úterý 30. dubna, 23:39 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Farmářské trhy

Datum: 07.08.2010 18:22
 

Sem prosím piště své zkušenosti s farmářskými trhy - kde jste byli, co měli dobrého, zda jste spokojeni atd...

U nás v okolí zatím bohužel nejsou...nebo jsem je ještě neobjevila.

Naši jezdí do Černošic a jsou spokojeni - zelenina, čerstvé domácí uzeniny, kozí sýry... thumbs down

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 04.04.2011 15:27
     
    peefko napsal(a):
    wzteklina napsal(a):

    Jinak ten samý problém jak v Hradci, tak v Pardubicích... před měsícem jsem jela na trhy do HK a tam stojí vycapený obchodní dům..a to bylo jen o pár měsících sad smiley. No a v PA trhovce vyhnali a teď pro ně hledají místo....

    Hlavně, že jim nevadí ti ťonťangové.....

     

    Wzteklino, v Pardubicích se farmářské trhy také začínají rozjíždět. Soboty dopoledne v Polabinách II, bývají tam hlavně sýry, uzeniny, nějaké pečivo. Tuto sobotu tam byl i pán s kapry ze svého rybníka. Manžel koupil půlku - vykuchaný, hlava a vnitřnosti na polévku za 100 kč. Dnes bude k obědu mls smiley.

    Také se prý konají farmářské trhy v sobotu dopoledne v Lonkově ulici, ale tam jsem ještě nebyla, tak nevím, co se tam nabízí.

    Selský trh - farmářský se koná od 19.3.2011 každou sobotu v Pivovaru v Pardubicích thumbs down Tuto sobotu tam byl kolega a nadšený - hlavně domácí čerstvé sýry, dokonce máslo, uzené výrobky, maso, ryby , pečivo , prostě mls smiley mls smiley mls smiley, pak zelenina, sadba ... super.

    Jak to vypadá v Lonkovce by mě taky zajímalo, zda se to ujalo či ne?

    Polabiny prý také frčí.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil daga (04.04.2011 15:30)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Farmářské trhy

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 04.04.2011 15:41
     

    tak v Plzni by se měly taky konat ....jsem zvědavá, jak se uchytíthumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 04.04.2011 16:03
     

    HA!! Tak u nás už tuhle sobotu taky začaly farmářské trhy...kousek od nás - v Libici. thumbs down

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 04.04.2011 17:33
     

    v praze už byly trhy také opět zahájeny flower smiley na Náplavce u Palackého náměstí, na nám. Jířího z Poděbrad a taky na Kubáni....mám z toho radost!

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 05.04.2011 09:24
     

    daga
    napsal(a):
    peefko napsal(a):
    wzteklina napsal(a):

    Jinak ten samý problém jak v Hradci, tak v Pardubicích... před měsícem jsem jela na trhy do HK a tam stojí vycapený obchodní dům..a to bylo jen o pár měsících sad smiley. No a v PA trhovce vyhnali a teď pro ně hledají místo....

    Hlavně, že jim nevadí ti ťonťangové.....

     

    Wzteklino, v Pardubicích se farmářské trhy také začínají rozjíždět. Soboty dopoledne v Polabinách II, bývají tam hlavně sýry, uzeniny, nějaké pečivo. Tuto sobotu tam byl i pán s kapry ze svého rybníka. Manžel koupil půlku - vykuchaný, hlava a vnitřnosti na polévku za 100 kč. Dnes bude k obědu mls smiley.

    Také se prý konají farmářské trhy v sobotu dopoledne v Lonkově ulici, ale tam jsem ještě nebyla, tak nevím, co se tam nabízí.

    Selský trh - farmářský se koná od 19.3.2011 každou sobotu v Pivovaru v Pardubicích thumbs down Tuto sobotu tam byl kolega a nadšený - hlavně domácí čerstvé sýry, dokonce máslo, uzené výrobky, maso, ryby , pečivo , prostě mls smiley mls smiley mls smiley, pak zelenina, sadba ... super.

