sobota 4. května, 08:30 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Červená zahrada

Datum: 21.04.2010 12:42
 

Já osobně nemám červenou barvu moc ráda, ale na zahradu patří a jsou odstíny které můžu i já winking smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 21.04.2010 22:15
     
    Další fotografie:

    A ještě trochu

     
  • Autor: Reklama

    Re: Červená zahrada

     
     
  • Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 21.04.2010 22:16
     

    Vlaďko Ty máš archiv thumbs down, já jsemna chalupě a CD jsou doma tak mám smůlu, mám tu jen to co kvete a mám to ve foťáku :-)

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 21.04.2010 22:22
     

    Jájo, moc toho nemám. Byla jsem líná si to dávat na CD a kleknul mi počítač. Přišla jsem o fůru fotek, Tak se tatík nade mnou smiloval a koupil mi k narozkám externí disk. S tím se dělá dobře, tak teď už si zálohujuwinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 21.04.2010 22:25
     

    JJ takhle jsem přišla o fotky z druhého půlroku Robinka a z narození Adámka kleknul HD a bylo vymalováno.....dodnes bych se nejraději neviděla.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 02.05.2010 20:20
     
    p5020071.jpg
    Další fotografie:
    grinning smiley...aby sa cervena necitila zanedbavana..Dnesne cheiranthusy...zamatove a uzasne vonaveee....
    Tie prve dva su pod oknom pred domom a az ku vchodu je citit ich prijemna vona....( tento zahon sa snazim postupne zaplnit celorocne zelenymi rastlinkami...uz teraz je tam 5 heucher, nejake traviny, cibuloviny... a doplnaju ich tam tieto chejry - su to mlade rastlinky zo samovysevu, preto su este riedke...ale dufam ze o rok to uz tam bude vyzerat plne.....
    Ten posledny ... smoking smiley - uzasna farebna kombinacia, vsak winking smiley...hihi, povodne som predvlani docasne pichla malilinke rastlinky pod marhulu s tym, ze im najdem miesto...smoking smiley...no...zatial som im nenasla lepsie miesto (a ani korunka marhule im nevadi eye popping smiley)
    -------------
    Najviac sa mi pacia tie tmavocervene, su skoro az do bordova...a fakt vyzeraju ako zo zamatu..na druhom obrazku je ten predny kvietok ineho odtienu- skor do oranzova...Ten posledny zrovna extrovnu farbu nema - je trochu taka vyblednuta, ale s tym pryscom to dohromady nahodou vyzera divoko...takze to ujde..
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 02.05.2010 20:27
     

    První fotka thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 04.05.2010 19:08
     
    042.jpg
    Další fotografie:

    trochu červeného.....

    Jaji a rozkvete opět červený koniklec od Tebewinking smiley thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 13.05.2010 08:53
     
    p5120001.jpg
    Další fotografie:
    Este raz sem leziem s moju predzahradkou pod oknom - to pocitam, ze raz bude "bordovozelena zahradka" - trochu prejasnenea miestami zelenenozltou, resp. zelenobielou...kde budu dominovat hlavne jedna z mojich mmt. srdcoviek - heuchery ( malo by sa im tam darit, lebo na jednom trse som to uz odskusala- po 1,5r. bol vysse polmetrovy )!!!grinning smiley
    ----------------.
    Na prvom obrazku je cast pri vchodvovych dverach.
    Pokial ide o roh pod oknom - roky tam bol len pas velkych listov bergenie, dlho som sa nevedela rozhodnut co s tym...obcas som tam nieco pichla, ale nikdy som s tym nembola spokojna... eye rolling smiley..teraz to skusam s heucherami,strednymi travinami kvoli vyske a papradami( ostatne drobnosti su len doplnkom)
    Toto je posledny vlanajsi pokus- ktory je uz cerveny az az.... Na jar som tam dala najskor hore spominane cervenokvitnuce chejry, potom na jesen dosadila 4 rozne druhy heucher (ktore aj tak vsetky sa vyfarbuju do cervena) a par novych trav. Este by som to tam chcela na okrajoch namiesto malo bujnych acorusov doplnit to hakonkou, ale vlani som nemala na nu stastie a nikde som sa s nou nestretla..
    Zatial sa to vsetko len rozbieha... a cela cast zahonu vyzera dost chaoticky a neucasane - ale dufam, ze postupne sa trsy rozrastu a bude to raz plne zapojena plocha.
    ... cast volnej plochy mmt. pokryva plaziva materina duska, ktora zial tuto zimu z velkej casti odisla..alee nebudem to dosadzat, lebo je tam aj tak len provizorne.Strieborne senecio tiez ide prec, len tam ostalo z predvlanajska a chejry o par dni ostriham a vytvarujem do uhladnejsieho minikricka... podobne ma uz caka aj strihanie velkeho polguloviteho skalnika vpravo... eye rolling smiley
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 13.05.2010 08:58
     

    Keria - už teď to vypadá moc zajímavě - prostě parádathumbs down flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 16.07.2010 21:18
     
    016.jpg
    Další fotografie:

    něco málo ze zahrádky

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 16.07.2010 22:51
     


    Keria napsal(a):
    Este raz sem leziem s moju predzahradkou pod oknom - to pocitam, ze raz bude "bordovozelena zahradka" - trochu prejasnenea miestami zelenenozltou, resp. zelenobielou...kde budu dominovat hlavne jedna z mojich mmt. srdcoviek - heuchery ( malo by sa im tam darit, lebo na jednom trse som to uz odskusala- po 1,5r. bol vysse polmetrovy )!!!grinning smiley ----------------. Na prvom obrazku je cast pri vchodvovych dverach. Pokial ide o roh pod oknom - roky tam bol len pas velkych listov bergenie, dlho som sa nevedela rozhodnut co s tym...obcas som tam nieco pichla, ale nikdy som s tym nembola spokojna... eye rolling smiley..teraz to skusam s heucherami,strednymi travinami kvoli vyske a papradami( ostatne drobnosti su len doplnkom) Toto je posledny vlanajsi pokus- ktory je uz cerveny az az.... Na jar som tam dala najskor hore spominane cervenokvitnuce chejry, potom na jesen dosadila 4 rozne druhy heucher (ktore aj tak vsetky sa vyfarbuju do cervena) a par novych trav. Este by som to tam chcela na okrajoch namiesto malo bujnych acorusov doplnit to hakonkou, ale vlani som nemala na nu stastie a nikde som sa s nou nestretla.. Zatial sa to vsetko len rozbieha... a cela cast zahonu vyzera dost chaoticky a neucasane - ale dufam, ze postupne sa trsy rozrastu a bude to raz plne zapojena plocha. ... cast volnej plochy mmt. pokryva plaziva materina duska, ktora zial tuto zimu z velkej casti odisla..alee nebudem to dosadzat, lebo je tam aj tak len provizorne.Strieborne senecio tiez ide prec, len tam ostalo z predvlanajska a chejry o par dni ostriham a vytvarujem do uhladnejsieho minikricka... podobne ma uz caka aj strihanie velkeho polguloviteho skalnika vpravo... eye rolling smiley

    Protože na bordovozelenou kombinaci jsem zatížená, tak dávám za jedna už v této fázi winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 16.07.2010 23:09
     

    thumbs down thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 24.09.2010 12:46
     

    červené kvítka kdo má?

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Červená zahrada

    Datum: 24.09.2010 17:57
     
    arabis blepharophylla.jpg
    Další fotografie:

    zkusím poprvé vložit svoje fotky,tak prosím o shovívavost...

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Červená zahrada

    Datum: 24.09.2010 18:59
     

    skokanko...a povedlo se. winking smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.