neděle 28. dubna, 17:46 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Anonymní návštěvník
Výsledné hodnocení: 5

dekorační svíčky

Datum: 11.05.2008 18:09
Hodnocení kategorie "Interiérový design": 5
 

Zdravím vás, zajímal by mě váš názor na tyto dekorační svíčky: [www.unipariberia.es]

Dle mého názoru jsou to moc pěkné originální svíčky. Co vy na to?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 09.01.2009 15:51
     

    Keria,dík za upozornění,já je kupuju u nás ve vesnickém"marketu"a není u nich psáno nic.doufám,že jsou nezávadné.sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: dekorační svíčky

     
     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 29.01.2009 19:15
     
    dscf3745.jpg
    Další fotografie:

    dnes som neodolala týmto sviečkamwinking smiley

     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 29.01.2009 19:24
     

    Anino, mám podobnou, jako na tvých fotkách s pomeranči a citrony. Moje je teda s hruškou, je tří barevná a krásně voní. love smiley smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Verča

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 13.11.2009 19:12
     

    Já myslím, že svíčka má nejen hezky vypadat, ale i vonět. Bohužel většina svíček je zdraví škodlivých, ale najde se pár výjimek - jen je třeba o nich vědět a selektovat.

    Náš e-shop prodává přírodní a autentické svíčky Yankee Candle a Village Candle - obě jsou tradiční americkou značkou, na trhu jsou již desítky let a vyrábějí se ručně za použití přírodních esencí a barviv. Koukněte na [www.almara-shop.cz] pro nákup nebo [www.villagecandle.com] a [www.yankeecandle.com]. Máme aktuálně i připravené vánoční slevy.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 03.12.2009 17:55
     
    Uff....Vcera u nas v obchode ( maju oddelenie s novinami, "fajcivom" a dekoracnymi svieckami) kupila velmi peknu vonnu sviecku - polskej vyroby - kombinovanu vanilka, pomaranc, cokolada...
    Uff, trochu viac - tedaaaaaaaaaaaa...poriadne som sa zdrzala na poschodi pri upratovani skriniek v spalni... a ked som po par hodinach prisla na prizemie - som sa zhrozila...sviecka sa roztiekla...a tiekla ako vodopad !!! Na stastie som ju postavila dole na jeden stupienok krbu ( mame pieskovcovy dost v "starobylom style"a tak vosk stiekol len po stupienkoch ....a hlavne neznechal ziadne stopy)...
    Uff....tak som ten rozteceny este -trochu teply a tvarny vosk- napchala do sklennej nadoby co sa mi zvysil po jednej sviecke- do prostriedku vopchala velmi staru klasicku obycajnu sviecku (to mi ich zopar doniesla mamka) a znovu zapalila...Hori to pekne( aj pomaly) uz to nema sice nijak extra=len slabu vonu ....ale uz nehrozi ziadna nehoda!!!!
    -----------------
    jeeeeeeej...este mozem dodat, ze som nakupila dnes aj vonne tycinky Darshan (z toho 5velkych balenni - pobavilo ma, ze v tejto predajni, kde obcas zvyknem nakupovat, prave tohto druhu maju najviac krabiciek - niekedy ked zacinali som ich prave nahovarala, nech objednavu aj tieto winking smiley....) + AloeVera a LemonGras....a este aj nejake vonne olejicky ( tie davam do vyparnikov nA radiatory v celom byte ...a kvapkam aj na susene kvety....aj na vencek pri vchodovych dverach a dalsi v predsieni...aby pri vstupe do domu vzdy bola prijema vona...
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (03.12.2009 18:11)
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 03.12.2009 18:51
     

    Keria, ty nevíš, že se svíčky nemají nechávat bez dozoru? nono smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 03.12.2009 20:17
     
    stydlin...samozrejme, ze viem!- mojmu strykovi takto takmer vyhorel dome- zhorela len obyvacka!!!!!! ani vonne tycinky - zazila som ked jedna zacala prskat ako prskavka... angry smiley
    ...aleeeeee, dovtedy sa s dzbanom chodi po vodu, kym sa ucho neutrhne!!!
    Sviecky naozaj davam len kamenny krb....a tycinky zapalujem len ked som v miestnosti celu dobu pritomna!!!!!!!!!!!!!!
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 03.12.2009 20:19
     

    Anino, to jsi všechno nakoupila? grinning smiley Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 14:25
     

    jak se vyrábějí svíčky

    [url]

    ;feature=player_embedded[/url]

     

    Jsem na jednodušší věci, ale nad šikovností žasnu thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 14:35
     
    teda Anavi.....čumim na to s votevřenou hubou eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley....NÁDHERA
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (06.12.2009 14:36)
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 15:49
     
    Iris i já eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 15:59
     

    No i já čubrním. Hlavně to vypadá, jak když to nic není a jen tak si vyřezává. thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 17:25
     
    thumbs down thumbs down thumbs down- uzasne!
    ... asi je to zo serie filmov "Ako sa to robi", ktore bezia na Discavery uz niekolko rokov...Napadlo ma to aj podla hlasu komentara, ktorym su jednotlive diely nahovorene...
    Su to kratke dokumenty o vyrobe beznych i nebeznych veci, ktore nas obklopuju - naozaj zvycajne neskutocne zaujimave!
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 17:29
     
    Technika je to naprsto geniální, leč z výsledku se mi maličko zvedá kufr, tomu říkám pořádný KJP grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 06.12.2009 17:45
     

    No od tebe bych nic jiného ani nečekala... jablko nepadne daleko od stromu winking smiley. Já totiž takovou svíčku jednou dostala a když jsem ji sem zapálenou dala do galerie, tvá matka to komentovala slovy: Smrt jí sluší! ... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.