních rozhodčích je slovák,myslela,že nám tak trochu bude nadržovatwinking smiley no nestalo se,jedině možná trest za faul na Jágra-ten mi přišel dost přísnej(ale na druhou stranu pohled na nasranýho rusa odcházejícího do šatny a třískajícího hokejkou do všeho po ruce...)

    Evčo, pokud je faul se zraněním a jakože na Jágra byl, je povinnost dát 5 minut a někdy k tomu, při nesportovním chování přidají ještě osobní trest. (synátor hrál 12 let, tak jsem pravidly nadupaná grinning smiley)

     

    Mně se nelíbilo, jak rusáci hned medaile sundavali. To bylo velmi nesportovní. Sundal si ji hned i jejich trenér. thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.