sobota 27. dubna, 09:54 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Čím vytíráte podlahu? - Mopy

Datum: 26.11.2007 10:48
 

Používáte nějaký zaručeně dobrý mop? smiling smiley

Já mám jeden oblíbený, kdysi jsem ho koupila na nějakém veletrhu, kde ho předváděli a všem jsem ho vřele doporučovala. Jenže teď už jaksi brzy odejde do věčných lovišť a já momentálně nejsem schopná najít kontakt, odkud jsem ho měla confused smiley

Tak se podělte o své zkušenosti. Díky.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.02.2008 19:54)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 15
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 18.08.2010 09:37
     


    Anavi napsal(a):

    pořád nedám dopustit na tento:

     

    [www.pemi.cz]

    nic lepšího jsem zatím neobjevila thumbs down

    Sice jsem taky nic lepšího neobjevila winking smiley, ale nepasuje mně, potřebuju vytírat pod gaučem a tam se mně nevejde. confused smiley

    Zatím nejlepší hadr z mikrovlákna (ten navlékací ze suchým zipem) vyždímat ručně a navléct na smeták. thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 18.08.2010 11:45
     

    se zipem a navlíct na smeták? Tak to neznámconfused smiley ...povídej kde je k sehnání

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 18.08.2010 12:08
     

    Adresa je tady, je to ten obrázek druhý shora, modrý hadr.

    Popravdě musím přiznat, že jsem už našívala nový sucháč (entlem nahoru na ten starý, žaves spinning smiley sticking its tongue out ), ten starý přestal "lepit" confused smiley, jinak mně to vyhovuje, hadrem v ruce vytřu pod nábytkem, nasazeným na smeták vytřu volnou plochu.

    Drobky nesbírá, ty s ním hrnu ke dveřím a buď je smetu, nebo seberu tím hadrem.

    Nějaký mop, kterým si nenamočím ruce bych brala, ale máme moc nábytku a rohů a podobných překážek... sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 18.08.2010 12:54
     

    tak to vidím prvně...to je dobrýthumbs down ....já asi konečně už zkusím nějaký ten mop

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 18.08.2010 18:15
     

    Nekoukej na cenu v odkazu, jsem dala ten první co jsem našla..Oni se nechaj sehnat každou chvíli v nějaké akci..za polovic..Ten první za 399,- a ten druhej do devíti stovek..Jsou odzkoušený i při velký zátěži a stále jsou už kolik let OK.

    Blb napsal(a):

    Lado, soudě dle ceny to má vestavěný foťák, nebo se z toho dá telefonovat.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 18.08.2010 20:04
     


    Blb napsal(a):

    Lado, soudě dle ceny to má vestavěný foťák, nebo se z toho dá telefonovat.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 23.08.2010 07:51
     

    Anavi tak jsem v Tescu narazila na ten co máš Ty, a už je doma. Cena 99,- + náhradní houba za 19,-. vytřeno mám v cukuletu a krásně se drobky na něj chytaj to je fakt. Jen se mi zdá, že se málo vyždímá, tak mu krapet pomáhámsmiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 23.08.2010 20:23
     

    irisko, zdá se mi, že se to po čase zlepší... jak je ta houba nová, nejde ji tolik vyždímat. Ale po několika použitích se poddá a teď je po vyždímání skutečně skoro suchá thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 23.08.2010 21:14
     

    tak to je super......hlavně se mi to ted hodí, páč porád vytírám po Besince.....a její to je nejmilejší hračka.....lítá za mopek jak šílenáááágrinning smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 23.09.2010 10:40
     

    Tak jsem si nedávno v akci koupila mop Leifheit TwistSystem. Ždímání je fajn, takhle vyždímaný mop jsem nikdy neměla. Ale v průběhu vytírání se mi odšroubovává ta dolní část s mopem, také se vám to stává? confused smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 31.10.2010 13:20
     

    Vzhledem k tomu, že máme malý byt kde vytírám malé plochy pořád vítězí obyčejný hadr a kýbl je pravda, že teď používám ekologický prostředek na mytí podlahy a s pokožkou na rukou nemám problém. smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 15.11.2012 00:29
     

    Ivo, s tím se fakt dá vytírat?

    Já jsem v tomhle někde v pravěku - staré koště a hadr winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 15.11.2012 00:40
     

    Věro, takhle jsme to kdysi dělávali doma. Namočit hadr, shýbnout se ke koštěti, omotat štětiny, setřít kousek, zase sundat hadr, vymáchat v čím dál špinavější vodě, zase navlíknout... Než jsem setřela chodbu v paneláku, tak jsem se něco naždímala. Takhle vlastně jen ponoříš tu houbu do vody, několikrát vyždímeš a houbou jen lehce vlhkou - akorát na to, abys setřela špínu, vytřeš. Namočíš, tím vlastně vymácháš, vyždímeš a znovu. Na plovoučky úplná paráda. thumbs down Nikde ani chvíli nezůstane stát voda, dokonce si troufám tvrdit, že ani mokrá podlaha. Schne to fakt rychle.

    A jak tady omílám furt dokola - nemácháš ruce. Jo -a nikdy jsem nepoužila ani kapku saponátu - jednak to považuji za zbytečné a za druhé - jak se to ždíme, tak by to asi šíleně napěnilo. Používám tedy pouze vodu!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (15.11.2012 00:41)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 07:48
     

    .... na konci roku 2013 se ptám, čím vytíráte podlahu, nechci slyžet , že hadru do kbelíku , vyždímat s omotat kolem smetáku winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 16.12.2013 08:29
     

    Alenko, hadru a na kolena tongue sticking out smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.