neděle 28. dubna, 07:02 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

Datum: 16.12.2009 17:46
 

Vyhlašujeme další ..tentokráte Extra - kolo soutěže..POZOR...!!!!! tentokráte je povoleno vložení 5 fotek !!!!!

ZIMA ČARUJE

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

zde [www.week.cz]

každý účastník bude svou fotografii , umisťovat individuelně, každou fotku jednotlivě a to tak, že do galerie, která je k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

 

Vkládaní fotografií je odstartováno v pondělí 11. ledna 2010 v 18.00 hod. 

 

Prosím, při vkládání fotografií k ní nic nepište, to můžete po odtajnění a už vůbec ne s připojeným podpisem..

Název samozřejmě ano.....vložení fotografie je stejné jako v normální galerii, pouze bude ukryta..

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ: 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno.

V minulých kolech jste většinou ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra

Předpokládáme, že je pro každého samozřejmostí, že nehlasuje u svých fotek a už vůbec ne stylem, "moje plnej počet, ostatní šmahem za jedna"...

Byli bychom rádi, abyste při hlasování obodovali všechny fotografie a ne jen některé..!!!!! V minulých kolech jsou velké rozdíly, kolikrát byla tak která fotka bodována…Děkujeme…

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději

Do neděle 28.února do 18.00 hod.

Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

do neděle 7 března do 18.00 hod

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho...

Doufáme, že tato soutěž zaujme i nové weekaře a také se zúčastní. Pokud něco nebude jasné, ptejte se...

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (05.02.2010 21:40)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 18
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 01.03.2010 20:35
     

    Já všechny fotky několikrát prohlídnu a pak oboduju.Boduju podle toho,jak mě osloví,páč pojmy jako přepal,bodové ostření a pod jsou pro mě cizí slovastydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 08:34
     

    Včera jsem to psala Majce, že by se podle mě měla zrušit možnost řazení fotek podle oblíbenosti - zaprvé pak nemáme překvapení, když celou dobu známe průběžné výsledky, a zadruhé, první strany, kde jsou slušné fotky, se bodují dobře, a čím hlouběji, tím hůř se boduje, a není to jen kvůli kvalitě, ale je to taky psychologický - poslední dvě strany jsou fotky na chvostu a tak k nim může člověk taky podvědomě přistupovat. Přitom jsem opět našla docela krásný perly hluboko zapadnutý na konci peletonu. Myslím si, že to, že někdo neoboduje všechny fotky, je částečně kvůli řazení podle oblíbenosti.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 09:04
     

    stano....já bych to taky uvítala.....lehce se tímto průbežným pořadím nechá ovlivnitcoffe smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 09:26
     

    Tak já boduju tak, že mám řezení podle data vzniku...a boduju všechny naráz, abych na žádnou nezapomněla. No a když chci mrknout na průběžné výsledky, nastavím si řazení podle oblíbenosti. Takže u mne nehrozí, že bych bodovala až podle řezení oblíbenosti....ale to je asi každého věc, jak si to nastaví...já jen, že to jde... winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 10:04
     

    No jasně, já boduju taky tak. A stejně bych řazení podle oblíbenosti zrušila. Kvůli tomu překvapení a proto, že ať chceme nebo ne, ovlivňujeme se navzájem.drinking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 10:27
     

    Tak, tak

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 10:41
     

    Vzala jsem bodování od poslední strany dopředu grinning smiley už jsem to dorazila, je to nářez

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 10:57
     

    Taky jsem bodovala odzadu dopředu winking smiley grinning smiley . Přišlo mi to i pohodlnější kvůli proklikávání. Když to ubývalo, bylo to veselejší a utíkalo to. coffe smiley

    A úroda je to pěkně bohatá. A myslím, že opět jsou tam fotky lepší a lepší oproti prvním kolům. Přeci jen se snažíme. winking smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 11:02
     

    Hmmm moje podle mě nejzdařilejší skoro na chvostu hiiii, jak máme různé pohledy grinning smiley, je to dobře bylo by blbé kdyby se nám všem líbilo top samé

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 14:15
     

    Jájo, určitě myslíš tu samou, co já, taky jsem tu "svou" našla na poslední stránce (než jsem ji postrčila bodama tam, kam si podle mě zaslouží, tj. kupředu). Někdy se bodování předchozích bodujících podivím.smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 14:18
     

    Já se nedivím, každý jsme jiný a líbí se nám něco jiného, jen to překvapí grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 14:21
     

    Mě se strašně moc jedna líbí a taky je skoro na chvostu, stále na ni chodím koukat a nahoru se nevím proč nesune eye popping smiley ani o kousek

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.03.2010 14:41)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 14:23
     

    Tož to já vím, že jsme každej jinejgrinning smiley . A stejně se občas podivím, i když v drtivé většině ne, ten bodový rozptyl jsou dva, max tři body. Ale když oboduju svýho favorita nebo téměř favorita a pak koukám jak puk, "že má samý", tak to se divímsmiling smiley.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 19:03
     

    dotaz.....pod ne každou fotkou je dole psáno červeně....nový....co to znamená?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní EXTRA - Zima čaruje

    Datum: 02.03.2010 19:11
     

    Nový, znamená, že je po tvém posledním prohlídnutí fotky další příspěvek, který jsi ještě nečetla. Když klikneš na symbol nový, otevře se ti právě ten příspěvek, který přibyl od tvé poslední návštěvy. Je to i u diskuzí winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.