pondělí 29. dubna, 10:22 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

Datum: 18.03.2009 10:05
 

A je tady již třetí kolo fotosoutěže! Kdo z vás zahradnic se těšil, že dáme „jaro", můžete se zase uklidnit, protože jaro tedy rozhodně... BUDE! Protože ale ne každý je z jara tak vodvařen jako Jája, Hespa, Mona, Anavi, Jolana, Vlaďka, Missi, Lada (vlastně skoro všechny), raději zlehínka téma „zamlžíme". Takže pozor - třetí téma „Fotoklá(tě)ní" na Weeku nese název „SÍLA PŘÍRODY". Opět je čistě na vás, jak nám, divákům, zprostředkujete svou představu a své chápání síly přírody.

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod, protože vám poslal chcíplý klacky a ne sazeničky, nebo protože vám dost nepochválil... Eee... namátkou... stolek v koupelně angry smiley grinning smiley .

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 1. dubna v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 5.dubna.

Změny od minulého kola - pokud to bude možné (což ještě není jisté, čekáme na admina*) nebude při hlasování možno vidět ani autory, ale ani body, které jednotlivé snímky již získaly. Jsme jenom lidé a necháme se jistě podvědomě ovlivnit. Dále budeme konzultovat možnost, že by nebyla zveřejněna celá "výsledková listina", ale jen - zjednodušeně řečeno - její "lepší půlka". (K tomu se klidně vyjádřete, jde nám o to, aby člověk s umístěním na posledním místě nevěděl, že je poslední, a nebyl proto smutný, zklamaný, zoufalý, zdrcený, zcena zlomený či mrtvý.)

*Cheche, zkuste si ve Wordu zatrhnout automatické opravy překlepů a napište „čekáme na admina". Z admina to udělá zeminu. Nevím, jestli Word reaguje na roční období a zvýšený zájem o tento artikl, dokonce není od věci se zamyslet, zda Word nemá smlouvu kupříkladu z Baumaxem,.. Nuže čekejme tedy na vyjádření zeminysmiling smiley.

 

No nic. Čili:

 

Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění tématu SÍLA PŘÍRODY. Už jste vyzrálí borci, už vám nemusím připomínat, co všechno může k tomuto tématu promluvit. I když jsme volbou tématu chtěli akcentovat především jaro a vše kolem něj, není zdaleka nutno držeti se toliko sněženek, podívejte se třeba na ty machry, co odhodili bundy a prsí se po městě v tričkách... No není to síla?

 

Blablabla, vše bylo řečeno, mazejte ven.

 

Za tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 

Stano

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 18
  • Autor: Jolana
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 19.03.2009 09:45
    Hodnocení fotografie "Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY": 5
     

    Síla to teda je, příroda mě včera vysvlíkla skoro jen do trička (pravda držela jsem se hrábí) a dnes bílo!Ale akt v přírodě jsem nestihla, budu muset vymyslet jinou přírodní sílu. grinning smiley

    Téma chválím thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 19.03.2009 09:47
     

    Tak už to funguje správně, můžete začít posílat. Monča je prostě tak aktivní, že překvapila. Mrzí mě, že jsem ten její výtvor nezaznamenala, smazala ho dřív, než jsem mohla pochytit inspiraci sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 19.03.2009 20:14
     

    Jasně..téma je širokozáběrový... winking smiley

    Holky je moc fajn, jak jste to tady napsaly.. a nenechaly jste se odradit.. flower smiley Někdy se zadaří, někdy méně..někomu se líbí to a jinému ono...To je ostatně vidět i na hodnocení, u dosti fotek, které jsou pěkně uprostřed je celej rozsah bodování..od 1 po 5...Pokud to někoho nakopne a posune k lepším výsledkům...tak je to moc fajn...Nejen pro umístění v soutěži, ale hlavně proto, že se trochu víc naučí foťák používat, pochopit základy a souvislosti ... winking smiley

    Už se těším na fotky ..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 17:09
     

    Já mám tolik nápadů, ale zatím ani jeden reálný thumbs upidea krásná, ale nezrealizovatelná eye rolling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 20:02
     

    Já teda zatím nemám ,ani nápad, ani nic.. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 20:23
     

    No, tak já žádný reálný nápad taky nemám. sad smiley Mám sice týden volna, ale v tomhle počasí fotit...?! To je k naštvání. No, vidím to tak, že půjdu na obchůzku a pak (případně grinning smiley) už najisto.

     

    Libi, tak s tím chlápkem ti teda nevím. Manžela vám tam nedám. Za 1) to teda svalovec jako ze žurnálu není a za 2) jsem lakomá. winking smiley Se budu muset poptat mezi kamarády. winking smiley Ale počasí stojí proti nám. Obávám se, že díky tý zimě by stejně nebylo nic vidět. grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 20:30
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley t

    ak bys toho dotyčnýho holt musela nějak stimulovat, co bys pro fotku neudělala grinning smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 20:37
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ještě to uvážím. grinning smiley Ovšem jak to vysvětlím doma...? No, ale co bych pro umění neudělala, že?

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 20:51
     

    Nejdřív jsem propadla panice, že na toto téma nic nevymyslím, ale jakmile jsem zabrousila do archivu, vylovila jsem pět fotek za cca půl hodiny. Dobrý téma. thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 20:56
     

    Zatím taky lovím v archivu.grinning smiley

    Kdo se má někam štrachat, v tomhle počasí.winking smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 21:03
     

    Holky, síla přírody může řádit i pod střechougrinning smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 20.03.2009 21:10
     

    No jó, když ale Libi to chce u stromu... grinning smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 21.03.2009 06:26
     

    Dneska bude hezky, tak koukejte fotit. Zítra zase nastane zimawinking smiley a naháči u stromu to nebudou mít jednoduchýgrinning smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 21.03.2009 11:34
     

    Andoro, u nás už se zatahuje. Takže to asi nebude žádná sláva. sad smiley Modela jsem nesehnala. Výzva zůstala bez odezvy. Takže máte smůlu. grinning smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 21.03.2009 13:42
     

    Se zeptám syna, jestli by mi nešel zapózovat pod ořešák, venku je hezky, kluk je to pěknej... Holky, co dáte? winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.