pondělí 29. dubna, 17:30 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Sweety1
Status: nováček

Barvy v novém domečku

Datum: 23.02.2007 17:43
 

Prosím dobré duše s estetickým cítěním o pomoc smiling smiley  Máme novostavbu, a potřebujem nějak rozumně barevně doladit obývací prostor - obývák, jídelnu a kuchyň, které jsou propojené. Snažíme se vymýšlet, kombinovat, ale nějak nemáme potřebné buňky nebo představivost, nebo co eye rolling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Žinka

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 25.02.2007 09:44
     

    Na styltexu je o volbě barev docela pěknej článek a ještě je tam poradna architekta....mrkněte tam...winking smiley  winking smiley  winking smiley  ([www.styltex.cz])

     
  • Autor: Reklama

    Re: Barvy v novém domečku

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 25.02.2007 12:01
     

    amee, já ty poličky mám zakončené stejně, ač jsem to nechtěla od začátku. jenže truhlář mi řekl, že když si to všechno nechám zavřený nebo to ukončím nějak rovně-skříňkou, tak to bude vypadat hrozně "tvrdě" nebo já nevím, jak to napsat. ty poličky to prostě odlehčej. já v nich mám malý kytky a hezký skleničky, tak mi to tak neva, spíš mě v tom vytáčí to vytírání prachu sad smiley. Tak ho nevytírám smiling smiley. Mám výhodu, že jsem malá a nevidím tam, manžel to má horší smiling smiley.

    zítra sem zkusím dát fotku

     
  • Autor: Sweety1
    Status: nováček

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 25.02.2007 14:30
     
    Amee a Majko, děkuju za postřeh ohledně polic. Zkusím popřemýšlet nad jinou možností zakončení linky. Pokud byste měly nápad, uvítám ho.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 26.02.2007 16:25
     
    Sweety, našla jsem zakončení kuchyně, co jsou sice taky otebvřené police, ale je to úplně o něčem jiném.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 02.03.2007 09:28
     
    p1000573.jpg
    Další fotografie:
    Majko, u mě by to takhle vyřešit nejspíš nešlo...sad smiley, ale už jsem si zvykla, obsah poliček obměňuju smiling smiley.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 02.03.2007 09:32
     

    Když už tady ta fotka od Majky je... jak se vám líbí ta "rozkousíčkovaná!" deska? Mě moc ne... A dlaždičky mezi linkou jsou takové dost barevně nevýrazné. Líbil by se mi větší kontrast.

    Kdysi mi říkali v kuchyňském studiu pravidlo: světlá linka-tmavší obklad, tmavá linka-světlejší obklad. Netvrdím, že je to dogma, ale něco na tom určitě je.

    Nezaložíme tolik oblíbenou diskuzi na L. - kuchyně? smiling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Sweety1
    Status: nováček

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 04.03.2007 21:35
     

    Anavi, je pravda, že desku třeba plánuju tmavou a světlé obklady. Jen ještě nevím, jak vyřešit to ukončení linky bez poliček. To řešení na obrázku co dávala Majka není tak úplně to, co by se mi líbilo, tak ještě zkoumám. Možná, že bysme tam nechali jen jednu část a ostatní nějak uzavřeli.. no nevímconfused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku-pracovní deska v kuchyni

    Datum: 04.03.2007 22:45
     
    Bacha u té tmavé - aby byla aspoň nějak šmouhatá, jinak je na tom vidět každý drobeček, případně každé nechtěné rýpnutí nožem... Kamarádka má a zuří! sad smiley
     
  • Autor: Sweety1
    Status: nováček

    Re: Barvy v novém domečku-pracovní deska v kuchyni

    Datum: 05.03.2007 08:13
     
    Bude taková jakoby "česaná" se šmouhama bílošedotmavošedýma. 
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ferda

    www.bydlim.blogspot.com

    Datum: 08.03.2007 13:32
     

    Nekonečná taškařice p stavbě domu, píši o všem,. zvu Vás na

    [www.bydlim.blogspot.com]

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 10.03.2007 12:18
     
    foto 004.jpg
    Já jsem barvičková a se žlutohnědou kuchyní se mi žije dobře. Jen tu nikdy nemám tak krásně uklizeno jako vy winking smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 10.03.2007 12:32
     
    Ta deska se mi zrovna líbí moc v tom kontrastu s velkými plochami světlých dvířek. Obklady bych taky volila jiné. Dala jsem ji sem právě kvůli tomu zakončení. Nejsou to rohové poličky a ztratí to tu bednovitost, co někomu vadí. Připadá mi to vtipné - obutá - neobutá...
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 09.10.2007 18:20
     
    strom1.jpg
    Další fotografie:
    Tak sem šoupnu výsledek našeho malování v pokoji holek v Praze . Moje představa, vymalujem bíle a zase pojedem, byla mimo realitu.
    Chcem barvu!!! A když strom, tak ptáčka, když ptáčka, tak kočku... jak pubošky grinning smiley Ale hlavně, že mají radost.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 09.10.2007 18:22
     
    No ale vypadá to moc hezkzy!!
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Barvy v novém domečku

    Datum: 07.05.2008 21:07
     

    Majko, vidím obrázky pokoje až teď! Bombaaa! winking smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.