pátek 3. května, 07:10 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

Datum: 17.07.2008 22:59
 

Holky, zakládám nové téma, ať to necpem do srazový winking smiley

 

Tak se pochlubte! Já mám teda nesmírně pěknej pocit, když si nakoupím ty mouky, mlíka - cca tři kartony je běžný standard, cukry, sůl smiling smiley, jo a taky čisticí prostředky grinning smiley!!!! Hlavně teda třeba Pulirapid na vodní kámen. Jak nemám v komoře dva, mám neklidný spaní grinning smiley grinning smiley grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (17.07.2008 23:16)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 19.07.2008 21:50
     

    Já furt nemám ten olejangry smiley ,ale dostali mě důchodci v Tescu.Maj tam cukr za 12.90 a báby a dědové ho kupovali po kartonecheye popping smiley eye popping smiley Dyť je ten cukr přežijeeye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

     
     
  • Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 19.07.2008 21:55
     

    Evčo, s tím olejem jsem na tom podobně. A to si vždycky říkám, hlavně koupit olej. Samozřejmě koupím samý ptákoviny a olej ne. grinning smiley Jo, tyhle lidi, co jdou jenom po slevách a kupujou to v šíleným množství... eye rolling smiley Jednou se dvě babky div nepopraly kvůli sušenkám. Jsem koukala jak blázen. grinning smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 19.07.2008 22:12
     

    Já to říkám pořád - nejurputnější slevoví bojovníci jsou důchodci - ti jak tě přetáhnou krikou po zádech tak máš po ptákách jak Dušek v Pelíškách grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 20.07.2008 02:30
     
    hearts.gif
    Traged napsal(a):

    My si zásoby neděláme. Kdysi jsem měla pocit, že když dojedu jednou týdně na velký zásobovací nákup do óbrmarketu, ušetřím. Ale chyba. Sežralo se to maximálně za dva dny a jela jsem znova.

    Teď máme obchod hned u baráku, takže si třeba od sporáku odskočím pro papriku - úplná pohoda grinning smiley

    Zásob netřeba grinning smiley


    tak žijete z lásky, ne?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 20.07.2008 14:27
     

    Evco, nepřežije, oni totiž ZAVAŘUJOU!!! grinning smiley Přežijou je ty flašky se zavařenýma meruňkama, marmeládama a tak winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.07.2008 14:28)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 20.07.2008 18:00
     

    Tak lehce. Nekdy i nechtene, protoze jdu nakoupit, koupím to, ci ono, manzel se pak zastaví cestou z práce taky nekde a prinese to samé. Ale napr. mám úplne nenormální zásobu vselijakých caju, ovocných, bylinkových a a tak. To jsem úplná sberatelka.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 20.07.2008 18:03
     

    Didi, a tuším pánví nebo čeho??? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 20.07.2008 18:18
     

    Anavi: no tak to je jiná kapitolka. Jo, pánví, ty máme vseho druhu a velikostí, celkem snad deset, nejaké jsou jeste nevybalené ve sklepe, talíru na pizu, atd. atd. a pres prísny´zákaz porád hromadí. Neco si vzdycky obcas odvezu do Cech, kdyz si vzpomenu, ale uz to pomalu ani tam nemám kam dávat.angry smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 20.07.2008 18:33
     


    linet napsal(a):

    tak žijete z lásky, ne?


    Ty ne?

    To máš blbý.

    grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 20.07.2008 18:35
     

    Didi, vem to na příští sraz, se po nich třeba jen zapráší grinning smileywinking smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 21.07.2008 10:50
     


    Kashika napsal(a):

     

    linet napsal(a):

    tak žijete z lásky, ne?


    Ty ne?

    To máš blbý.

    grinning smiley


    dokonce z veliké, ale jako přílohu k tomu ráda taky něco do pusystydlin smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 21.07.2008 12:02
     


    linet napsal(a):

     

    Kashika napsal(a):

     

    linet napsal(a):

    tak žijete z lásky, ne?


    Ty ne?

    To máš blbý.

    grinning smiley


    dokonce z veliké, ale jako přílohu k tomu ráda taky něco do pusystydlin smiley

    Hmmm, tak to máš dobrý. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 21.07.2008 13:57
     

    Anavi diky moc za nove tema thumbs down thumbs down ten pripravek si hned zitra bezim koupit!!porad mi neco takoveho chybi a v drogerii nikdy nevim co koupit takze kdyz ho tak chvalis tak do toho jdu grinning smiley flekatej drez a kohoutky totiz vylozene nesnasim angry smiley

    Co se tyce zasob....taky rada syslim grinning smiley ale jako nekde nahore zminil cibuli,cesnek,brambory postradam vecne....tak nejak zasoba nikdy nestaci grinning smiley

    Ohledne toho cukru jsem si take vzpomnela na babicku,ma ho na pude kila....tenkrat byl asi hodne levnej grinning smiley grinning smiley a vubec ji nevadi ze uz je to jedna velka tvrda hrouda...a o sypkosti se vubec neda mluvit grinning smiley Nedavno me pobavil muj pritel,chtel pripravit dobrutku-smazeny banany v testicku se sezamem...sel nakoupit a aby toho bylo dost prines 4pytliky jedly sody a 4pytliky sezamu...tu sodu budu mit na dalsich 20let thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 21.07.2008 14:01
     

    Kupujeme větší množství vod (perlivé i neperlivé), karton mléka, karton cukru. A akutně potřebuju větší množství již zde zmiňovaného toaletního papíru. Dřív mi ho vozila tchýně...celý balík těch velkých kol, ale teď tu dlouho nebyli a zásoby došly. eye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Děláte si zásoby? aneb Co je doma, to se počítá

    Datum: 21.07.2008 14:19
     

    Kdyz jsme u toho toaletniho papiru...grinning smiley jaky kupujete?ceny se totiz opravdu lisi ale ty kvalitni jemnoucky vubec nejsou spatny akorat si nekdy rikam ze to je jen toaletni papir a je tak rychle pryc...ale stejne vzdycky po necem lepsim..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.