úterý 30. dubna, 10:01 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Balení dárků

Datum: 09.12.2007 23:11
 
darek_1.jpg
Další fotografie:

Dneska jsem balila dárky a vzpomněla si, že mám v pc uloženo spoustu nápadů. Zůstaly prozatím nevyužity, ale třeba to bude inspirace pro některé z vás...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 16
  • Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 22.12.2008 19:43
     

    Drahuš, stromek stejně ozdobenej jako u nás (sbírka ozdob co nám prošly životem a nerozbily se), dárky budeme mít taky pestře balené, neladíme to jednoho tonu :-), jen Britka mi tam bude chybět.love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Balení dárků

     
     
  • Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 22.12.2008 20:01
     

    Jéééé, u Drahušků už byl Ježíšek! A co toho přinesl! A jak to hezky nazdobil! winking smiley thumbs down

    Já už mám téměř vše zabaleno. Letos jsem byla děsně líná se s tím činčat. Takže jsou to klasicky zabalené dárky. Ale je toho už pěkná kupička. Ještě k tomu přijdou ty pro mne. A ještě ten jeden NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! (však vy víte winking smiley grinning smiley). Když to stihnu, tak zítra nafotím už pod stromečkem.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Balení dárků

    Datum: 22.12.2008 20:16
     

    Já teda balím obyčejně a nijak neladím...zabalím zejtra..bude to v cuku letu.. grinning smiley Jinak dětem jsem balila také všechno zvlášť, aby toho bylo hodně...v jednom barvičky, v druhém omalovánky.. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 23.12.2008 12:46
     
    darky2.jpg

    Včera večer jsem poslala děti k babičce a balila jsem do 1h. S nima bych to nikdy nezabalila, protože kolikrát usnu dřív než oni.confused smiley

    Obdivuju všechny, co balí a ještě jim to ladí a hrajou si s tím. To bych musela začít tak před měsícem, s tím mým tempem.......eye rolling smiley

    A když pak vidím jak se na to kluci vrhnou, trhaj papíry, hlalva nehlava.....že bych se na to nevyprdla.drinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 23.12.2008 13:39
     

    gabco, asi tak smiling smiley. Lítá to pak na všechny strany eye rolling smiley, krása nekrása. Já se hlavně obávám toho, že v tu jednu ráno zjistím, že mi chybí papíry!!! angry smiley (ale do tý vřavy už mě nikdo nedostane nono smiley ) Protože jsem toho sice nakoupila kvantum, jenže máme samé velké dárky - jako třeba krabici Lega - na tu padne málem jedna role eye rolling smiley a pak pro kluky nějaký stolní fotbal... no tak to už jsem vzteklá teď jen z tý představy, co s tím jako budu dělat confused smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 23.12.2008 13:47
     

    Já si koupila letos balící papír 10m za 30kč a skoro jsem s ním zabalila všechno. No, musela jsem načít novou roli a manžel už zase lamentoval, že na něho určitě nezbyde.....Ale pro tyhle případy schovávám od loňska. winking smiley

    A tyhle velký dárky, o těch mi nemluv. Ale vloni jsem sehnala krásný OBR tašky v Kauflandu, jedna po 20,- Takže mám dvě a když je něco nezabalitelnýho, OBR taška to jistí.winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 23.12.2008 22:53
     
    Další fotografie:

    ufff.... dobaleno, zůstalo mi asi šest věcí, ty ale počkají do pozítří winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 23.12.2008 23:08
     

    Teda Libi, ty jsi hračička. Pěknýthumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Balení dárků

    Datum: 24.12.2008 12:00
     

    thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 24.12.2008 13:45
     

    Měla bych jít nehračičkovsky zabalit pár dárků a nechce se mi jsou to měkonigrinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Balení dárků

    Datum: 24.12.2008 13:46
     
    advent6.jpg
    Další fotografie:

    Tak nesu obrázek mých dárků, už jsem to nacpala pod stomek. Druhé foto jsou dárky pro mámu, tátu (vidíte perníky, jo?) a ségru. něco jsme už museli rozdat předem, aby to přišlo správně k užitku. Ale až přijede Galad, tak ten stromek nebude přes ty její krabice asi vidět. Ona se zbláznila a letos si nakupování dárků fakt užila. Ovšem kde jsou ty časy, kdy vzala největší tašku, co byla doma, kilčo z kapesného a vyrazila nakupovat pro celou rodinu. A přinesla, fakt eye popping smiley To byla ještě roztomilá holčička winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 24.12.2008 13:50
     

    Majko eye popping smiley vy jste blázni obě dvě, fakt vyladěný.....se picnu

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 24.12.2008 14:01
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley dobrýýýýýýýýýthumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 24.12.2008 14:08
     

    eye popping smiley Majko, Libi.....thumbs down nádhera!!!!

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 24.12.2008 14:14
     

    A nefotím!!! Tomuhle tedy konkurovat nebudu!! grinning smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.