neděle 5. května, 10:23 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: boboci
Status: začátečník

Aranžování výkladních skříní

Datum: 11.06.2006 20:41
 
Ahoj co si myslite o ararnžování výkladních skříní?Má to podle vás smysl?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    anciboty

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 06.05.2008 07:11
     
    Osobně se přikláním k tomu VS svěřit profesionálům a tak to i dělám. V současné době hledám nové stojany do VS na aranžování obuvi, máte někdo tip?Díky.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Aranžování výkladních skříní

     
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 06.05.2008 19:48
     
    No já to beru tak co je u nás k vidění a tak mi to připadalo daleko lepší, než když někdo vyskládá zboží do poliček a má to být naaranžovaná výloha.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Nováková

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 11.06.2008 17:54
     
    Paní Vladano, je vidět, že jste ještě neviděla slušně a profesionálně vyaranžovanou výkladní skříň. Tady je aranžérkou každá prodavačka.thumbs up
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Weru

    3

    Datum: 11.06.2008 20:40
     
    ahoj....jsem na oboru Aranžér a ted 18 mám ůstní a poslední zkoušku,ale absolutně vůbec nevim co budu dělat dál...Z tohohle oboru ani nikoho staršího zkušenějšího neznám.Chtěla jsem si založit zatim jen nějakou malou firmičku(oslavy,svatby,rauty),ale každý mi říká,že to nezvládnu ani bych vlastně nevěděla do čeho jdu.Byla bych ráda,kdyby mi někdo napsal a podělil se o svoje zkušenosti,rady a nebo o nějaké práci,kde bych mohla nastoupit.Děkuji s pozdravem Veronika
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Pavel cccc

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 21.04.2010 00:09
     

    Zdravím všechny !

    Na tyto stránky jsem se dostal náhodně a nedá mi se připojit do Vaší debaty.

    Soudobé aranžování VS je absolutní bída.

    Obchodní centra mají v obrovské VS jednu, dvě figuríny ( Nejlépe z číny s hnusným výrazem) a zbytek je absolutně prázdný.

    Nemám rád přeplácaný výklad a chápu, že v jednoduchosti je krása, ale.... zas bych to tak nepřeháněl.

    Aranžérský obor jisto jistě zaniká a převládá lidová tvořivost nevkusných inspirací obtloustlých prodavaček.

    Já aranžér nejsem a docela mě mrzí, že jsem se minul povoláním.

    Myslím si, že nejvetší éra a doba, kdy se byla vkusná VS základem reprezentace obchodu byla v 60-70 letech.

    Získal jsem pár časopisů Propagace z let 62-63 a knížku aranžování.... Rád si je pročítám a prohlížím dobové fotografie atd..

    Chtěl bych si otevřít "Retro" obchod zaměřený na Módu, doplňky, výrobky z plastu .... To vše ve stylu 60-80 let.

    Touto cestou bych chtěl poprosit o radu, či tip kde bych mohl koupit staré možno vyřazené, poškozené, ba i nekompletní figuríny a stojánky z té doby ??? please smiley Taktéž i nějakou literaturu z té doby zabývající se tímto oborem. confused smiley

    Přikládám svůj kontakt : 774604151

    Díky.

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Aranžování výkladních skříní

    Datum: 23.11.2010 17:31
     

    No to jste nikdo fakt nepotkal pěknou výlohu? Asi jedině dříve tak před 25-ti lety v OD KOTVA nebo BÍLÁ LABUŤ, ale to už dávno není pravda.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.