pondělí 29. dubna, 10:03 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

Datum: 18.03.2009 10:05
 

A je tady již třetí kolo fotosoutěže! Kdo z vás zahradnic se těšil, že dáme „jaro", můžete se zase uklidnit, protože jaro tedy rozhodně... BUDE! Protože ale ne každý je z jara tak vodvařen jako Jája, Hespa, Mona, Anavi, Jolana, Vlaďka, Missi, Lada (vlastně skoro všechny), raději zlehínka téma „zamlžíme". Takže pozor - třetí téma „Fotoklá(tě)ní" na Weeku nese název „SÍLA PŘÍRODY". Opět je čistě na vás, jak nám, divákům, zprostředkujete svou představu a své chápání síly přírody.

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod, protože vám poslal chcíplý klacky a ne sazeničky, nebo protože vám dost nepochválil... Eee... namátkou... stolek v koupelně angry smiley grinning smiley .

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 1. dubna v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 5.dubna.

Změny od minulého kola - pokud to bude možné (což ještě není jisté, čekáme na admina*) nebude při hlasování možno vidět ani autory, ale ani body, které jednotlivé snímky již získaly. Jsme jenom lidé a necháme se jistě podvědomě ovlivnit. Dále budeme konzultovat možnost, že by nebyla zveřejněna celá "výsledková listina", ale jen - zjednodušeně řečeno - její "lepší půlka". (K tomu se klidně vyjádřete, jde nám o to, aby člověk s umístěním na posledním místě nevěděl, že je poslední, a nebyl proto smutný, zklamaný, zoufalý, zdrcený, zcena zlomený či mrtvý.)

*Cheche, zkuste si ve Wordu zatrhnout automatické opravy překlepů a napište „čekáme na admina". Z admina to udělá zeminu. Nevím, jestli Word reaguje na roční období a zvýšený zájem o tento artikl, dokonce není od věci se zamyslet, zda Word nemá smlouvu kupříkladu z Baumaxem,.. Nuže čekejme tedy na vyjádření zeminysmiling smiley.

 

No nic. Čili:

 

Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění tématu SÍLA PŘÍRODY. Už jste vyzrálí borci, už vám nemusím připomínat, co všechno může k tomuto tématu promluvit. I když jsme volbou tématu chtěli akcentovat především jaro a vše kolem něj, není zdaleka nutno držeti se toliko sněženek, podívejte se třeba na ty machry, co odhodili bundy a prsí se po městě v tričkách... No není to síla?

 

Blablabla, vše bylo řečeno, mazejte ven.

 

Za tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 

Stano

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 18
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 26.03.2009 16:55
     

    Drahuško neboj se ....winking smiley , já teda bohužel nic nového nemám, hrabu se pořád v grantech a plácám výroční zprávu - musím to mít všechno hotový do konce března, ale našla jsem v archivu (ono to hledání je občas taky na dlouhé lokte - sice jsem věděla, co přesně hledám, ale kde hledat ne thumbs up ) to, co mě okamžitě po seznámení s aktuálním tématem napadlo smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 26.03.2009 21:40
     

    Libi, já to měla stejně. Tu, kterou jsem hledala nemám, ale padlo mi do oka pár jiných. smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 27.03.2009 09:30
     

    Náhodou už mám jednu, co má šanci.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 27.03.2009 09:57
     

    Tak to jsem snad ani slyšet nechtěla grinning smiley, to tu svoji propadákovou ještě zvážím winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 27.03.2009 10:47
     

    Ivčo, má jeden nedostatek, je mázlá winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 27.03.2009 11:09
     

    Tak dáváte? Dáváte? Nebo jen mluvíte?

    Já ještě nedala, ale snad se něco vyvrbí. Potřebuji totiž asistenci, páč nechat to náhodě - se bojím winking smiley smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 27.03.2009 11:10
     

    Majko, no na týhle mojí skoro nepůjde poznat, o co go smiling smiley, a to mázlá snad ani není grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 27.03.2009 11:29
     

    Jste mě tak vyhecovaly, že jsem pro jistotu už jednu vložila, kdybych náhodou odpadla.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 27.03.2009 16:51
     

    Jste dobrý. Já po tom třítýdenním výpadku nejsem v obraze a nějak mi posledná dobou nezbývá čas. Sere se mi pod rukama všechno, na co šáhnu.angry smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 27.03.2009 17:23
     

    Vlaďko, tak vyběhni na zahradu a na něco stopro narazíš...

    Už taky mám jedmu z dneška.. winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 29.03.2009 12:22
     

    Tak já mám splníno... grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 29.03.2009 13:54
     

    To je bezva Moni thumbs down smiling smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 29.03.2009 13:55
     

    Mončo ... to je hlášení jako kdybys dodělala domácí úkol nebo zápočet grinning smiley grinning smiley grinning smiley , já mám taky splněno ... teď už jen abychom pprošly viď? grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 29.03.2009 16:12
     

    grinning smiley Libi...no ba!!! Však se snažím si neutržit ostudu...to je fakt jako zápočet. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 29.03.2009 21:08
     

    Poslala jsem druhou, ale třetí "propadák" si pořád schovávám do zálohy.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.