středa 1. května, 05:16 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Čím vytíráte podlahu? - Mopy

Datum: 26.11.2007 10:48
 

Používáte nějaký zaručeně dobrý mop? smiling smiley

Já mám jeden oblíbený, kdysi jsem ho koupila na nějakém veletrhu, kde ho předváděli a všem jsem ho vřele doporučovala. Jenže teď už jaksi brzy odejde do věčných lovišť a já momentálně nejsem schopná najít kontakt, odkud jsem ho měla confused smiley

Tak se podělte o své zkušenosti. Díky.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.02.2008 19:54)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 15
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 10.12.2015 09:27
     

    Já mám všude hladké podlahy, tak by se mi to fakt líbilo, ale považuju to za skvělou investici do opravdu velkých prostor, což panelákový byt vskutku není.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 10.12.2015 10:07
     

    I já mám všude lino, po celém domě. A jsem nalomená. Akorát že, až tak na jaře, vánoce už si vybrali svou finanční daň a ještě jedem na hory. Takže si zatím nechám zdát. Asi si budu přát k svátku a narozeninám od všech přispěvek. winking smiley a pak uvidím.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 10.12.2015 10:15
     

    Já si tu vždycky přečtu o přednostech různých pomocníků na umývání podlah a vráztím se opět k hadru namotanému na smeták grinning smiley

    Teď mě nalomila dcera, která si koupila mop se ždímáním v makru. U ní jsem si to i vyzkoušela, ale stejně se mi ty plasty zdají takové fórové, tak nevím, jestli se nechám nalákat. Hadr je holt hadr a starého psa jen těžko učíš novým kouskům. grinning smiley smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 10.12.2015 18:57
     

    Já mám na úklid toto [www.roboticky-vysavac.cz]. Jedna z nejlepších investic, nejvíc využívám funkci mokrého mopu smiling smiley Zatím co pilně rejdí po bytě, já piji kafe a jsem spokojená, jak mám čistou podlahu. Mopem nikdy tak pěkně lesklá beze šmouch nebyla love smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 10.12.2015 19:32
     

    Před chvílí jsem si vyzkoušela ten mop u dcery a výsledek je ten, že jsem si řekla - zlatý můj hadr a smeták. grinning smiley 

    A to jsem si myslela, že si to budu přát pod stromeček. Nebudu.

     

    Iviku, tyhle vychytávky pro mě taky nejsou, protože mám dost málo volných ploch. Pro robotické vytírání bych musela odtahat židle u od stolu ap., to to zatím vytřu v pohodě sama.

    Já tedy mám na vytírání jen minimum ploch - kuchyni (ta není zas tak velká) a obývák, kde je ale hodně nábytku a malý koberec u gauče, v obou místnostech je plovoucí podlaha. A pak schodiště do patra (dřevěné) a do sklepa (natřený beton). S těmi mi nepomůže žádná extra mechanizace. Na chodbě, v ložnici i dětstkém pokoji mám celoplošný koberec (a vysávám k smrti nerada). smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 11.12.2015 13:43
     

    Mně naopak vysávání nevadí, k smrti nerada jsem umývala. Teď to dělá Robinek a já jsem spokojená smiling smiley . Pokud se stane, že byla podlaha více pokapaná, hlavně od psa a manžela grinning smiley , pustím Robinka znovu a v pohodě. Ještě se nestalo, že by odmlouval winking smiley . Je to můj pracovitý kluk winking smiley love smiley Plochy máme dost velké, i když kvůli Ajaxovi teď máme i více koberců, aby mu to neklouzalo. Laminát mu hodně klouzá grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 11.12.2015 17:32
     



    ivik11 napsal(a):

    Mně naopak vysávání nevadí, k smrti nerada jsem umývala. Teď to dělá Robinek a já jsem spokojená smiling smiley . Pokud se stane, že byla podlaha více pokapaná, hlavně od psa a manžela grinning smiley , pustím Robinka znovu a v pohodě. Ještě se nestalo, že by odmlouval winking smiley . Je to můj pracovitý kluk winking smiley love smiley Plochy máme dost velké, i když kvůli Ajaxovi teď máme i více koberců, aby mu to neklouzalo. Laminát mu hodně klouzá grinning smiley

    Robínek by se mě moc líbil. My máme koberce téměř po celém bytě. Kdokoliv a cokoliv udělá něco za mě, už předem je můj přítel. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 12.12.2015 09:41
     

    Alenko, u nás to už došlo tak daleko, že na Robinka někdy i manžel žárlí grinning smiley Říká: to je pořád jenom Robinek, Robinek... a co já? Tak říkám, až budeš tak bez námitek smejčit jako on, tak nebudu Robinka potřebovat nono smiley Takže Robinek je raději trpěný smiling smiley love smiley

     
  • Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 12.12.2015 15:48
     

    Anavi,budu to doma předvádět a vychvalovat. Smůla je, že jsme koupili před dvěma měsíci

    čistič Karcher. Čistí dobře, jenže, bez ručního pohonu se neobejde. coffe smiley Kafíčko se při jeho práci nedá pít. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 12.12.2015 17:23
     

    Pokud to byla reakce na Robina, nejsem Anavi grinning smiley love smiley

     
  • Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 13.12.2015 13:52
     

    Iviku, mlouvám se mám v těch jménech zmatek. please smiley

     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 13.12.2015 19:23
     

    Alenko, nic se neděje, já jenom nevěděla, jestli jsi nereagovala na nějaký dřívější příspěvek winking smiley love smiley Paměť mně už neslouží, nepamatuji si, jestli byly nějaké jiné "vychytávky" grinning smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 13.12.2015 19:24
     

    Zdvojený příspěvek smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ivik11 (13.12.2015 19:26)
     
  • Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 15.01.2016 12:29
     

    Ahojky,

    uvažuji o koupi nějakého pomocníka domů. Mám doma dva pejsky, tudíž větší nepořádek co se týče chlupů apod.

    Bohužel jsem časově velice vytížená, tak jsem se chtěla zeptt zda nemáte někdo zkušenost s nějakým ,, robotem,, který vyčistí podlahu, popř, dlaždičky v kuchyni nebo koupelně a zbaví mě chlupů, abych nemusela každý den s koštětem stydlin smiley nějaký více v jednom .... s čím bych prostě mohla na podlahu, do koupelny do kuchyně .....

    Ještě bych potřebovala poradit, normálně na čštění sprcháče používám savo, ale teď se mi tam začala usazovat špína a ani tím savem to nejde dolů, nevíte čím by to mohlo být a jak to vyčistit? Jak čistíte, kapičky ve sprcháčí??? Sklo bylo dříve čisté , teď je takové ,, mastné,, normálně to také beru tím savem.

    Nemáte někdo zkušenosti s čištěním kožené sedačky?

    Děkuji a hezký víkend všem. flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 15.01.2016 17:43
     

    Já bych na ten sprcháč zkusila ocet. Jestli to pustí, tak pak je ideální nanést nanopěnu a po použití sprcháče naučit rodinu stáhnout vodu stěrkou. Vydrži to skoro půl roku, ozkoušeno v místě s velmi vápenitou vodou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.