neděle 28. dubna, 19:31 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

Datum: 22.09.2010 22:03
 

Soutěžní fotky jsou již v galerii, tímto začíná hlasování.

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ: 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno.

V minulých kolech jste většinou ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra

Předpokládáme, že je pro každého samozřejmostí, že nehlasuje u svých fotek a už vůbec ne stylem, "moje plnej počet, ostatní šmahem za jedna"...

Byli bychom rádi, abyste při hlasování obodovali všechny fotografie a ne jen některé..!!!!! V minulých kolech jsou velké rozdíly, kolikrát byla tak která fotka bodována…Děkujeme…

 

 

 

Soutěžní galerie je otevřena...

[www.week.cz]

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (10.11.2010 22:26)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 19
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 09:06
     

    Holky, také bych se zůčastnila. Mám zatím jednu fotečku.grinning smiley Zkusit bych to přeci mohla, žejolove smiley . Tak budu čekat na termín.coffe smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

     
     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 09:17
     

    ...........................Máme tady poradnu a ani jedna jste se nezeptala, proč a jak se fotí pohyb..... škoda

     

     

    Blbě :-)

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 09:21
     

    Jednu vhodnou fotku doma mám. winking smiley

    Ovšem výsledku bylo dosaženo tak, že jsem automatem vyfotila 157 fotek dětí na hřišti a s jednou jsem spokojená grinning smiley stydlin smiley, ostatní jsou vesměs ve virtuálním koši.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 09:32
     


    jaja99 napsal(a):

    ...........................Máme tady poradnu a ani jedna jste se nezeptala, proč a jak se fotí pohyb..... škoda

     

     

    Blbě :-)

    jak už jsem psala, hezky jsem si foťák rozštělovala a návod je o ničem. Už mi nejde ani makro do 5 cmsad smiley . A já jsem takový dement, že fakt potřebuji ukázat, páč když mi někdo radí na dálku a já to hned nemůžu najít, co mám dělat, jsem nervní a foťák i třeba PC bych prohodila oknem. Jsem děsná já vímgrinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 09:37
     

    Já tam někde mám obnovit nastavení, ale teď ro nemůžu najít .-)

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 10:21
     

    Irisko a co kdybys došla někam do fotoprodejny a tam je poprosila. Většinou tam ještě snad dělají lidi, kteří se focením zabývají a foťákům by měli rozumět.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 10:37
     

    je tu šikovná fotografka. Když jsem k ní jednou nesla vyvolat fotky co měly děti z výletu povídá mi. Mě se povedla super věc . Vnučka jela na výlet se školou do Prahy a já jí vysvětlovala jak si má nastavovat foťák atd....když přijela, byla celá nadšená co vše vyfotila. A já myslela, že si nafackuju. Jsem jí tam nevložila film. I to se stává profíkům. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 12:14
     

    Jasně, že jo.

    Kdysi jsem viděla dokument jednoho profi fotografa, který fotí divoká zvířata. Angličan... Má kolem sebe celý tým, několik jich hlídá, aby fotograf nebyl náhodou při focení sežrán nebo jinak zdevastován, jiní mu vyměňovali filmy a objektivy na fotoaparátu, pak ještě nosiči... Letěl s celou squadrou do Brazílie fotit divočinu. Jeden film vycvakal během 20 vteřin, protože fotil sekvenčně to je asi takhle: trrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a je vymalováno grinning smiley Za celý výlet se mu sice povedlo (podle mě) víc fotek, ale jedna, jedna jediná mu zaplatila celý ten cirkus, který s sebou měl, včetně letenek a všecho. Takže blahořečte digitálům, že vás 36 snímků nestojí dvě kila a klidně vyplácejte třeba pětset fotek a vyberte jednu. Pořád to stojí za to winking smiley thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 13:07
     

    Jo, grinning smiley při tomhle zadání mažu všechno co jsem vyfotila, protože to co chci vyfotit je pro mne asi nevyfotitelnégrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 13:26
     

    Helo, já už jsem jich taky nějakou tu stovku vyhodila. Ale je fakt, že na sekvenci se přece jen dá tu a tam něco chytit. Bez ní ani omylem.

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 13:29
     

    Vladko opravím Tě bez sekvence jedině omylem :-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.11.2010 13:43)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 13:37
     


    hespa napsal(a):

    Jo, grinning smiley při tomhle zadání mažu všechno co jsem vyfotila, protože to co chci vyfotit je pro mne asi nevyfotitelnégrinning smiley grinning smiley grinning smiley

    to co chci vyfotit je VŽDY mimo záběr....například fotka jen s kouskem ocáskuangry smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 13:40
     

    Tak já mám zatím nápad a musím ho nějak zpracovat

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 16:18
     
    pc1004371.jpg

    Tohle asi ta pravá fotka do soutěže nebude eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley to nejsou duchové, to jsou hlodavci...

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 16:20
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley jako autora bych tě okamžitě odhalilalove smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.