úterý 30. dubna, 09:17 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Balení dárků

Datum: 09.12.2007 23:11
 
darek_1.jpg
Další fotografie:

Dneska jsem balila dárky a vzpomněla si, že mám v pc uloženo spoustu nápadů. Zůstaly prozatím nevyužity, ale třeba to bude inspirace pro některé z vás...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 16
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 11.12.2007 11:27
     
    hespo, mě baví balit dárky třeba pro někoho k narozeninám, protože je to jeden kus, tak mi stojí za to si s tím dát práci. A většinou pak obdarovaný dá dárek někde na stůl a zhodnotí, že je mu líto to rozbalit. Od jara do podzimu většinou dozdobuji dárek i nějakou kytičkou ze zahrady, takže to vypadá - si teda myslím - opravdu pěkně.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Balení dárků

     
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 13.12.2007 12:16
     
    Na vánoce balímjen tak obyčejně, protože na to nějak není moc času. Vždyť, když je to několik desítek balíčků, tak mne to čančání nebaví. Řeším to jen nějakou stužkou.
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 13.12.2007 16:43
     
    já dávám vánoční dárky většinou do ozdobných papírových taštiček různé velikosti,protože dárky mají různé tvary a ne vždy se mi je podařilo narvat do papíru.navíc se tašky nepoškodí a můžu je použít víckrát.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 29.05.2008 10:21
     
    clever packagingadvertising001.jpg
    Další fotografie:
    tašky winking smiley
     
  • Autor: akdalV
    Status: nováček

    Re: Balení dárků

    Datum: 26.06.2008 23:15
     

    Všechny zdravím. Konečně jsem našla další diskuzi o balení dárků. Anavi, možná se známe z jiné diskuze, alespoň si Tvůj nick vybavuju.

    Taky ráda balím dárky, od 1.února mám ŽL, balím na částečnou živnost, a na obzoru je šance, že se s balením a vším, co je k zabalení dárků potřeba, přesunu do centra města.

    [www.fialkyvladka.wbs.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Balení dárků

    Datum: 27.06.2008 06:34
     

    Vlaďko, tak to gratuluju, práce ti je koníčkem, to je to nejlepší, co jsi mohla udělat.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 27.06.2008 08:57
     

    Tak ať ti to vyjde! thumbs down

     
  • Autor: akdalV
    Status: nováček

    Re: Balení dárků

    Datum: 13.07.2008 17:03
     

    Moc Vás zdravím, našla jsem tu inspiraci. Taky balím dárky (od roku 2005) a pokouším se s tím vejít v povědomí veřejnosti. Na konci srpna otvírám obchůdek se vším, co k dárkům patří

     

    [www.fialkyvladka.wbs.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 14.07.2008 10:11
     

    To je dobře, že se ti to nakonec splnilo a obchůdek (v tom centru?) bude! thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Balení dárků

    Datum: 14.07.2008 10:29
     

    Tak to je prima...ať se daří a samé příjemné zákazníky...flower smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 05.09.2008 13:51
     
    krabicka.jpg
    Další fotografie:

    Chaha, včera jsem si v morbidní chvilce vzpomněla na tuhle diskuzi. grinning smiley Umrlčí osvětlení jak na pitevně též moc sexappealu výslednému produktu nedodá, takže mi to nemusíte věřit, ale v reálu vypadá můj výtvor přec jen o fous líp. (No, teď už asi ne.)

    Ovšem ten průsvitný matný červený papír se vzorem je dost pěkný, vlastně hlavně kvůli němu to sem dávám; z podkladů moc na výběr nebylo, měla jsem v kapse už jen drobné. Žel nemám šanci vás přesvědčit při denním světle, leda možná ze zbytků.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 05.09.2008 14:28
     

    Hanule krasa!!vypada to dost luxusne thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 05.09.2008 17:48
     

    Hanule, no na tom druhým obrázku to vypadá trochu jako rakvička grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

    (jé, teď koukám, žes to tak i pojmenovala, když jsem rozklikla fotowinking smiley !!! Ale to je čistě náhoda smiling smiley)

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 05.09.2008 18:03
     

    S křížkem po funuse, Ivčo. Jsem předvídavá. grinning smiley Vystýlka je nutná kvůli obsahu. Zlatý krepák nemám, ten by to zjemnil.. Pak již jsem to sestylizovala schválně, páč když to něco připomíná, ať to také je, že.

    Suee, děkuju smiling smiley .

     
  • Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 05.09.2008 19:03
     

    Hanulko, skvělej nápad. Je to parádně vytvořený. thumbs down

     

    Já si s dárky docela vyhraju. "Košili" dělám už několik Vánoc. Prolezla jsem fotky a nikde nemám vyfocený v detailu... Tak třebas tyto Vánoce...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.