čtvrtek 2. května, 04:28 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

Datum: 18.09.2009 14:42
 

PŘÍMÝ VSTUP NA DO SOUTĚŽNÍ GALERIE JE TADY...

[www.week.cz]

 

Můžete hlasovat, bylo by fajn, aby každý ohodnotil všechny fotky..díky..

Hlasovat můžete do pondělí..v 18.00

 

 

 

 

Vyhlašujeme již ŠESTÉ kolo fotosoutěže! Tentokrát jsme sáhli po těžším tématu.

KONTRASTY

Toto téma dává velké možnosti, jak se s ním poprat a zároveň nutí přemýšlet..Téma je už náročnější, tak jsme nechali delší dobu na focení a zpracování..

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, každou fotku jednotlivě a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

Vkládaní fotografií bude odstartováno v pondělí 5. října v 18.00 hod. 

Prosím, při vkládání fotografií k ní nic nepište, to můžete po odtajnění a už vůbec ne s připojeným podpisem..

Název samozřejmě ano.....vložení fotografie je stejné jako v normální galerii, pouze bude ukryta..

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ: 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod...

V minulých kolech jste všichni ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra

Byli bychom rádi, abyste při hlasování obodovali všechny fotografie a ne jen některé..!!!!! V minulých kolech jsou velké rozdíly, kolikrát byla tak která fotka bodována…Děkujeme…

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději

Do středy 14. října do 18.00 hod.

Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

do pondělí 19.října do 18.00 hod

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho...

Doufáme, že tato soutěž zaujme i nové weekaře a také se zúčastní. Pokud něco nebude jasné, ptejte se...

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní přeje dobré světlo a skvělé nápady..



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 4 krát. Naposledy upravil LadaB (14.10.2009 18:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 15.10.2009 19:44
     

    Majka....taky jsem furt klikala myškou do zblbnutígrinning smiley a stejně si nejsem jistá, zda jsem hlasovala u všechsad smiley , už jsem si to i několikrát kontrolovala.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 15.10.2009 19:47
     

    No, je to nepříjemný, taky jsem sakrovala, ale asi to jinak nejde confused smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 15.10.2009 20:03
     

    Jo, to mi taky trošku vadí. Ale já, když si všechny fotky prohlédnu, tak si pak to moje bodování napíšu a pak "jedu" podle toho a postupně odškrtávám, takže mám jistotu, že jsem žádnou nepřeskočila. smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 00:54
     

    K tomu bodování... Pokud si nejste jistí, zda jste již tu kterou fotku hodnotili, tak se vám ukáží dole v okénku na příspěvky zabarvené hvězdičky .Ale pozor, jen u té stránky, na které je vaše hodnocení. Pokud je hodnoceno hned na první, tak na třetí už jsou zase všechny šedé..Pokud si nejste jistí, tak stačí prokliknout na všechny stránky u té konkrétní fotky a uvidíte to..(tak to funguje i v nornální galerii a diskuzi, koukám se docela často, když se procházím staré fotky a nejsem si samo jistá, zda jsem se už u ní někdy zastavila..)

    Pokud se přece jen stane, že některou ohodnotíte dvakrát, tak se také nic neděje..první hodnocení se automaticky vymaže a ani počet příspěvků nevyskočí o jeden víc. Je to tak upraveno. Po prvním kole se stalo, že někdo hodnotil omylem podruhé, tak u jeho prvního se odmázly hvězdičky ,ale vyskočil nick. Odmazávala jsem to ručně, aby to nerušilo a do dalšího kola to už admin upravil takto.

    No to že vás to hodí na začátek, tak je to stále i v normální galerii. Myslím, že o tom už mluvilo kdysi ..a bylo by to technicky náročné..

    V jakém pořadí jsou fotky, to je snad jedno.Každej by měl prohlédnout a ohodnotit všechny..Koukala jsem , že se tak i děje..Všechny fotky jsou na tom skoro stejně...není rozdíl mezi první a poslední stránkou..(Rozdíl dvou tří hlasů to je v normálu) thumbs down V minulých kolech, ale byly velké rozdíly, tak jsme vás tentokrák požádali, aby jste hodnotili důsledně vše..tak by to mělo být.

    Exif u fotky...já teda nevím..,ale hodnotím fotku podle svého přesvědčení a svědomí..a ne podle toho, jakým foťákem je to focené..a exif je u fotek ve všech kolech a nikdo s tím neměl problém..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (16.10.2009 01:36)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 06:55
     

    S exifem já taky nemám problém, v podstatě si ani nevšimnu, že tam je. Nebýt toho, že na to Otajda poukázala, vůbec bych to nevěděla, nevnímám to. Hledám ho v okamžiku, kdy řeším nějakou fotku jinde, že mě zajímá, jak byl foťák nastavený, že to udělalo tohle a tohle... ale povětšinou z toho moudrá stejně nejsem spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 08:54
     

    Tak jsem se teď podívala na bodování a poslední bodování někoho u téměř všech fotek je šmahen 1 bod.... Docela ubohý thumbs up

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 09:01
     

    Já se vracím tlačítkem zpět a vrátí mě to na tu stránku,kterou mám zrovna rozbodovanou

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 10:47
     

    Já ještě nehlasovala, jestli mělo tohle kamení padat do mojí zahrady. Zapomeňte na to, že jsem něco řekla. Díky. flower smiley

    drahus napsal(a):

    Tak jsem se teď podívala na bodování a poslední bodování někoho u téměř všech fotek je šmahen 1 bod.... Docela ubohý thumbs up

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 11:26
     

    Otazka : že by to byli (y) Rolling Stones?... tahle lavina padala určitě úplně někam jinam, ty by jsi zase chtěla mít plnou zahradu kamení, co? hihi....

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 11:37
     

    Skrbli, no to víš. Amee si jednu hromadu odvozila, mohla by si přijet pro další. smiling smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 11:43
     

    Kde je furt bereš? To je vyrábíš?grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 12:25
     

    Otázko, hi, hi, nevím, jestli si libuješ v kamenech, winking smiley ale u jedné fotečky jsem si skoro jistá, že je tvá (odhaduji podle stylu) a tam jsou na konci také jen jednobodová hodnocení. Pokud bych kamenovala tvou zahradu, asi by bylo podivné, aby sis dala také jen jeden bod, ne? smiling smiley

    Netuším, kdo.... Myslím, že je to nějaký nejapný žert zvenčí.... Jen je škoda nám to tu kazit

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 12:34
     

    On může hodnotit i neregistrovanej uživatel???

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 13:08
     

    Určo ne, ale není přece problém se zaregistrovat a pak zase zmizet.

    Asi moc kombinuju, co? stydlin smiley Ono je to konečně fuk. Ten někdo byl myslím spravedlivej, dal jedničku všem grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VI - KONTRASTY

    Datum: 16.10.2009 13:23
     

    Je otázkou, zda ten někdo pochopil, že tady je lepší známka za 5 winking smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.