sobota 27. dubna, 09:39 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: alika
Status: začátečník

Čím se zabavíte, když jste samy/i?

Datum: 07.08.2006 12:57
 
Vím, že máte většinou malé děti a moc samoty vám nehrozí. Ale kdyby přece, čím se zabavíte, aby jste neměly/i pocit, že jste opuštěné, ale abyste si to užily/i. (Taky nevíte, proč se nejdřív  "má"psát mužský,a pak ženský rod?)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 04.04.2010 22:10
     

    Hanach nejseš Ty já???

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

     
     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 04.04.2010 22:38
     

    grinning smiley grinning smileyže by?Já jsem většinou sama,děti už z domu a manžel jezdí domů na víkendy a to ne pokaždé.Mám kamarádky,ale ty mají své rodiny a já nechci obtěžovat svými starostmi.Vím,že by se mnou šly na kafe,ale to vše na úkor rodiny a to nechci,takže zasednu k PC a korsuji mezi weekem a livingem a jsem spokojená smiling smiley.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 06.04.2010 08:19
     

    Podle ročního období. V létě na zahrádce nebo jen tak lenoším u bazénu. Je-li sluníčko, vezmu foťák a honím hmyzáky za účelem jejich zvěčnění v režimu makro nebo courám se psy po okolí

    V zimě je to horší. S foťákem, je-li to jen trošku možné běhám stále, jen ne za hmyzem, ale nacházím si jiné oběti... winking smiley

    No a po celý rok je tu Week a poslední dobou jsem začala trošku patlat do pokojových ibišků. Taky zaberou spoustu času - než jim promluvím do duše, aby nestávkovaly a konečně mrchy rostly. grinning smiley Většinou si z toho prd dělají grinning smiley a chcípaj si, jak se jim zlíbí eye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 09.04.2010 20:56
     

    Sama jsem teda už nebyla ani nepamatuju, teda spíš jsem neměla čas sama pro sebe sad smiley. Pokud se taková chvilka najde, věnuju se kytkám / přesazuju, sadím, sprchuju.../, nebo si zalezu pod deku s dobrou knížkou coffe smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 09.04.2010 21:01
     


    lostris napsal(a):

    Sama jsem teda už nebyla ani nepamatuju, teda spíš jsem neměla čas sama pro sebe sad smiley. Pokud se taková chvilka najde, věnuju se kytkám / přesazuju, sadím, sprchuju.../, nebo si zalezu pod deku s dobrou knížkou coffe smiley

    Řekla bych,že nejlépe vyplněný volný čas thumbs down.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 09.04.2010 21:07
     

    Nebývám sama sad smileya když mám to štěstí tak rovněž se věnuji kytičkám nebo si o nich alespoň čtu. Nebo mám přeci week. thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 09.04.2010 21:09
     

    hanach, pokaždé si to parádně užívám, jen toho času kdyby bylo víc. Pokud už nejsu v práci, snažím se uklidit doma, navařit, oprat...a pak jsem kolikrát zralá akorát tak do postele. thumbs upSnad přes léto to bude lepší. please smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 10.04.2010 09:35
     

    Samotu si přímo užívám. Dokážu třeba půl hodiny stát u okna a jen tak čučet do záhonů na kytky a kochat se smiling smiley.No a pak jsou tu knížky, časopisy o zahradě, které mám většinou čas spíš jen tak prolítnout, než pročíst... mám pocit, že v plánu mám činnosti tak na 48 hodin denně (kdyby to šlo smiling smiley ), takže nudy se rozhodně nebojím winking smiley .

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 10.04.2010 10:51
     

    Sama jsem minimálně...spíš jen tak půlhodinka....takže se většinou vrhnu na nějakou činnost, při které mě neradno rušit - něco do práce, něco na záhonech, něco s kytkama v bytě....no a když se mi nechce vůbec nic, tak si pustím třeba Oldfielda, přidám na hlasitosti a kochám se tónama, které běžně zanikají v řevu dětí.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 10.04.2010 20:20
     

    Vidím, že všechny bychom braly natahovací den a stejně by na ten pravý relax stále chyběl čas. eye rolling smiley sad smileyJen by mě zajímalo, jak to dělají chlapi. confused smiley confused smiley confused smileyStihnou noviny, hospodu, fotbal, schrupnout si na gauči... eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 10.04.2010 20:31
     

    To všechno stihnou v době,kdy my se věnujeme takovým zbytečnostem jako je úklid,vaření a kontrola domácích úkolůeye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 10.04.2010 20:35
     

    i u vás ? winking smileyTak to jsem v klidu. eye rolling smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 10.04.2010 20:45
     

    Dřív jsem zkoušela malovat,jenom takové malinkaté obrázky.Vyplnila jsem tím všechny své volné chvíle.Docela mě to bavilo,ale asi to nevypadalo k ničemu,protože doma se tvářili rozpačitě,tak jsem toho nechala grinning smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 10:37
     


    lostris napsal(a):

    eye rolling smiley Jen by mě zajímalo, jak to dělají chlapi. confused smiley confused smiley confused smileyStihnou noviny, hospodu, fotbal, schrupnout si na gauči... eye rolling smiley

    No maj přeci nás, ne? grinning smiley

    Zatímco vaříme, uklízíme, pereme, žehlíme, lítáme kolem dětí, mohou v pohodě relaxovat.... winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 10:41
     


    Evca napsal(a):

    To všechno stihnou v době,kdy my se věnujeme takovým zbytečnostem jako je úklid,vaření a kontrola domácích úkolůeye rolling smiley

    Evčo grinning smiley grinning smiley, vidím, že vše už bylo řečeno winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.