čtvrtek 2. května, 13:08 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Nápoje
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Nápoje
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Alkohol a vy

Datum: 16.08.2008 22:05
 

Něco jsme se suee už nakously ve srazové winking smiley , tak se rozepište i vy... je-li to publikovatelné grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 4 z 7
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:11
     

    Anavi Jelcin???drinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Alkohol a vy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:11
     

    jo, jo, Jelzin a pak ještě jedna značka... tý jo, to je skleroza!!! eye rolling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:13
     

    Anavi...myslíš ty jablíčka (a jahody), které jsem ochutnávala cestou na sraz k Jáje v Hypernově? grinning smiley

    To byl Berentzen, ne?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:14
     

    Berentzen!!!! winking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (19.08.2008 12:19)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:14
     

    [borisjelzin.unas.cz]

    Nebo Jelzin? eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:19
     

    Moni, toho už jsem přiznala v předchozím příspěvku.winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (19.08.2008 12:23)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:21
     

    Mě na alkohol příliš neužije, vlastně piju jen pivo (nevodnaté). Jinak z tlamolepů čestná výjimka medovina, čínské švestkové víno a svařené víno. Takové ty apple sajrajty smiling smiley, co píše Ivča, vůbec. Dobrý je Jäggermeister s pomerančovým džusem, kdysi to někde doporučovali v reklamě jako míchaný nápoj a je to fakt.

    Nejhnusnější věc, co jsem kdy ochutnala, byla (vyhodnocuji hitparádu...) mangová Finlandia.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:26
     

    Já zase nemusím "dámské" pití typu Carolands, Baylies... atd.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:32
     

    Tak ty mi nijak nevadí, ale můj skrblický duch by za ně nedal nikdy tolik peněz. grinning smiley Prostě mi nechybí, ale nemohu říct, že přijdou hnusné, to ne. Měla jsem kdysi předsudek proti Malibu, jaké to musí být asi přeslazeně ulepené, ale příjemně mě překvapilo svou snesitelností.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:33
     

    Tak jablicka taky muzu mls smiley hlavne berentzen...a bayleis MNAM!kdyz nam moje kamaradka oznamila ze je tehotna (vyrazily jsme na damskou jizdu a bylo divne ze se porad nema k tomu si s nama tuknout vinem grinning smiley ) tak jsme to po 1lahvince bileho zacali oslavovat panakama bayleis.....jelikoz to vypadalo neskodne daly jsme jich kazda minimalne 8 eye rolling smiley no a rano eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley ted by se hodil ten zvracejici smajilik grinning smiley chudak tehulka to s nama tahla do tri do rana...byla statecna!

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:38
     

    Na medovinu jsem zapomněla...moc dobré pití. Zvlášť horká. thumbs down Sladké lepihuby také moc nemusím...maximálně se sem tam přemůžu. grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:46
     

    Ještě abych lépe demonstrovala svůj mizerný vztah k alkoholu - od vánoc mi stojí ve špajzu dva, teď již patrně prošlé vaječné koňaky, horko těžko jsem někomu vecpala dál čtyři flašky sektu (Moni, potřebovala bych tě blííž!), v ledničce nějaký dvě stě padesát sedm let starý vermut, který ne a ne vylít, a načatá flaška čtyřicetiprocentního likéru do čaje, jímž jsem v zimě zahřívala nějakou zmrzlou návštěvu, dále do oběhu jsem udala minimálně dvě lahve darovaného vína, no a představa, že mi někdo bude chtít udělat radost demižonkem, mě upřímně děsí. Pořád říkám, že pro mě je toho prostě škoda, naprosto nedostávám chuť.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:48
     

    Tos nemohla napsat dřív? Nedávno jsme okolo tebe jeli!!! eye rolling smiley

    No u mne také nevídaná věc: plní se mi sklep alkoholem. Dřív by měsíc (cha, někdy týden) nevydržel...teď je tam klidně rok. grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 12:56
     

    Moni, jsem netušila, že ti chutná. Pokud o letošních svátkách náhodou zase nějaký nafasuji, hned nahlásím a schovám ti je (snad ho budeš ještě pít grinning smiley).

    PS. Tak to je snad jediná nezměna, u mě doma zahníval odjakživa, vždycky ty flašky musel vypít někdo zvenčí.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 19.08.2008 13:17
     

    Hanule...ok, domluvíme se. Já ti od toho odpomůžu. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Nápoje (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.