neděle 5. května, 09:40 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: boboci
Status: začátečník

Aranžování výkladních skříní

Datum: 11.06.2006 20:41
 
Ahoj co si myslite o ararnžování výkladních skříní?Má to podle vás smysl?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lenka

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 18.02.2007 10:16
     
    Jen chci vysvětlit proč se aranžují výkladní skříně s vánoční tématikou již v září...za prvé je to kvůli delší propagaci tohoto svátku, tak výhodného pro obchodníky, za druhé si je třeba uvědomit, kolikvýloh musí aranžéři stihnout ....za krátký čas a aby to mělo ještě smysl. Není to v podstatě až tak nepochopitelné. Mluvím z praxe...jsem aranžérka a věř, že nás moc není. Ahojkywinking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Aranžování výkladních skříní

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    barka

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 31.03.2007 15:57
     
    teď jsem právě hledala nějaké aranžerské materiály a dostala jsem se sem na tuto stránku k tvému zajímavému dotazu. Já si myslím, že aranžování ve VS je velmi důležité pro reprezentaci celého obchodu, ale poslední dobou dost podceňované. Tím myslím, e většina maloobchodů si raději udělá aranžmá sama, přičemž to většinou stojí za prd. No a lidi, kteří jsou na profesionální úrovni zase utřou nos a nemají zakázky..takže si myslím, že zbytečné to není vůbec a naopak by se na to měl dát větší důraz a nemělo by se to podceňovat, protože reklama je reklama...
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Simona

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 08.06.2007 15:09
     
    Ahoj jistě že to má smysl,proč se na to ptáš?
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ajto

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 19.11.2007 19:52
     

    Dobrý den , ráda bych se zeptala , jak je placený profesionální aranžér ?

    Podle velikosti výlohy , nebo v hodinovce ?

    Díky za odpověď - Ajto

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Nováková

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 28.01.2008 10:13
     

    Všechny zdravim, zcela náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi. Aranžování VS smysl má,ale ne každý je o tom přesvědčen.Polovina prodejců si je vyaranžuje sama nebo tím pověří slečny prodavačky. Po škole jsem se rozhodla, že začnu podnikat, dalo mi velkou práci sehnat zákazníky, kteří by měli zájem o aranžování výkladních skříní, když už jsem je sehnala ,tak to stroskotalo na špatné komunikaci a na tom, že se jim to zdálo drahé.

    Kolikrát mi ani neumožnili vstup do výkladní skříně, musela jsem se tam plazit pomalu po zemi, abych se tam dostala, nemluvě o tom, že nebyli schopní si připravit ani zboží do VS.

    U jedné výkladní skříně nefungovalo osvětlení, ač mi tvrdili, že ano. V den aranžování jsem se mimochodem dozvěděla, že do VS zatéká.

     

    Tenhle boj už jsem vzdala ,ač mě to mrzí. Kdyby se tu našel někdo, kdo by si chtěl popovídat na tohle téma, podělit se o vlastní zkušenosti, byla bych jedině ráda. natas85@seznam.cz

     

    Díky

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Romana Jiránková

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 05.02.2008 23:30
     
    Protože jsem aranžérka na mat.dovoléné,a chci se k této profesi vrátit tak určitě ano.Do obchobu vás musí nalákat krásně a vkusně naaranžovaná výkladní skříň.Nebo snad ne? flower smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ana

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 11.02.2008 15:10
     
    nono smileyahoj jako trapas ale jako jde to ja du na tu paradni skolu ale to neni nic pro vas papapapapapa grinning smiley tongue sticking out smiley winking smiley smiling smiley sad smiley angry smiley thumbs down mls smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 03.04.2008 12:44
     
    Jasně, že aranžování výloh má smysl, vždyť už na první pohled je vidět co dokáže profesionál. Až budu mít cestu do města tak zdokumentuji nějaké výlohy a výsledek bude hned vidět. Další se můžou zapojit, když někdo objeví super výlohu tak foťte a to platí i pro nejhorší děs co je možné spatřit.
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vladana (03.04.2008 12:45)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Nováková

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 04.04.2008 12:15
     
    Dobrý den, po roce 1989 to aranžéři nemájí v ČR lehké, ale co jsem měla možnost vidět, tak např. v Německu a Holandsku si aranžérů váží a vyhledávájí je. Kultura výkladních skříní je tam v plném rozkvětu. [www.natas85.blog.cz]
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 08.04.2008 09:30
     
    Další fotografie:
    eye popping smiley Tak takhle by to vypadat nemělo je to spíše skladiště, než naaranžovaná výloha
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 08.04.2008 09:36
     
    Další fotografie:
    flower smiley A Teď práce profesionálů je to velký rozdíl a zároveň se omlouvám za kvalitu foto je tam hodně odlesků.
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 18.04.2008 20:06
     
    Tak foťte a pposílejte své úlovky ať se pobavíme please smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Nováková

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 03.05.2008 16:46
     

    Rothenburg Rothenburg Rothenburg

    Rothenburg ob der Tauber

     

    Čěši mají jednu vlastnost, chtěli by všechno zadarmo a proto šetří všude i tam kde by neměli.

     

    Výkladní skříň je nejlevnější, dlouhodobě působící reklamní prostředek v místě prodeje. Poskytuje informace o kvalitě zboží, jeho zpracování a o ceně. Výkladní skříň musí: 1) připoutat a udržet pozornost zákazníka 2) vyvolat v zákazníkovi zájem o vystavené zboží 3) působit tak, aby si zákazník vytvořil příznivý názor na vystavené zboží 4) musí pomáhat zákazníkovi v orientaci a při nákupu zboží 5) působit okamžitě na zákazníkovo rozhodnutí.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Nováková

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 03.05.2008 16:52
     

    Paní Vladano či slečno, výkladní skříně, které jste nafotila mi moc profesionální nepříjdou jak po samotném aranžmá zboží, tak i co se týče použité dekorace a celkového dojmu z VS.

     
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 04.05.2008 12:55
     
    Bohužel mi v mém bydlišti nikdo z podnikatelů neumožnil předvést své umění v reálu, jen se šetří šetří a šetří-na výlohách

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.