čtvrtek 2. května, 22:15 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: kočka

Kočičky

Datum: 03.01.2007 18:56
 
Stejně jako u pejsků....Všechno sem,ať je to pěkně pohromadě. Včetně fotek co jsou v galerii. Tam je totiž omezený počet a za nějakou dobu už by tam nemusely být a to je škoda....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 19:20
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 20:31
     
    p4210960.jpg

    od nalezení Kevina a jeho léčení, byl chvilku klid, ... ale toho ještě neviděla vetka H.

    Gábi co na ně říct, thumbs down love smiley thumbs down love smiley thumbs down love smiley

     

    PS : zítra jedu na misii do útulku v LA winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 12:00
     
    p4220975.jpg
    Další fotografie:

    Návštěva útulku v Lanškrouně ......č 4 - 5 si paní přivezla domů nádhernou mazlivou kočičku love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 12:09
     

    Kordulko, myslím, že vetka bude s obdivem hledět na Kevina. Je to kus.A čičina vypadá moc dobře.

    Gabco a já je na šplhadlo nedostanu a nedostanu. Teď jsem ráda, že se aspoň nastěhovali domů. Hlavně na noc. Jak byla ta tepla, tak se odstěhovali do zahrady. Zkraje jim nějak nedocházelo ani počasí a sedali venku a nechali na sebe třeba pršet.Už jsem myslela, že to i odstůňou. Ale asi mají nějaký rozum v hlavě.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 12:17
     

    Tak to u nás jsou šplhadla v permanenci. Vysoké v ložnici s dálnicí u stropu, to je využívané stejně často, jako v jídelně, kde přes den buď oba na jedné hromadě nebo jeden z nich spí a ložnicové vyloženě využívají, jako šplhadlo. Jen někdy skáčou po stupních, většinou ze zadní strany šplhají po "kmeni" až na stropní ochoz. Po ochozu oběhnou místost a z druhé strany seběhnou po stupňovitých poličkách dolů a zas a zas grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 13:36
     

    My jsme právě po operaci otohematomu. Vemín to snáší celkem blbě, ale kokinka mu chutnají. Jen my jsme oba pocákaní krví a asi se moc nevyspíme.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 14:10
     

    Majko, to má nepříjemnou patálii. Někde jsem četla, že to někteří veterináři neoperují ale nejdřív zkoušejí odsát jehlou a mažou mastí na vstřebávání krevních sraženin. Třeba Hirudoid. Bylo to o psech. Netuším, jestli platí i pro kočky. Tak ať se mu to nedělá znovu.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 15:23
     

    Už to měl na druhém uchu, u koček je to vzácné. My musíme mít vždycky něco extra sad smiley Vím, že by to šlo zkusit nejdřív konzervativně, ale moje kamarádka veterinářka mi už tehdy říkala, že za týden tam budem znova a stejně se to bude muset prošít. Právě se šel nažrat, tak snad už bude klidnější, před hodinou tu dělal kotrmelce.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 16:45
     

    Majko a jak k tomu může kočka, která je jen doma, přijít? Myslela jsem si, že se to stane po drápnutí o trn, od jiné kočky nebo něco takového. I když, on si to může podrbáním udělat sám, co?

    Ten náš má ještě pořát průjem. Dávám mu dvakrát denně živočišné uhlí do kapsičky, kupodivu to sežere, ale bez efektu. Smectu už nedávám, nepomáhá

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 17:51
     

    Drahuš, on pořád prudí Lulu, ta na něj nemá nervy, tak se po něm ožene. Nejspíš tak si to uhnal.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 17:53
     

    Všude po zdech máme krev, už jsme ho zavřeli na do přepravky, aby se uklidnil. Kdyby mu šlo dát na to ucho hemagel, ale on si na to nenechá šáhnout, úplně blázní.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 17:58
     

    Chudínek sad smiley

    Dám sem odkaz, co umí udělat Bravecto, kromě odblešení. angry smiley Dám to i do pejsků

    [www.facebook.com]

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 18:03
     

    Drahuš to mě neodradí, obojky jim nedám z přesvědčení a ostatní skoro nefunguje, prostě to risknu už to měli 2x

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 18:18
     

    Pokud jim to nevadí, je to tvoje volba. Jsou i jiné účinné, ale všechno jsou to chemická svinstva. Kdybych se nebála blech, stříkala bych psy jen roztokem z rozmarýny. funguje skvěle proti klíšťatům, ale neúčinkuje na blechy, takže je mi k prdu. neron aportuje ježky, takže ochranu proti blechám mít musí.

    Navíc, za ty šílené prachy není Bravecto ani repelentní, takže některá klíšťata se zakousnou a až pak umřou. Když umírají, vyblejou se do rány a boreliéza a jiné nemoci pes / kočka, mohou stejně dostat.

    Já to teď hodně studuju, protože nejsem rozhodnutá, co psům dám, ale vím, že do Itálie měli repelentní přípravky, jak proti klíšťatům, tak proti pakomárům, aby nedostali srdeční červy, leischmaniózu atd. Jenže, to jsou měsíční záležitosti, které pak vyjdou hodně draho také, ale i odpuzují, což je myslím nejdůležitější

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 22.04.2017 18:23
     

    Blechy mě netrápí leta jsem jedinou neviděla, ale pokoušet se mna moje kočky cokoliv stříknout se tovná sebevraždě. Stačí ji dávat ty tabletky, i to je o život, nemám kočka, ale bílé tygry. Za mě obojek venkovkám nikdy, segře se nedávno málem oběsila kočka, zavlíkla si za něj tlapku a málem se sama uškrtila. Měla ho fest utažený.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.