pátek 3. května, 09:54 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

Datum: 17.07.2008 22:59
 

Holky, zakládám nové téma, ať to necpem do srazový winking smiley

 

Tak se pochlubte! Já mám teda nesmírně pěknej pocit, když si nakoupím ty mouky, mlíka - cca tři kartony je běžný standard, cukry, sůl smiling smiley, jo a taky čisticí prostředky grinning smiley!!!! Hlavně teda třeba Pulirapid na vodní kámen. Jak nemám v komoře dva, mám neklidný spaní grinning smiley grinning smiley grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (17.07.2008 23:16)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 08:01
     

    Tak já taky se snažím syslit, ale při našem rodinném provozu nestíhám. Hned je všechno spotřebovný nebo sežraný. A toaleťák? Manža je úplně na mrtvici jakou máme spotřebu. Marně mu vysvětluji, že má doma tři (s babčou čtyři) ženský a to je dost podstatný rozdílgrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 08:12
     

    Tak ten pulicosi teda taky nemámsad smiley a nesyslímwinking smiley po kartonech kupuju jen mlíko,kilo cukru máme nejmíň na dva měsíce.Já jsem spíš typ,kterej věčně něco nemá,například olej kupuju už týdensad smiley naštěstí je nás po baráku takových více a není problém si cokoliv půjčit(problém je to koupit a vrátit)winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 08:16
     

    Evco, co teda často postrádám... nevím proč, to jsou brambory, česnek, cibule... to totiž moc do zásoby nenakupuju. Někdy potřebuju cibuli pořád a hodně, pak zase málem měsíc nic confused smiley

     

    Jo, až poznáš to "pulico", nebudeš chtít používat nic jiného winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 08:19
     

    Tak jsem se koukla-cibuli nemám,česneku 4 vyšeptalý stroužky a ve špajzu se krčí pár nových pidibrambůrekstydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley ,ale za chvíli jedu do Kolína,tak mi to ani nevadígrinning smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 12:32
     

    Anavi, teď je nadpis super thumbs down akorát nevím jestli tím ty veverky nevyplašíme eye rolling smiley 

    drahuš, historka super grinning smiley i když tehdy to asi muselo být na mrtvici thumbs up

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 13:58
     

    Tak se přidám. Taky mám ráda, když je doma všechno v několika exemplářích, prakticky nikdy mi nic nedojde. Myslím, že to je pozůstatek z minulých dob, kdy se na všechno stály fronty, nic nebylo a tak když už náhodou bylo, tak se hold nakoupilo do zásoby. Teď už by to člověk nemusel, ale i tak mám ráda nabušený špajz i lednici, co kdyby, že jogrinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 14:00
     

    co kdyby se vrátili komančiové, že jo?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 17:09
     

    linet: tak udělat někomu z mých příbuzných tohle pohoštění, tak mi to oklopěj na hlavu angry smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 17:12
     

    mně nevadí žes nevstůpil, ale žes vystůpilgrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 17:18
     

    linet, u nás nevstůpil nikdo a ještě "remcali" winking smiley 

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 18.07.2008 17:29
     

    mně soudruzi i pas sebrali pro jistotu

    to víš ta moje držka

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 19.07.2008 17:52
     

    My si zásoby neděláme. Kdysi jsem měla pocit, že když dojedu jednou týdně na velký zásobovací nákup do óbrmarketu, ušetřím. Ale chyba. Sežralo se to maximálně za dva dny a jela jsem znova.

    Teď máme obchod hned u baráku, takže si třeba od sporáku odskočím pro papriku - úplná pohoda grinning smiley

    Zásob netřeba grinning smiley

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 19.07.2008 19:36
     

    Tragede, tak na tohle přesně jsem nedávno přišla....souhlasím, meganákup za megapeníz z pátka je tak v pondělí až úterý fuč, takže se stejně musí lítat do toho krámku znovu nakupovat a o nějakém šetření ani řeč.....! Jinak ale dobrý pocit ze zásob ve špajzu teda jako ale mámgrinning smiley

     
  • Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 19.07.2008 21:45
     

    Já se přiznám, že na nákupy do supermarketů se dostanu tak 5x do roka a bohatě mi to stačí. Sice jsme na vesnici, ale krámky tu máme hnedle 2 - otevřeno každý den. Takže základní věci kupuju tady a to ostatní pořídím cestou z práce ve městě. Jediný co snad kupuju do zásoby je maso. Věčně při vaření zjišťuju, že tu nepodřebnější surovinu jaksi ve špajzce, či lednici nemám - v lepším případě doběhnu koupit, v horším musím improvizovat. smiling smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 19.07.2008 21:49
     

    A v nejhorším zajít pro něco na dvorek grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.