    Jak to vypadá v Lonkovce by mě taky zajímalo, zda se to ujalo či ne?

    Polabiny prý také frčí.

    O trhu v Pivovaru jsem slyšela, ale zatím jsem tam nebyla. Jak to popisuješ, tak toho tam musí být hodně, budu to muset zajít omrknout. A ty ryby, to tam mají čerstvé ryby v kádích?

    Lonkovku jsem taky ještě nezkoušela, takže netuším. Ale nevím nevím, jestli v Pcích mají šanci se uchytit tři trhy v jeden čas na různých místech... No uvidíme.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 05.04.2011 12:43
     

    Do toho pivovaru se zajdu podívat, mám to tam asi nejblíž. Farmářské trhy se dost rozjíždějí, nezbývá než doufat, že se to uhlídá a nezamění se to časem za tržnice s kdejakým nepotřebným krámem. Zájem lidí je veliký, pomalu si zvykáme na možnost nakupovat místní pordukty v čerstvém stavu. Věra

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 05.04.2011 13:23
     


    peefko napsal(a):

    daga
    napsal(a):
    peefko napsal(a):
    wzteklina napsal(a):

    Jinak ten samý problém jak v Hradci, tak v Pardubicích... před měsícem jsem jela na trhy do HK a tam stojí vycapený obchodní dům..a to bylo jen o pár měsících sad smiley. No a v PA trhovce vyhnali a teď pro ně hledají místo....

    Hlavně, že jim nevadí ti ťonťangové.....

     

    Wzteklino, v Pardubicích se farmářské trhy také začínají rozjíždět. Soboty dopoledne v Polabinách II, bývají tam hlavně sýry, uzeniny, nějaké pečivo. Tuto sobotu tam byl i pán s kapry ze svého rybníka. Manžel koupil půlku - vykuchaný, hlava a vnitřnosti na polévku za 100 kč. Dnes bude k obědu mls smiley.

    Také se prý konají farmářské trhy v sobotu dopoledne v Lonkově ulici, ale tam jsem ještě nebyla, tak nevím, co se tam nabízí.

    Selský trh - farmářský se koná od 19.3.2011 každou sobotu v Pivovaru v Pardubicích thumbs down Tuto sobotu tam byl kolega a nadšený - hlavně domácí čerstvé sýry, dokonce máslo, uzené výrobky, maso, ryby , pečivo , prostě mls smiley mls smiley mls smiley, pak zelenina, sadba ... super.

    Jak to vypadá v Lonkovce by mě taky zajímalo, zda se to ujalo či ne?

    Polabiny prý také frčí.

    O trhu v Pivovaru jsem slyšela, ale zatím jsem tam nebyla. Jak to popisuješ, tak toho tam musí být hodně, budu to muset zajít omrknout. A ty ryby, to tam mají čerstvé ryby v kádích?

    Lonkovku jsem taky ještě nezkoušela, takže netuším. Ale nevím nevím, jestli v Pcích mají šanci se uchytit tři trhy v jeden čas na různých místech... No uvidíme.

    V Pivovaru byl kolega - a jako nakoupil si tam od všeho něco - sýry, uzeninu ala pršut, zeleninu, ryby tam byly taky - jak uzené, tak čerstvé. Sýry - výborné kozí, domácí hrouda másla ho vyvedla z míry dost.

    Určitě tam taky zajdu - možná už tuto sobotu nebo příští a pak podám info - jak jsem to viděla na vlastní oči. Jinak se tam prý vyplatí zajít do devíti, kolem 11 bylo hodně stánků vyprodaných.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 23.04.2011 18:05
     

    Dnes jsme navštívili trhy a vesměs spokojenost.

