pátek 3. května, 17:20 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Akvarijní živočichové
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.66667

Akvarijní rybky

Datum: 07.01.2007 13:50
 
rybky.jpg
Další fotografie:
Naši miláčci
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 08.09.2007 12:10
     
    anny...takhle krásně zarostlé akvárko se mi moc líbí. Jaké druhy tam máš? Tipuju nějaká ta oka, neonky atd?
     
  • Autor: Reklama

    Re: Akvarijní rybky

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 08.09.2007 13:05
     
    My máme už dvě prázdný akvárka a jedinej, kdo se v něm zatím "koupe" - teda ne ve vodě, ale v pexesu a stavebnici a kdečem, co tam nasypal - je vorvaň Adam. Ale až budou prachy na zařízení akvárka, budou i opravdový ryby, docela se na ně těšim, je to jak čumět do ohně thumbs down.
     
  • Autor: Atevi

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 22.09.2007 11:18
     
    dsc00061.jpg
    Další fotografie:
    To, že je akvárko lepší než televize, mohu jen potvrdit. Vzhledem k velikosti našeho bytu, máme akvárko jen kousek od televize a nejednou se přistihnu, že čučím na ryby a ne na program. spinning smiley sticking its tongue out Omlouvám se za kvalitu fotky, ale je jen z mobilu. eye rolling smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Mila

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 22.03.2008 14:03
     
    ahoj já bych se chtěla zeptat za jak dlouho se rozplavou po vytření jikry u tlamovce černoploutvého!? má jich plnou pusu a nevím kdy mám čekat že je vypustí?? je lepší jí je vysypat do připraveného akvárka a vrátit ji zpět do chovné nádrže nebo ji nechat s potěrem?? confused smiley mám strach že je sežere má za sebou první tření.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 22.03.2008 14:12
     
    Milo...muž není doma, aby poradil, ale co já vím, tak potěr tlamovcům odebíral. Ale až po vylíhnutí.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    mila

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 23.03.2008 09:22
     
    no mi sme měli doma jiný druh a po 14 dnech po tření už plavali ale s těmito nemám skušenost!? skus se prosím zeptat po jak dlouhé dobe po tření jim je odebral?? please smiley předem moc děkuji!! flower smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 23.03.2008 09:48
     
    mila...jojo...zeptám se.
     
  • Autor: Mila
    Status: nováček

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 23.03.2008 10:53
     

    Tak vám posílám naše mimina jsou od parmiček nádherných a máme jich doma mraky smiling smiley! jsou to naši miláčci! už se těším na malý žlutý tlamičky doufám že nic nepokazím winking smiley

     

    mimina1.jpg pn1.jpg pn2.jpg

     
  • Autor: Mila
    Status: nováček

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 23.03.2008 11:00
     
    Další fotografie:

    A tohle jsou fotky ze společných nádrží akorát jsou nepovedené bylo špatné světlo a asi je to i rukama stydlin smiley ale na té třetí fotce jsou mí miláčci(sumeček žraločí) máme je už osum let a měří kolem 20 cm v nádrži(350 l) jsou nádherní a neotravujou ryby! love smiley

     

     

     

     

    horní akva1.jpg spodní akva1.jpg akva 1.jpg

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 24.03.2008 13:59
     
    Milo...muž by prý potřeboval vědět latinský název... eye rolling smiley Ale jinak prý to trvá tak 14dní - 3týdny. Když budeš koukat, uvidíš jim z tlav vykukovat už vylíhlé rybky...pak jim je odeber. winking smiley
     
  • Autor: Mila
    Status: nováček

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 25.03.2008 19:56
     
    no latinský název by měl být Labidochromis caeruleus - tlamovec černoploutvý
    ale těch 14 nebo tak za 16 dní už asi budou vylíhlí!!! s malýma už zkušenosti mám ,ale ne stímhle druhem ale to bude stejný dostanou žábronožky a pojedou!!! flower smiley moc děkuji za rady!! pak napíši jestli se to povede!! smiling smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 26.03.2008 15:33
     

    Mila...jo, tak ty prý muž měl taky. Až se jim v tlamě rybky vylíhnou, mají prý tu tlamu dole takovou tmavou. Ale moc mladých tento druh prý nemívá.

    Tak ať se zadaří. Pak napiš, jak to dopadlo. winking smiley

     
  • Autor: cituska
    Status: začátečník

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 26.03.2008 19:40
    Hodnocení fotografie "Akvarijní rybky": 5
     
    Rybicky som tiez chovala, mala som 2 akvaria, zacala som gupkami, meciarmi, tie sa lahko chovali a rychlo mnozili, potom prisli karase, neonky, no zo vsetkeho nieco, ale potom sme dostali psika a na rybicky nebol cas!! Ale to bolo uz velmi davno thumbs down thumbs down thumbs down
     
  • Autor: Mila
    Status: nováček

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 30.03.2008 19:41
     
    Mono...no my to máme jen jako koníčka smiling smiley! na akvaristice nikdo moc nezbohatne a já budu ráda pokud se mi vrátí to co vrazím do rybek a do žrádla! každý den ji chodím kontrolovat a zatím to nesežrala!! doufám že to vydrží a že se to povede?? kolik tak mladých mívají?? já počítám tak okolo 20-30 confused smiley ale je mladá tak uvidíme!?? už se těším kolem malých rybek hrozne ráda chodím a starám se o ně sou to miláčci winking smiley!
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Akvarijní rybky

    Datum: 30.03.2008 19:46
     

    Mila...to o tom zbohatnutí mi nemusíš připomínat...vím to z vlastní zkušenosti... grinning smiley grinning smiley

    Muž tvrdí, že huba tlamovců je nejlepší porodnice. Ona to nesežere...to jen kdyby se třeba lekla nebo v ohrožení. Ale nevím nevím, jestli těch tebou očekávaných 20-30kusů není moc optimistický odhad. confused smiley

    Tak pak dej vědět, jak to dopadlo. please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Akvarijní živočichové (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.