sobota 27. dubna, 10:54 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Čím vytíráte podlahu? - Mopy

Datum: 26.11.2007 10:48
 

Používáte nějaký zaručeně dobrý mop? smiling smiley

Já mám jeden oblíbený, kdysi jsem ho koupila na nějakém veletrhu, kde ho předváděli a všem jsem ho vřele doporučovala. Jenže teď už jaksi brzy odejde do věčných lovišť a já momentálně nejsem schopná najít kontakt, odkud jsem ho měla confused smiley

Tak se podělte o své zkušenosti. Díky.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.02.2008 19:54)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 15
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 07.05.2015 12:10
     

    Věrko, dala mi ji kamarádka jako dárek - prý ví, že mě nejvíc potěší něco kolem úklidu winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

    Koupit se dá přes net například zde:

    [www.chytralola.cz]

     

    ale rozdíly v cenách jsou velké.

     

    Ona pořídila levněji, protože to byl balíček nestejně velkých kusů, zřejmě nějaké odřezky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

     
     
  • Autor: mawo
    Status: začátečník

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 11.05.2015 12:02
     

    Čím vytíráte podlahu? Začal jsem ted bydlet sám a nevím jaký mop si pořídit. vím, že jsou na trhu různý mopy. Chci něco dobrýho, ale za rozumnou cenu!díky

     
  • Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 11.05.2015 13:43
     

    Tak se vrať a pročti si diskusi

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 11.05.2015 14:31
     



    Anavi napsal(a):

    Věrko, dala mi ji kamarádka jako dárek - prý ví, že mě nejvíc potěší něco kolem úklidu winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

    Koupit se dá přes net například zde:

    [www.chytralola.cz]

     

    ale rozdíly v cenách jsou velké.

     

    Ona pořídila levněji, protože to byl balíček nestejně velkých kusů, zřejmě nějaké odřezky.

    Anavi, dík za odkaz.

    A jak vypadá houba po použití? Myslím, když se použije na velké nečistoty (jak píšou v tom odkazu). Jestli se pak musí vyhodit, nebo to z ní jde dobře sundat nebo omýt?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 11.05.2015 14:38
     

    jde to smýt, ale jakoby "ubývá" winking smiley. No když ji používáš průběžně, tak to asi jde. Ale já to vzala zgruntu, takže jsem zlikvidovala celé balení - asi 10 ks na barák flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 11.05.2015 15:35
     

    Aha, takže koupit jednu je asi blbost. smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 11.05.2015 15:46
     

    to jo winking smiley

     
  • Autor: j.sramek
    Status: nováček

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 12.05.2015 13:26
     

    Já jsem si jako linej chlap pořídil robotickej vysavač

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 12.05.2015 19:55
     

    Holky, není ta nanohoupička něco jako ta růžovobílá z Lidlu? Tu já kupuju už pár let a vyčistí naprosto luxusně přiský mastný fleky na skle za linkou. Nic jiného tak nefunguje.

     
  • Autor: mawo
    Status: začátečník

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 13.05.2015 10:46
     

    to: sramek

    Aha a jak to funguje? A to je dost drahý ne?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil mawo (13.05.2015 10:46)
     
  • Autor: j.sramek
    Status: nováček

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 13.05.2015 13:21
     

    jak kterej model je drahej a značka- jako všechno. Já jsem si pořídil Duoro 2v1 a vysává mi a umí i vytřít, ale já mám hlavně koberce. Takže ráno zapnu a když přijdu domu je hotovo.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 13.05.2015 22:00
     



    Majka napsal(a):

    Holky, není ta nanohoupička něco jako ta růžovobílá z Lidlu? Tu já kupuju už pár let a vyčistí naprosto luxusně přiský mastný fleky na skle za linkou. Nic jiného tak nefunguje.

    Majko, jaká houbička z Lidlu, já mám Lidl prolezlej, ale tohle mi nějak uniklo grinning smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 14.05.2015 00:08
     

    Missi, já si ho koupila před vánocema a taky jsem nadšená..... je pořád po ruce a má velkou sací sílu, vysaje parádně i koberec (ten mám jenom v pokojíku), jinak mám všude buď korek nebo dlažbu. A taky před vytíráním vysávám.... mám parní čistič na podlahu, mop už používám jenom příležitostně, když se něco rozleje, nebo psi udělají bordel.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 14.05.2015 09:32
     


    taky potřebuji foto.. úklidové prostředky, to je moje, a tato růžovobílá mi rovněž ušla smiling smiley winking smiley

    Amee napsal(a):



    Majka napsal(a):

    Holky, není ta nanohoupička něco jako ta růžovobílá z Lidlu? Tu já kupuju už pár let a vyčistí naprosto luxusně přiský mastný fleky na skle za linkou. Nic jiného tak nefunguje.

    Majko, jaká houbička z Lidlu, já mám Lidl prolezlej, ale tohle mi nějak uniklo grinning smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím vytíráte podlahu? - Mopy

    Datum: 14.05.2015 09:33
     

    Nanohoubička je taková bílá, skoro lesklá, příjemná do ruky, po namočení taková "zvláštní", ale hlavně tím vyčistíš opravdu téměř všechno. Vzala jsem tím i čalounění na židlích, nejdřív jsem byla zděšená, co jsem provedla, bylo to samá mapa, teď to uschnulo a židle jsou jako nové!!! winking smiley Mám zrenovovaný celý byt smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.