sobota 27. dubna, 15:52 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Anonymní návštěvník
Výsledné hodnocení: 5

dekorační svíčky

Datum: 11.05.2008 18:09
Hodnocení kategorie "Interiérový design": 5
 

Zdravím vás, zajímal by mě váš názor na tyto dekorační svíčky: [www.unipariberia.es]

Dle mého názoru jsou to moc pěkné originální svíčky. Co vy na to?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 20:38
     
    Jajo.. eye rolling smiley, fantazia...tak toto by som hned brala...hihi... ako darcek pre mna love smiley
    ----------------
    Pokial ide o vonne tycinky tak tu verim, ze s tym treba velmi opatrne. Za tie roky mam uz mnohe odskusane a tak v podstate viem, kde sahnut...ale aj tak obcas ked vynimocne experimetnujem nie vzdy to dobre dopadne grinning smiley..Ale tiez u mna je vyhoda, ze mam pomerne velky priestor, takze sa vona rozptyli do celeho domu ...a k tomu v lete k tomu este byva vsetko pootvarane..
    Prazdne krabicky s "osvedcenymi" tycinkami davam aj do skrin s nepouzivanym sezonnym satstvom a veru urobia mi aj druhu sluzbu...moje skrinky nadherne vonaju...
    ( smoking smiley...vlastne moj cely dom je prevonany...aspon moje navstevy to vzdy ked pridu,pytaju sa co zase tak krasne u mna voni ..Hihi, ale myslim ze aj sustavne vetranie je u mna nutnost, aby toho vonaveho nebolo az prislis.. winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: dekorační svíčky

     
     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 20:46
     

    Já teď to mám ještě trochu jako profesionální úchylku, polovinu sortimentu firmy kde dělám tvoří svíčky většinou od Barteka z Polska, jsou krásné, ale za ten rok mám ten sortiment moc okoukaný a očichaný.

     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 20:48
     

    Keria, taky mám ráda, když je to doma ovoňané. U nás to zajišťuje právě ta aromalampička. K vánocům jsem dostala i "parfém do bytu". Takovej flakon velkej a voní to nádherně. To mi připomnělo, že jsem si o tom chtěla zjistit nějaké informace na netu. Jdu pohledat...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 21:02
     
    Jajo...jejjjjjj, tak s takym sortimentom by som pracovat nemohla grinning smiley, lebo by som v jednom kuse "testovala"...Hihi, u nas v nasom obchode na stastie az tak siroky sortiment nemaju...ale ked sa niekde dostanem inde, "amen cma"... eye rolling smiley
    Naposledy som mala tiez jednu taku nadhernu polsku - pomarancovu sviecku co mi este kupila Katka...ta fakt nadherne vonala!!!
    Nathanelko... please smiley...hihi, este to mi chyba, aby som sa okrem olejov, tyciniek a sviecok dala nachytat na nieco dalsie grinning smiley
     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 21:16
     

    Keria, tak českou stránku jsem našla jen jednu. sad smiley [www.ima-dekor.com]

     

    Ale tu je přímo stránka firmy, sice v aj... [www.bridgewatercandles.com]

     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 21:23
     

    [www.candles-bartek.com]

    Konečně jsem našla stránky toho našeho dodavatele grinning smiley

     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 21:28
     

    Jo tak od toho mám většinu svíček. smiling smiley A taky jsou pěkné od Yankee.

     
  • Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 31.12.2008 21:30
     

    My máme skoro celý sortiment zapachowych grinning smiley , rustic a něco ze zdobených a samo vždycky ty sezoní winking smiley tedy něco z nich. Je toho strašně moc.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (31.12.2008 21:40)
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 01.01.2009 15:02
     

    já si na "každodenní"pálení kupuju ty velké kalíšky na hroby,nebo ty velké hrobové "sklenice",manža sice vrčí,že je to u nás,jak na hřbitově,ale od podzimu do jara to snad vydržíwinking smiley já miluju tu napůl tajemnou a napůl romantickou chvíli jen u svitu svíčky/ček/,sedím koukám rozmýšlím a užívám si to.

     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 01.01.2009 16:31
     

    Lostris, přesně... svíčky vyvolávají úžasnou atmosféru. Já jsem zase vysazená na voňavé - teda jenom vanilkové. Tudíž mám jaksi zúžený výběr. Zrovna včera mi dohořely dvě naráz a dneska jsem téměr bez. Když nepočítám aromalampu a solnou. Ještě tu mám tu drahou, ale tu si chci šetřit...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 01.01.2009 17:11
     


    lostris napsal(a):

    já si na "každodenní"pálení kupuju ty velké kalíšky na hroby,nebo ty velké hrobové "sklenice"....


    Vcera som do zahrady na zahony umiestnila tiez tie tzv. hrobove grinning smiley - take vacsie v bielom plaste s mosadznym vrchnakom. Predstavte si ze horia v jednom kuse od vcera cca 16hod.... a myslim, ze este par hodin vydrzia eye popping smiley...!!!!!! Vyzera to na zahonoch fantasticky - nielen potme, ale dnes bolo tak zamracene, ze tie svietielka bolo vidiet blikat aj cez den, preto som ich ani nezhasla...Nadherna kombinacia svetielok a akoby pocukrovanej zahrady... flower ------------ Lotris, ale pri niektorych tychto nahrobnych svieckach je napisane vyslovne, ze nie su urcene pre vnutorne pouzitie...urcite kvoli zlozeniu, tak toto si asi treba dost vsimat..
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 01.01.2009 21:58
     
    p1010006a .jpg
    Trochu nocnej svieckovej romantiky - kym sa pred chvilou psy vencili.. smoking smiley
    ( hmmmm,dobry fotograf zo mna nikdy nebude eye rolling smiley...a este k tomu som sem pripojila ine foto ako som chcela.. )
     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (01.01.2009 22:28)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 02.01.2009 09:03
     
    kh.jpg
    Rano pozeram.. eye popping smiley...a v zahrade to este stale svietilo...postupne vsak najskor zhasol jeden kahancek a teraz pred chvilou aj druhy..Hm..takze to horelo nieco cez 36 hod. thumbs down
     
  • Status:

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 02.01.2009 20:08
     

    Keria, to vypadá báječně. thumbs down Škoda, že nemám zahradu (a barák teda taky grinning smiley). Hned bych to taky instalovala. Já si dneska cestou z práce koupila zásobu vanilkových ve skle. Už hořej. V aromalampě pro změnu borovicové jehličí, dobré na dýchací cesty.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: dekorační svíčky

    Datum: 03.01.2009 09:48
     

    Keria, vypadá to zajímavě thumbs down . Přiznám se, že by mě to ani nenapadlo, takhle tu zahradu "osvítit" za pomocí "obyčejných" svíček...eye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.