čtvrtek 30. května, 17:02 Svátek má Ferdinand
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Užitková zahrada
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Užitková zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Kamčatská borůvka

Datum: 22.05.2008 21:44
 
Mám už čtyři dvě dva roky a dvě úplně nové. Ty dvě starší už se chystají kvést. Máte s nimi někdo zkušenost?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 12.06.2012 22:23
     

    To je Muchovník

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kamčatská borůvka

     
     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 08.06.2016 22:56
     

    Tak už jsem měla hrst borůvek, ani jsem je nevyfotila:-)

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 09.06.2016 09:44
     

    Já včera sklízela kamčatku, padalo to samo, tak jsem musela pod keř dát bílou textilii a třepala. No byla miska, vnučka je miluje. Ještě tam zbylo pro ptáky, jinak jí mám před nima celou zabalenou winking smiley . ještě budu sklízet Duet, letos má poprve a je pozdější.

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 27.05.2018 20:21
     

    Tak já mám letos prvně trochu úrodu, mám už dávku džemu a to nejsou keříky zdaleka dozrálé celé. Samo zobu, miluju tu sladkotrpkou chuť mls smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 28.05.2018 08:21
     

    U mě taky už je zralá, včera jsme sklízeli. Keř mám docela velký, že už ho ničím nepřikryju, ale kupodivu ho ptáci ještě nezlikvidovali. Ten Duet je menší a letos krásně plodí, tak ten jsem zabalila.

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 28.05.2018 08:56
     

    Já mám šest různých keřů, u těch z Polska si nemůžu vzpomenout na jména, jeden je obrovský s velkými plody a je pozdnější. Těm druhý je malý a sladký, možná bude Duet něco mi to říká.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 28.05.2018 08:58
     

    ten Duet má kulatější a větší plody

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 28.05.2018 09:01
     

    Musím to prohledat, mohlo by to být, ten veliký netuším. Mám taky Altaj a ta je super

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 28.05.2018 09:08
     

    Vmísím se, i když to není k borůvkám ale k ptákům. Jsem skoro v šoku, špačci zatím vůbec neodhalili třešně. A to už jsou některé nahoře úplně černé. confused smiley

    Pinka napsal(a):

    U mě taky už je zralá, včera jsme sklízeli. Keř mám docela velký, že už ho ničím nepřikryju, ale kupodivu ho ptáci ještě nezlikvidovali. Ten Duet je menší a letos krásně plodí, tak ten jsem zabalila.

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 28.05.2018 12:18
     

    Tak to mě hodují na totálně zelených, které jsou vlastně jen pecky:-(

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 31.05.2018 13:53
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Vmísím se, i když to není k borůvkám ale k ptákům. Jsem skoro v šoku, špačci zatím vůbec neodhalili třešně. A to už jsou některé nahoře úplně černé. confused smiley

    Pinka napsal(a):

    U mě taky už je zralá, včera jsme sklízeli. Keř mám docela velký, že už ho ničím nepřikryju, ale kupodivu ho ptáci ještě nezlikvidovali. Ten Duet je menší a letos krásně plodí, tak ten jsem zabalila.

    Ještě se neraduj, loni jsem každý den sklízela borůvky, ty hodně velké a libovala si, jak je to bezva, že je kosáci nelikvidují. Další den jsem přišla a keř byl úplně obraný, zůstaly tam nějaké malé schované zelené kuličky. Ty sklidili později grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 31.05.2018 14:23
     

    Zatím nic. A to už jsem sousedce darovala bedýnku otrhaných.A to už byly tak zralé, že jsem jí doporučila uložit v lednici. Uvidíme.

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 31.05.2018 17:01
     

    Škoda že nejsem sousedka, bedýnka-tedy natrhané třešně mám ráda, trhat mě ale nebaví, to jenom tak pár do pusy grinning smiley Já jsem v poslední době hrozně líná winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kamčatská borůvka

    Datum: 29.05.2024 21:20
     
    img_20240529_160003.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem ocesala dva litry borůvek. Letos zrají divně některé jsou zralé a spousta je úplně zelených. Tak budu muset česat na dvě etapy

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Užitková zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.