neděle 28. dubna, 18:55 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

Datum: 22.09.2010 22:03
 

Soutěžní fotky jsou již v galerii, tímto začíná hlasování.

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ: 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno.

V minulých kolech jste většinou ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra

Předpokládáme, že je pro každého samozřejmostí, že nehlasuje u svých fotek a už vůbec ne stylem, "moje plnej počet, ostatní šmahem za jedna"...

Byli bychom rádi, abyste při hlasování obodovali všechny fotografie a ne jen některé..!!!!! V minulých kolech jsou velké rozdíly, kolikrát byla tak která fotka bodována…Děkujeme…

 

 

 

Soutěžní galerie je otevřena...

[www.week.cz]

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (10.11.2010 22:26)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 19
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 01.11.2010 20:04
     

    nejde mi to

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

     
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 01.11.2010 20:48
     

    Něco málo jem pochrastila

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 01.11.2010 23:32
     

    Vyfotit pohyb mi nejdesad smiley ....tak si počkám na vaše fotečky a budu hodnotit- všechnywinking smiley .

    Holt porotu musí také někdo dělatstydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 06:16
     

    Děvčata, nemusí to přece být pohyb rychlý. Samy víte, že ta naše soutěž je spíš proto, abyste (jsme) se naučily, ne? Však je úplně jedno, že se vaše fotky poznají, jistě jste konkrétně ty Míšo, Jajo, fotily své psy, Míšo, ty sis kupovala nový foťák, abys mohla fotit psy v pohybu.... A mělas fotky slušný, tak proč najednou ne? Irisko ty máš taky štěně.jde přece o to, vyzkoušet si to. Pak fotky rozeberem a když dovolíte, i trošku zkritizujeme a vy se budete ptát a my se budeme snažit odpovědět... Jistě se vám pak budou fotečky dařit lépe. Však to byl přece původní záměr celé této akce - aby byly v naší galerii lepší fotky a aby jsme se všichni aspoň o trošičku zlepšili. Fotit baráky, pole, louky, které se nehýbou, to je spíš otázka kompozice a hloubky ostrosti a můžete nad fotkou přemýšlet třeba týden, páč vám to neuteče, ale pohyb, reportáž, je z docela jiného soudku a až se zadaří třeba jediná fotka, propadnete euforii winking smiley

    Máme tady poradnu a ani jedna jste se nezeptala, proč a jak se fotí pohyb..... škoda

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 07:58
     

    Drahuško asi tři takové fotky za tu dobu co mám foťák se mi povedly a všechny už tu byly sad smiley Robin sypající si písek na hlavu, rvoucí se B+M (ta myslím byla v nějaké soutěži) a levitujíci Baxy. Za asi 10 let co mám foťák to není mnoho stydlin smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.11.2010 07:58)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:02
     

    A kdy jsi to naposledy zkoušela? Nebo kdy jsi krom kytek fotila něco jiného? spinning smiley sticking its tongue out Nebo myslíš, že se to samo? winking smiley grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:28
     

    Tak já se snažím.winking smiley

    Bohužel výsledky nic moc, ale do soutěže něco mám. Ještě hledám a zkouším.eye rolling smiley coffe smiley

    Holky, vždfyť jste samy uháněli pořadatele o vypsání soutěže a nakonec se budete vymlouvat?

     

    PS. koukněte do přechozí diskuze Fotoklátění-Vánoce. Na str 16. jste hrrr... do nové soutěže .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (02.11.2010 08:33)
     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:30
     

    Můžu poprosit o radu? kam mám poslat fotku když bych se chtěla zůčastnit soutěže? :-)

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:35
     

    Fajko.smiling smiley

    Zatím je vypsané zadání. Až se určí datum kdy to vypukne, tak holky ho dají do úvodního příspěvku.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:36
     

    Fajko, vydrž. Zatím si jí schovej, jakmile bude datum vkládání, jistě se to tady dozvíš a dozvíš se i kam a jak. Dáváme kvůli obtížnosti tématu delší čas na pořízení fotografií winking smiley

     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:45
     

    Holky díky moc flower smiley docela ráda fotím tak se taky moc ráda zůčastním smiling smiley 

    A ještě dotaz každý může poslat jen jednu fotku na určité téma předpokládám ?

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:46
     


    hespa napsal(a):

    Tak já se snažím.winking smiley

    Bohužel výsledky nic moc, ale do soutěže něco mám. Ještě hledám a zkouším.eye rolling smiley coffe smiley

    Holky, vždfyť jste samy uháněli pořadatele o vypsání soutěže a nakonec se budete vymlouvat?

     

    PS. koukněte do přechozí diskuze Fotoklátění-Vánoce. Na str 16. jste hrrr... do nové soutěže .

    Helí já neeee já neprosila winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:47
     

    Fajko,fotek může být více,tuším,že 3confused smiley

     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 08:49
     

    Díky Evčo! tak budu sledovat a čekat až to vypukne nějaké fotečky už mám smiling smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní 8 - POHYB

    Datum: 02.11.2010 09:03
     


    drahus napsal(a):

    Děvčata, nemusí to přece být pohyb rychlý. Samy víte, že ta naše soutěž je spíš proto, abyste (jsme) se naučily, ne? Však je úplně jedno, že se vaše fotky poznají, jistě jste konkrétně ty Míšo, Jajo, fotily své psy, Míšo, ty sis kupovala nový foťák, abys mohla fotit psy v pohybu.... A mělas fotky slušný, tak proč najednou ne? ............................

    ............................Máme tady poradnu a ani jedna jste se nezeptala, proč a jak se fotí pohyb..... škoda


    Drahuško, napíšu to jinak....ono i na vzetí foťáku do ruky musí být chuť a nálada, a to je to, co mi v poslední době chybí. A není to jen chuť na focení, ale to sem nepatří sad smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.