    Domácí sýry bomba, ale drahé - kilo 500 eye popping smiley , ona deset deka padesát zní lépe smoking smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    Domácí máslo - 10 deka 30 Kč, zakoupeno 15 deka a je lehčí, bylo ho skoro jak kostka másla a vynikající drinking smiley

    Uzeniny - klobásky vynikající, jinak tam bylo zastoupeno hodně uzenářství typu Francouz, Toro Vysoké Mýto ... jj, jsou to soukromníci, takže tam asi patří.

    Stánek se zeleninou jeden a jako domácí tipuju jen ředkvičky. Myslím si, že na domácí zeleninu je ještě hodně brzo.

    Hodně stánků se sadbou a kytičky...

    Hodně stánků s pečivem, koláči, atd....

    Vynikající chléb... drinking smiley drinking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 06.05.2011 22:00
     

    Já jsem byla dnes na farmářském trhu na Andělu, bude tu celou sezonu každý druhý pátek tzn. 2x do měsíce, což je super. Koupila jsem si český česnek a hlávkový salát, taky mám spadeno na rebarboru, ale tu až zítra na trhu na Náplavce...očekávala jsem víc květin, ale jinak spokojenost flower smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 22.06.2011 19:43
     

    v podnělí vyšel v MF Dnes test mrkví a jahod z farm. trhů, nečetla jsem to celé ale výsledky nic moc sad smiley ne že bych trhy brala za nejlepší na světě, ale věřila jsem, že to co si tam koupím je lepší než v supermarketu....thumbs up

     
  • Autor: Alisa_
    Status: nováček

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 22.06.2011 20:15
     

    Super trhy jsou na Suchdole, ale male... Dobre jsou na Jiraku, tam jsem stihla i Lenku Pozarovou... Coz bylo super, ponevadz ochutnat jeji vyrobky / to jsem se tesila moc! thumbs down Jeji velice predrazene fenomenalni Dynove maslo je opravdu uzasne... Je ho ale zatracene malo za tu cenu, pravda je ze jist bych ho mohla porad, chutna totiz jako medova pomazanka, ta poctiva, maslova... mnam"

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 22.06.2011 20:18
     
    suee napsal(a):

    v podnělí vyšel v MF Dnes test mrkví a jahod z farm. trhů, nečetla jsem to celé ale výsledky nic moc sad smiley ne že bych trhy brala za nejlepší na světě, ale věřila jsem, že to co si tam koupím je lepší než v supermarketu....thumbs up

    už věřím snad jen zelenině a ovoci, které dostáváme od našich ze zahrady. Ještěže rodiče jedou ve "velkochovu" winking smiley. Není nad to, když člověk vypustí děti na zahradu, oni na hodinu zapadnou mezi záhony a přijdou navečeřený smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (22.06.2011 20:18)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 24.06.2011 12:52
     

    aliso na Lenku jsem zatím štestí neměla ale taky bych ji ráda potkala flower smiley

     
  • Autor: Alisa_
    Status: nováček

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 08.07.2011 16:52
     


    suee napsal(a):

    aliso na Lenku jsem zatím štestí neměla ale taky bych ji ráda potkala flower smiley

    Je bezvada, drzim palce, me chodi z jejich stranek newslettru kde jsem se o tom dozvedela, kdyz napise, dam vedet... thumbs down winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Farmářské trhy

    Datum: 27.02.2012 17:12
     

    Farmářské trhy se opět budou rozjíždět:U nás jsou v Dejvicích u kulaťáku. Seženete tam toho ,že nestačím ani koukat co bych si pořídila. Ryby cizokrajné ,ale i ty naše. Pečivo různé rduhy slané i sladké.Zavařené domácí polévky i jídla. Ovoce všeho druhu. Různá vína naše i zahraniční. Sýry všech zemí ,sušené ovoce a domácí výrobky všeho druhu. Zelenina nesmí chybět. Opravdu je z čeho vybírat.Až tam půjdu tak se pokusím i něco nafotit ,aby ten dojem byl lepší.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.