čtvrtek 2. května, 13:47 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

Datum: 18.09.2009 14:42
 

PŘÍMÝ VSTUP NA DO SOUTĚŽNÍ GALERIE JE TADY...

[www.week.cz]

 

Můžete hlasovat, bylo by fajn, aby každý ohodnotil všechny fotky..díky..

Hlasovat můžete do pondělí..v 18.00

 

 

 

 

Vyhlašujeme již ŠESTÉ kolo fotosoutěže! Tentokrát jsme sáhli po těžším tématu.

KONTRASTY

Toto téma dává velké možnosti, jak se s ním poprat a zároveň nutí přemýšlet..Téma je už náročnější, tak jsme nechali delší dobu na focení a zpracování..

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, každou fotku jednotlivě a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

Vkládaní fotografií bude odstartováno v pondělí 5. října v 18.00 hod. 

Prosím, při vkládání fotografií k ní nic nepište, to můžete po odtajnění a už vůbec ne s připojeným podpisem..

Název samozřejmě ano.....vložení fotografie je stejné jako v normální galerii, pouze bude ukryta..

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ: 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod...

V minulých kolech jste všichni ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra

Byli bychom rádi, abyste při hlasování obodovali všechny fotografie a ne jen některé..!!!!! V minulých kolech jsou velké rozdíly, kolikrát byla tak která fotka bodována…Děkujeme…

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději

Do středy 14. října do 18.00 hod.

Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

do pondělí 19.října do 18.00 hod

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho...

Doufáme, že tato soutěž zaujme i nové weekaře a také se zúčastní. Pokud něco nebude jasné, ptejte se...

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní přeje dobré světlo a skvělé nápady..



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 4 krát. Naposledy upravil LadaB (14.10.2009 18:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 19:04
     

    drahuško...tak to budeme muset s PN tentokrát opravdu .....až do morku. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 19:14
     

    To je úplně normální..každej má jinej pohled, každého zaujme něco jiného..a to je přeci dobře..jinak by byl svět jak přes kopírák.. grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 19:19
     
    technický rozbor by byl super - kompozice aj. smiling smiley, to by nám určitě všem moc pomohlo flower

    jestli odtajnit nebo neodtajnit hlasování - já za sebe si myslím, že to není zase tak důležité, .. to, jak kdo z nás hlasoval, pro mě nijak důležité není, pokud se do hlasování zapojí někdo pod nickem, který my neznáme, tak jak nám odtajnění pomůže v tom, aby příště hlasování nesabotoval - pokud opravdu šlo a sabotování a třeba ne špatné pochopení hlasování či o nějakého zbloudilého hosta winking smiley, pokud se rozhodnout o odtajňování hlasování - já jsem pro od nového kola soutěže - (sama za sebe nemám ráda, když je něco nějakým způsobem vyhlášeno, dohodnuto a tak a postupně se v průběhu mění pravidla) - ty lidi do toho šli s určitými danými pravidly a ty by se měly dodržet - a přiznávám se, že dát veřejně někomu z vás třeba jen jednu jedničku a říct mu tím, že se mi ta fotka zase až tak nelíbí, když tu předtím hodně z nás po zveřejnění galerie soutěžních fotek píše, jak jsou všechny fotky skvělé, pro mě přijde těžké
    flower
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (16.10.2009 19:31)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 19:37
     

    Já osobně bych to taky nechala tak jak to je.., reagovala jsem jen na diskuzi.., že toto by bylo asi jediné možné řešení..Sama jsem ani nezaregistrovala, že někdo bodoval jak bodoval..a nějaká schválnost to neovlivní..Sama za sebe se snažím k fotkám napsat můj názor, byť i negativní.. winking smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 19:58
     

    Taky bych to nechala, jak to je. Ale pokud budete trvat na odtajnění hlasování, tak s tím nemám žádný problém. A body bych taky klidně nechala vidět. Však my bodujeme poctivě, a když už se tu objeví nějaký sabotér či taktik, tak pak pořádat hon na čarodějnice... Stejně to umístění výrazně neovlivní. A když to někomu dělá radost, tak mu ji dopřejme. Změníme pravidla a najde si zase cestičku.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 20:09
     

    To máš Nat pravdu. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 20:16
     

    Taky je mi jedno, že by někdo viděl, jak jsem bodovala - dávám to spíš podle citu - zaujme mě mnohem víc třeba míň kvalitní fotka, která má nápad nebo vtip, než taková, která je výborně umělecky pojatá, ale třeba mě tolik neosloví.

    A za názorem si stojím.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 20:40
     

    Prolítla jsem hodnocení.

    Tak můj jasný favorit, který velmi vystihuje zadané téma thumbs down, teď obdržel tuším dvě jedničky a trojku eye popping smiley. Ale nedá se nic dělat, je to právě o tom vnímání winking smiley, každej jsme jinej a vidíme to svýma očima,no.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 17.10.2009 16:56
     

    zajímavé to sledovateye rolling smiley jak přibejvaj hlasy

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 17.10.2009 17:00
     

    Já jsem schválně koukala i do minulého klátění-všimly jste si,že žádná fotka nemá v tom průběžným hodnocení 5*eye popping smiley eye popping smiley to se snad ještě nestaloconfused smiley

     

    Beru zpět,koukala jsem do čtiva a tam mají v konečném výsledku 5* všechny fotky

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Evca (17.10.2009 17:11)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 17.10.2009 17:05
     

    taky se tomu divím.....mi připadá, že ty hvězdičky mizísad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 17.10.2009 17:27
     

    Holky čtivo bylo zkušební kolo a tam to bylo trošku jinak..Fotky se posílaly ke na mail, já je tam pak najednou vložila a hlasovalo se pomocí ankety, každej mohl zatrhnout pouze jednu fotku. Chtěli jsme vědět, zda o takovou fotosoutěž bude vůbec zájem a pak jsme teprve vymysleli a doladili do táto podoby.

    To že nemá žádná fotka plnejch pět bodů to je logický..musela by mít všechno hodnocená pouza za pět..a to není pravděpodobný. Jinak systém počítá průměr, když fotku rozkliknete, tak je u ní třeba 4,6 4,7..podle něj se pak seřadí.. winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 17.10.2009 17:29
     

    A tak to jo,já myslela,že první byla cestaeye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 17.10.2009 19:04
     

    Koukám, jak se zajímavě mění i pořadí na prvních místech!

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 17.10.2009 19:12
     

    Anavi a kde to vidíš?

    eye rolling smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.