pátek 31. května, 05:58 Svátek má Kamila
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Ty jsi má, levandulová...

Datum: 25.06.2008 22:08
 

Protože jsem se momentálně zamilovala do levandulewinking smiley love smiley , dovoluji si založit diskuzi speciálně o této rostlině.

Kdy stříhat, jak přezimovat, jaké existují barevné kultivary atd.

[botanika.wendys.cz]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 15
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ty jsi má, levandulová...

    Datum: 08.03.2023 10:00
     

    Taky je mám hnusné, obráží jen sporadicky. Zatím to nechávám. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ty jsi má, levandulová...

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ty jsi má, levandulová...

    Datum: 08.03.2023 10:30
     

    Teď jsem ustříhla jednu větvičku hlouběji a je celá suchá, láme se. sad smiley thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ty jsi má, levandulová...

    Datum: 08.03.2023 14:59
     

    Stříhni do nich , pokud jsou jen trochu živé, se vzpamatují, už mají mízu , nebo co a ta rány zahojí

     

    Já jsem si je napěstovala na podzim, v květináčku, potom jsem je vzala sem na chodbu , a zapomněla zalít, angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ty jsi má, levandulová...

    Datum: 13.03.2023 08:10
     

    Alenko, ani mi nemluv. Měla jsem nařízkované hortenzie, všechny se mi chytly... a to jsem měla řízky posbírané různě po známých, takže jsem se těšila na nové barvy. Na zimu jsem je dala do komory, protože byly malinké... a zapomněla zalít. Přežila jedna z deseti!!!! Jsem na sebe tááák naštvaná.

    Paradoxně jsem zapomněla tři nařízkované venku v krabici, přikryté listím, a ty žijí! Takže příště to asi nechám venku a bude to jistější s tou mojí hlavou. confused smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ty jsi má, levandulová...

    Datum: 24.05.2024 21:53
     
    443716195_427790263350874_2769726199123210749_n.jpg
    Další fotografie:

    Pár levandulí je ok, pár se jich trošku vzpamatovalo, ale některé zašly úplně. Dokoupila jsem tedy ještě 4, vyčistila záhonek a zasadila je tam. Zasypali jsme to křemičitým pískem, protože jsme zjistili, že v něm moc neroste šťavel růžkatý, který mi zamořuje zahradu. Do písku jsem vrátila zpět kameny. Dnes už to vypadá líp, déšť kameny opláchnul a nesplývají tedy s pískem.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Ty jsi má, levandulová...

    Datum: 25.05.2024 10:04
     

    Věrko, paráda. thumbs down

    Mně letos v levandulích stojí lešení, bohužel. Ale zase to není nic drahého, co by se nedalo nahradit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.