|
|
neděle 14. června, 12:00 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Morava
Posílejte fotografie!
Všude dobře, doma nejlépe
Nahlásit příspěvek
Nahlásit
Přejete si poslat oznámení o tomto příspěvku?
Re: Hradec nad Moravicí
Autor: kaaj
Datum: 11.05.2017 19:29
já jsem tam teda taky nebyla- ačkoliv jsem doporučila. jezdí tam dcera s kapelou historické hudby. moc se jim tam líbí .
máto tam bohatou historii . - jsem ráda , že se ti tam líbilo . ![]() Napište prosím, proč příspěvek nahlašujete. To pomůže moderátorům v jejich práci. Děkujeme. |