pondělí 29. dubna, 12:44 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Sweety1
Status: nováček

Barvy v novém domečku

Datum: 23.02.2007 17:43
 

Prosím dobré duše s estetickým cítěním o pomoc smiling smiley  Máme novostavbu, a potřebujem nějak rozumně barevně doladit obývací prostor - obývák, jídelnu a kuchyň, které jsou propojené. Snažíme se vymýšlet, kombinovat, ale nějak nemáme potřebné buňky nebo představivost, nebo co eye rolling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 07.05.2008 21:10
     

    Byt zelený, až oči přecházej winking smiley [utulne.centrum.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Barvy v novém domečku

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 19.06.2008 23:14
     

    něco o působení barev:

    [www.jub.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Interiérové doplňky

    Datum: 19.11.2008 09:24
     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Interiérové doplňky

    Datum: 19.11.2008 09:40
     

    Ivco diky za inspiraci, zrovna se rozhodujeme o barve do loznice....mame kovanou cernou postel a tak nejak se nam libi cervena, akorat do loznice ji nikdo nedoporucuje, tak tu musim ty barvicky nastudovat winking smiley Jednu stenu chceme zase vytapetovat a jednu vymalovat jako v obyvaku....akorat ta barva nas brzdi!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 19.11.2008 09:59
     

    suee, proč ne červená? winking smiley stydlin smiley grinning smiley

    [sip.denik.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 19.11.2008 10:00
     

    Barvy mají různý vliv na naši náladu a city.Některé barvy zvětšují,jiné zmenšují,přinášejí pocit tepla,zimy,smutku veselost.....Podle barev se dá o člověku spoustu věcí zjistit.

    Jaká barva jak působí???

    žlutá - povzbuzuje, osvobozuje, přináší uvolnění, pocit souladu, harmonie, působí vesele a otevřeně oranžová - je slavnostní, vyvolává pocit radosti, je spojena s představou slunce, tepla, bohatství,zlata , úrody světle
    zelená
    - působí přirozeně, ale někdy i jedovatě, je spojena s představou chladu, vlhka, ticha, rostlin tmavozelená - uklidňuje a chrání, ale také omezuje, je přátelská, dává pocit bezpečí a naděje tmavomodrá - klidná, vážná až skličující, barva dálek, hloubky, rozjímání a smutku světlemodrá - působí přivětivě, vyvolává představu oblohy a vzduchu, ticha a touhy červená - vzrušující, energická, prudká až náruživá, silná, mocná, spojená s představami ohně, krve, nebezpečí, lásky, hluku purpur - působí důstojně, hrdě, vznešeně, povzbudivě, je spojen s představou spravedlnosti a majestátu fialová - neklidná, znepokojivá, melancholická, tajemná, osobitá, náročná světle
    fialová
    - působí začarovaně, rozpolceně, slabošsky, je to barva magie, melancholie, opojení hnědá - střízlivá, mlčenlivá, solidní a vážná, realistická, spojená s představou jistoty a pořádku, domova, tradice, zdrženlivosti šedá - netečná, smutná, spojená s představou chudoby a pokor bílá - neurčitá, nejistá, spojená s představou nevinnosti a čistoty černá - barva vzdorného protestu, zlého tajemství, nicoty, smrti
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 19.11.2008 10:27
     

    protoze tam chceme taky spat ne??? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 19.11.2008 10:52
     

    Ty jo ted jsem procetla celou diskuzi a ty pomalovany zdi od Majky jsou super!!! thumbs down thumbs down hrozne se mi libi kdyz se nekdo odhodla a neco takoveho vytvori!! flower smiley flower smiley fakt super a moc chvalim za odvahu!

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 29.03.2009 18:35
     
    1.jpg
    Další fotografie:

    než položíme podlahu (OSB), tak malujeme - oranžově, zatím je to jedna vrstva, chtěla jsem původně ještě o odstín tmavší, ale poradili nám, abychom ušetřili, ať dáme jako podklad světlejší, že ji potom přetřeme tou tmavší barvou, ale asi to dopadne tak, že tmavší kupovat nebudeme a necháme si namíchat ještě jednou tento odstín winking smiley

     

    citace z jednoho diskuzního fora: foxinam: Nedávno jsem byla u mistra Reiki a řešili jsme vhodnost barev právě do ložnice. A vůbec nesouhlasil s tím, jak všude říkají, že by tam měly být studený barvy a právě na můj dotaz a co oranžová, řekl: " proč né vždyť ta je o sexu". A na ty jeho slova jsem si vzpomněla teď jak byla v telce reportáž o tom jak udělají vězňům oranžový cely....jestli to fakt ta barva na sex působí, tak se mají na co těšit!

    .... doufám, že bude drahá polovička na oranžovou reagovat grinning smiley grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 31.03.2009 18:49
     

    Libi thumbs down thumbs down ten drevenej strop je super, skoda ze neni moznej taky v Praze v novostavbe angry smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 31.03.2009 18:52
     

    Suee není dřevěnej, je to jen MDF obklad, ale nám se líbíwinking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 31.03.2009 18:54
     

    Fakt? ja to takhle nepoznam, ale dulezity je ze to vypada dobre!!

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 31.03.2009 19:47
     
    p1380398.jpg
    Další fotografie:

    babička to s dědou rozdýchavaj ještě teď grinning smiley grinning smiley (kór babička ... já vám říkala tohle a tohle a .....a zase jste na mě nedali, já bych to udělala úplně jinak a ...angry smiley , děda mávne rukou, bydlet v tom budete vy, ne já, tak je mi to jedno grinning smiley )

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 31.03.2009 19:58
     

    U nás funkci vrchní remcalky zastává moje mamka winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 31.03.2009 19:59
     

    deda ma pravdu svatou!! grinning smiley Ty jo akorat koukam ze balkonove dvere jsou primo na terasku u hl.vchodu nebo se pletu? nebo to je jen terasa v patre? pamatuju si ty fotky s truhlikama...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.